VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Mgr. Ján Kuľanda

Zaniknutý 29. 8. 2019 · Veľký Lipník · podnikal v roku 2019

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 29. 8. 2019. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 19. 10. 2026
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 19. 10. 2026

Tržby a zisk

Mgr. Ján Kuľanda: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

zmluvy so štátom0

V registri má 1 výkaz, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Mgr. Ján Kuľanda (IČO 52181545), sídlo Veľký Lipník, je v registri zapísaný od 18. 1. 2019 do 29. 8. 2019 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 19. 10. 2026).

Financie a závierky Mgr. Ján Kuľanda

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Riziko: zaplatí Mgr. Ján Kuľanda?

Peniaze od štátu: Mgr. Ján Kuľanda

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História Mgr. Ján Kuľanda

Dátum vzniku Mgr. Ján Kuľanda je 18. 1. 2019.

  1. Začiatok podnikania101 · 710-16686
  2. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Mgr. Ján Kuľanda v odvetví maloobchod

Mgr. Ján Kuľanda je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). V okrese Stará Ľubovňa je v tomto odvetví 533 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Stará Ľubovňa533aktívnych subjektov

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Stará Ľubovňa ›

Miesto podnikania: Veľký Lipník

Mgr. Ján Kuľanda má miesto podnikania v obci Veľký Lipník, okres Stará Ľubovňa. V obci Veľký Lipník je 216 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 466.

Subjektov v obci Veľký Lipník216aktívnych
Subjektov v okrese Stará Ľubovňa9 466aktívnych
V tom istom odvetví533okres Stará Ľubovňa

Veľký Lipník: obyvatelia a dáta ›Okres Stará Ľubovňa ›Adresár firiem v okrese Stará Ľubovňa ›

Mgr. Ján Kuľanda: IČO, sídlo a základné údaje

Mgr. Ján Kuľanda (IČO 52181545) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Veľký Lipník, okres Stará Ľubovňa. Dátum vzniku je 18. 1. 2019, zánik je v registri zapísaný ku dňu 29. 8. 2019, necelý rok po vzniku.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Sídlo065 33 Veľký LipníkPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Registrové údaje firmy
Právna formafyzická osoba, podnikateľ
OdvetvieSK NACE 47190
Vznik18. 1. 2019
Zánik29. 8. 2019
ObecVeľký Lipník
OkresOkres Stará Ľubovňa
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Mgr. Ján Kuľanda

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Mgr. Ján Kuľanda

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Mgr. Ján Kuľanda

  • Tendre27súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 101 tis. €
  • Granty a dotácie38výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy220zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 500 €
  • Výhry konkurentov146firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 6 000 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v obci Veľký Lipník

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Veľký Lipník

CREBER s.r.o.SEL-instal s. r. o.J&J Holding s.r.o.ModneVeci s.r.o.3Bdent, s.r.o.Všetky firmy v obci Veľký Lipník ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Stará Ľubovňa

RODSMAND s. r. o.MiW, s.r.o.TINEA, s.r.o.STAVMAT-R, s.r.o.JADOLINVEST s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk