VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Vbau1 s.r.o.

Poprad · Služby poskytované v lesníctve

824 018 €tržby 2025 ▲ 14 %+4 938 €zisk 2025

aktívna 7 rokov10 až 19 zamestnancov

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

824 018 €tržby 2025 ▲ 14 %
+4 938 €zisk 2025
  1. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  3. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  4. 22 : tržby 74 763 €, výsledok hospodárenia -1 910 €
  5. 23 : tržby 569 338 €, výsledok hospodárenia 12 064 €
  6. 24 : tržby 723 997 €, výsledok hospodárenia 5 768 €
  7. 25 : tržby 824 018 €, výsledok hospodárenia 4 938 €

Daň z príjmov

4 928 € za 2025

Splatná daň z výkazu ziskov a strát (účty 591, 595) · Register účtovných závierok

Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Vbau1 s.r.o. (IČO 52183475) mala v roku 2025 tržby 824 018 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Vbau1

V roku 2020 mala Vbau1 priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 258 019 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2020 v RÚZ, zber 4. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia Vbau1

Podľa Registra právnických osôb konajú za Vbau1 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločníci Vbau1

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Vbau1
Podiely spoločníkov na vkladoch Vbau1 Jaroslav Vozar 50,0 %, Vladimír Babic 50,0 %. Spolu 5 000 €. Jaroslav Vozar: 2 500 €, 50,0 %Vladimír Babic: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Jaroslav Vozar50,0 %
  • Vladimír Babic50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Jaroslav Vozarod 8. 11. 2022 2 500 €50,0 %
Vladimír Babicod 8. 11. 2022 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Vbau1

Za rok 2025 má Vbau1 v závierke tržby 824 018 €, o 13,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 938 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 824 018 €.

Tržby 2025824 tis. €▲ +13,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20254 938 €zisk
Majetok (aktíva) 2025306 tis. €
Vlastné imanie 202526 tis. €
Záväzky 2025281 tis. €91,6 % majetku
Pridaná hodnota 2025327 tis. €
Zisková marža 2025+0,6 %medián odvetvia +15,8 %
Súčet výsledkov za 7 rokov21 tis. €2019 až 2025

Výkaz ziskov a strát Vbau1

Súvaha Vbau1

Všetky čísla zo závierok Vbau1 (7 rokov)
Čísla zo závierok Vbau1 po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025824 018 €4 938 €306 371 €25 860 €280 511 €326 929 €+0,6 %
2024723 997 €5 768 €270 055 €20 922 €249 133 €266 794 €+0,8 %
2023569 338 €12 064 €211 177 €15 154 €196 023 €266 714 €+2,1 %
202274 763 €−1 910 €48 662 €3 090 €45 572 €−66 €−2,6 %
2021—0 €5 000 €5 000 €———
2020—0 €5 000 €5 000 €———
2019—0 €5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí Vbau1?

Peniaze od štátu: Vbau1

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Vbau1

Dátum vzniku Vbau1 je 30. 1. 2019, teda pred 7 rokmi. Skoršie obchodné meno: J agro s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/45382/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019majetok 5 000 €
  3. Nový štatutár: Vladimír BabicKonateľ
  4. Nový spoločník: Jaroslav VozarSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Zmena obchodného menaPredtým J agro s.r.o., odvtedy Vbau1 s.r.o.
  6. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120921022
  7. Prvé tržby po 3 rokoch bez tržiebZa rok 2022 firma vykázala 74 763 €.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 824 018 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Vbau1

  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľnohospodárstve
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Administratívne služby
  • Činnosť informačných kancelárií
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov, oprava, údržba, renovácia nábytku vrátane čalúnnictva
  • Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Výroba koksu a rafinovaných ropných produktov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Vbau1 v odvetví lesníctvo a ťažba dreva

Vbau1 je v registri v odvetví Lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02), činnosť služby poskytované v lesníctve. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 24 447 € (3 554 závierok), Vbau1 má 824 018 €, čo je 34-násobok mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 321 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Vbau1 3. z 67.

V odvetví v okrese Poprad321aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou3 554Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia24 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+15,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Vbau1, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Poprad ›

Sídlo Vbau1: Poprad

Vbau1 sídli na adrese Karpatská 5358, 058 01 Poprad, okres Poprad. V obci Poprad je 9 419 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 098.

Subjektov v obci Poprad9 419aktívnych
Subjektov v okrese Poprad17 098aktívnych
V tom istom odvetví321okres Poprad

Poprad: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›

Vbau1: IČO, sídlo a základné údaje

Vbau1 s.r.o. (IČO 52183475) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Poprad, okres Poprad. Dátum vzniku je 30. 1. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutármi sú Jaroslav Vozar a Vladimír Babic. Za rok 2025 sú v závierke tržby 824 018 € a výsledok hospodárenia +4 938 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSlužby poskytované v lesníctve (SK NACE 0240)
Základné imanie5 000 €
Vznik30. 1. 2019
Skoršie názvyJ agro s.r.o.
ObecPoprad
OkresOkres Poprad
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02) Vbau1 s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 824 018 €, typická firma odvetvia 24 447 €, čo je 34-násobok mediánu (medián z 3 554 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Poprad ›Lesníctvo a ťažba dreva: tržby a mzdy ›Lesníctvo a ťažba dreva v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Poprad ›

Sieť prepojení firmy Vbau1

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Vbau1

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Vbau1

  • Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 714 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 91 tis. €
  • Končiace zmluvy233zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 896 tis. €
  • Výhry konkurentov70firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 25 tis. €
  • Diery na trhu12odvetví chýba v meste Popradtypický nepokrytý dopyt 695 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Priatelia Bartókovej uliceSlide Invest s.r.o.Tencent s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Poprad

PETROLTRANS, a.s.TATRAVAGÓNKA a.s.Beko Manufacturing Slovakia spol. s r.o.LUNYS, s.r.o.Hossa family, s. r. o.Všetky firmy v obci Poprad ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 02.40) v okrese Poprad

LES - OV, spol. s r.o.LIGNUMIMEX s.r.o.SIMLES s.r.o.FILO wood, s. r. o.JPMŠ, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk