VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

GOMMER s.r.o.

Galanta · Výroba motorových vozidiel

175 057 €tržby 2025 ▼ 12 %+1 522 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

175 057 €tržby 2025 ▼ 12 %
+1 522 €zisk 2025
  1. 19 : tržby 22 082 €, výsledok hospodárenia -2 357 €
  2. 20 : tržby 50 991 €, výsledok hospodárenia -1 487 €
  3. 21 : tržby 128 047 €, výsledok hospodárenia -6 376 €
  4. 22 : tržby 173 098 €, výsledok hospodárenia 15 776 €
  5. 23 : tržby 173 198 €, výsledok hospodárenia 7 225 €
  6. 24 : tržby 199 771 €, výsledok hospodárenia 5 561 €
  7. 25 : tržby 175 057 €, výsledok hospodárenia 1 522 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

GOMMER s.r.o. (IČO 52186351) mala v roku 2025 tržby 175 057 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci GOMMER

V roku 2025 mala GOMMER priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 4 156 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.

Konateľ GOMMER

Podľa Registra právnických osôb koná za GOMMER 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

Spoločníci GOMMER

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch GOMMER
Podiely spoločníkov na vkladoch GOMMER Nikoleta Bozsek 50,0 %, PhDr. Csaba Losonszkí 50,0 %. Spolu 5 000 €. Nikoleta Bozsek: 2 500 €, 50,0 %PhDr. Csaba Losonszkí: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Nikoleta Bozsek50,0 %
  • PhDr. Csaba Losonszkí50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Nikoleta Bozsekod 3. 12. 2019 2 500 €50,0 %
PhDr. Csaba Losonszkíod 3. 12. 2019 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok GOMMER

Za rok 2025 má GOMMER v závierke tržby 175 057 €, o 12,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 522 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 199 771 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 973 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025175 tis. €▼ −12,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20251 522 €zisk
Majetok (aktíva) 2025124 tis. €
Vlastné imanie 202532 tis. €
Záväzky 202593 tis. €74,6 % majetku
Pridaná hodnota 202522 tis. €
Zisková marža 2025+0,9 %medián odvetvia +2,7 %
Súčet výsledkov za 7 rokov20 tis. €2019 až 2025
Vyrubená daň z príjmov973 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát GOMMER

Súvaha GOMMER

Všetky čísla zo závierok GOMMER (7 rokov)
Čísla zo závierok GOMMER po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025175 057 €1 522 €124 478 €31 632 €92 846 €21 661 €+0,9 %
2024199 771 €5 561 €91 563 €33 347 €58 216 €20 582 €+2,8 %
2023173 198 €7 225 €57 890 €27 787 €30 103 €17 217 €+4,2 %
2022173 098 €15 776 €49 483 €20 776 €28 707 €32 865 €+9,1 %
2021128 047 €−6 376 €64 306 €−5 221 €69 527 €−2 137 €−5,0 %
202050 991 €−1 487 €33 697 €−3 845 €37 542 €−3 874 €−2,9 %
201922 082 €−2 357 €8 935 €−2 357 €11 292 €−2 093 €−10,7 %

Riziko: zaplatí GOMMER?

Peniaze od štátu: GOMMER

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy GOMMER

Dátum vzniku GOMMER je 1. 2. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/43753/T
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120950359
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 22 082 € · majetok 8 935 €
  4. Nový spoločník: Nikoleta BozsekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 175 057 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti GOMMER

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

GOMMER v odvetví výroba motorových vozidiel

GOMMER je v registri v odvetví Výroba motorových vozidiel (SK NACE 29), činnosť výroba motorových vozidiel. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 119 565 € (563 závierok), GOMMER má 175 057 €, čo je 1,5-násobok mediánu. V okrese Galanta je v tomto odvetví 38 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GOMMER 10. z 16.

V odvetví v okrese Galanta38aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou563Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia120 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GOMMER, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Galanta ›

Sídlo GOMMER: Galanta

GOMMER sídli na adrese Mierová 1449/67, 924 01 Galanta, okres Galanta. V obci Galanta je 3 505 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 152. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Galanta3 505aktívnych
Subjektov v okrese Galanta16 152aktívnych
V tom istom odvetví38okres Galanta
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Galanta: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›

GOMMER: IČO, sídlo a základné údaje

GOMMER s.r.o. (IČO 52186351) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Galanta, okres Galanta. Dátum vzniku je 1. 2. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je PhDr. Csaba Losonszkí. Za rok 2025 sú v závierke tržby 175 057 € a výsledok hospodárenia +1 522 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba motorových vozidiel (SK NACE 2910)
Základné imanie5 000 €
Vznik1. 2. 2019
ObecGalanta
OkresOkres Galanta
Vyrubená daň z príjmov973 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba motorových vozidiel (SK NACE 29) GOMMER s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 175 057 €, typická firma odvetvia 119 565 € (medián z 563 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Galanta ›Výroba motorových vozidiel: tržby a mzdy ›Výroba motorových vozidiel v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Galanta ›

Sieť prepojení firmy GOMMER

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu GOMMER

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu GOMMER

  • Tendre71súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 197 tis. €
  • Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
  • Končiace zmluvy10zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 48 tis. €
  • Výhry konkurentov324firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 300 €
  • Diery na trhu5odvetví chýba v meste Galantatypický nepokrytý dopyt 188 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Galanta

SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o.Samsung SDS Global SCL Slovakia, s.r.o.COOP Jednota Galanta, spotrebné družstvoAutoprofit, s.r.o.KL Logistic Service spol. s r.o.Všetky firmy v obci Galanta ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 29.10) v okrese Galanta

TAS CARS s.r.o.ServisX, s. r. o.DavRyk s. r. o.ALdekor, s.r.o.BorBix s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk