VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

EN Trade s.r.o.

Trenčín · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

8 895 €tržby 2022 ▼ 97 %−3 516 €strata 2022

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

8 895 €tržby 2022 ▼ 97 %
−3 516 €strata 2022
  1. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 20 : tržby 127 991 €, výsledok hospodárenia 348 €
  3. 21 : tržby 268 933 €, výsledok hospodárenia 529 €
  4. 22 : tržby 8 895 €, výsledok hospodárenia -3 516 €
  5. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -6 763 €
  6. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -16 694 €
  7. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -8 938 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

EN Trade s.r.o. (IČO 52187438), sídlo Trenčín, je v registri zapísaná od 12. 2. 2019 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 3. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci EN Trade

osobné náklady v roku 2022 boli 1 465 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Konateľ EN Trade

Podľa Registra právnických osôb koná za EN Trade 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

Spoločník EN Trade

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch EN Trade
Podiely spoločníkov na vkladoch EN Trade Mgr. Eva Nevláčilová 100,0 %. Spolu 5 000 €. Mgr. Eva Nevláčilová: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Mgr. Eva Nevláčilová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mgr. Eva Nevláčilováod 12. 2. 2019 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok EN Trade

Za rok 2022 má EN Trade v závierke tržby 8 895 €, o 96,7 % menej než v roku 2021, a výsledok hospodárenia −3 516 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 268 933 €.

Tržby 20228 895 €▼ −96,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2022−3 516 €strata
Majetok (aktíva) 202592 €
Vlastné imanie 2025−4 454 €
Záväzky 20254 546 €4 941,3 % majetku
Zisková marža 2022−39,5 %medián odvetvia +2,7 %
Súčet výsledkov za 7 rokov−35 tis. €2019 až 2025

Výkaz ziskov a strát EN Trade

Súvaha EN Trade

Všetky čísla zo závierok EN Trade (7 rokov)
Čísla zo závierok EN Trade po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−8 938 €92 €−4 454 €4 546 €——
2024—−16 694 €8 690 €4 484 €4 206 €——
2023—−6 763 €25 045 €18 958 €6 087 €——
20228 895 €−3 516 €31 728 €25 721 €6 007 €6 491 €−39,5 %
2021268 933 €529 €38 345 €29 237 €9 108 €13 437 €+0,2 %
2020127 991 €348 €5 522 €5 348 €174 €3 648 €+0,3 %
2019——5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí EN Trade?

Peniaze od štátu: EN Trade

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy EN Trade

Dátum vzniku EN Trade je 12. 2. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/37777/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019majetok 5 000 €
  3. Nový štatutár: Mgr. Eva NevláčilováKonateľ
  4. Nový spoločník: Mgr. Eva NevláčilováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti EN Trade

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Vedenie účtovníctva
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Administratívne služby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Finančný lízing
  • Sťahovacie služby
  • Faktoring a forfaiting
  • Dizajnérske činnosti
  • Sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agenta

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

EN Trade v odvetví administratívne a kancelárske služby

EN Trade je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 39 924 € (16 317 závierok), EN Trade má 8 895 €, čo je 22 % mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 1 213 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EN Trade 420. z 505.

V odvetví v okrese Trenčín1 213aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou16 317Slovensko, rok 2022
Medián tržieb odvetvia40 tis. €rok 2022
Medián ziskovej marže+2,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EN Trade, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Trenčín ›

Sídlo EN Trade: Trenčín

EN Trade sídli na adrese Kubranská 252/165, 911 01 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 280 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 850. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Trenčín12 280aktívnych
Subjektov v okrese Trenčín19 850aktívnych
V tom istom odvetví1 213okres Trenčín
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›

EN Trade: IČO, sídlo a základné údaje

EN Trade s.r.o. (IČO 52187438) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 12. 2. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Mgr. Eva Nevláčilová. Za rok 2022 sú v závierke tržby 8 895 € a výsledok hospodárenia −3 516 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik12. 2. 2019
ObecTrenčín
OkresOkres Trenčín
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) EN Trade s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2022 mala 8 895 €, typická firma odvetvia 39 924 € (medián z 16 317 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›

Sieť prepojení firmy EN Trade

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu EN Trade

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu EN Trade

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy385zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
  • Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Trenčíntypický nepokrytý dopyt 855 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Trenčín

4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Trenčín

TEC-PRODUCT Slovakia k.s.Agravital - odbytová spoločnosť, s.r.o.POLAR FOOD SLOVAKIA s. r. o.AESTAS s. r. o.INSPINE MEDICAL SLOVAKIA, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk