PROFIREKON, s. r. o.
Spišská Belá · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
71 220 €tržby 2025 ▲ 1 096 %+38 327 €zisk 2025aktívna 7 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 21 : tržby 2 468 €, výsledok hospodárenia 52 €
- 22 : tržby 72 200 €, výsledok hospodárenia 7 824 €
- 23 : tržby 39 834 €, výsledok hospodárenia 4 328 €
- 24 : tržby 5 953 €, výsledok hospodárenia -16 822 €
- 25 : tržby 71 220 €, výsledok hospodárenia 38 327 €
PROFIREKON, s. r. o. (IČO 52172449) mala v roku 2025 tržby 71 220 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci PROFIREKON
PROFIREKON má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 563 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 1 563 € | — |
| 2024 | — | 1 709 € | — |
| 2023 | — | 444 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ PROFIREKON
Podľa Registra právnických osôb koná za PROFIREKON 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník PROFIREKON
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok PROFIREKON
Za rok 2025 má PROFIREKON v závierke tržby 71 220 €, o 1 096,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +38 327 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 72 200 €.
Výkaz ziskov a strát PROFIREKON
Najvyššie tržby: rok 2022, 72 200 €. Najnižšie: rok 2021, 2 468 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 71 220 € |
| 2024 | 5 953 € |
| 2023 | 39 834 € |
| 2022 | 72 200 € |
| 2021 | 2 468 € |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 8. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 1 roku z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 33 709 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 38 327 € |
| 2024 | −16 822 € |
| 2023 | 4 328 € |
| 2022 | 7 824 € |
| 2021 | 52 € |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 8. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- PROFIREKON
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +53,8 %, medián odvetvia +10,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | PROFIREKON | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +53,8 % | +10,2 % |
| 2024 | — | +6,5 % |
| 2023 | +10,9 % | +4,8 % |
| 2022 | +10,8 % | +4,2 % |
| 2021 | +2,1 % | +4,7 % |
| 2020 | — | +4,0 % |
| 2019 | — | +3,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 8. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha PROFIREKON
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 60 980 €, vlastné imanie 43 827 € a záväzky 17 153 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 60 980 € | 43 827 € | 17 153 € |
| 2024 | 23 873 € | 383 € | 23 490 € |
| 2023 | 36 573 € | 17 204 € | 19 369 € |
| 2022 | 14 956 € | 12 876 € | 2 080 € |
| 2021 | 5 061 € | 5 052 € | 9 € |
| 2020 | 5 000 € | 5 000 € | — |
| 2019 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 8. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok PROFIREKON (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 71 220 € | 38 327 € | 60 980 € | 43 827 € | 17 153 € | 55 290 € | +53,8 % |
| 2024 | 5 953 € | −16 822 € | 23 873 € | 383 € | 23 490 € | −6 343 € | −282,6 % |
| 2023 | 39 834 € | 4 328 € | 36 573 € | 17 204 € | 19 369 € | 10 281 € | +10,9 % |
| 2022 | 72 200 € | 7 824 € | 14 956 € | 12 876 € | 2 080 € | 9 928 € | +10,8 % |
| 2021 | 2 468 € | 52 € | 5 061 € | 5 052 € | 9 € | 65 € | +2,1 % |
| 2020 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
| 2019 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí PROFIREKON?
PROFIREKON a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom PROFIREKON v objeme 47 833 € z roku 2022. Najväčší objem je s odberateľom Regionálna veterinárna a potravinová správa, Stará Ľubovňa: 47 833 € v 1 zmluve.
História firmy PROFIREKON
Dátum vzniku PROFIREKON je 25. 1. 2019, teda pred 7 rokmi. Skoršie obchodné meno: TIPPEO, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/42913/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019majetok 5 000 €
- Nový štatutár: Lukáš ČižíkKonateľ
- Nový spoločník: Lukáš ČižíkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým TIPPEO, s.r.o., odvtedy PROFIREKON, s. r. o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Regionálna veterinárna a potravinová správa, Stará Ľubovňa, hodnota zmluvy 47 833 €. Firma vznikla 25. 1. 2019.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120918250
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 71 220 €.
- Zmena sídlaOsloboditeľov 1252/53|05901|Spišská Belá → Osloboditeľov 1252/53|059 01|Spišská Belá
- Zmena názvuPROFIREKON, s.r.o. → PROFIREKON, s. r. o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti PROFIREKON
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Vedenie účtovníctva
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
- Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Čistiace a upratovacie služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
PROFIREKON v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
PROFIREKON je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 749 € (13 615 závierok), PROFIREKON má 71 220 €, čo je 1,5-násobok mediánu. V okrese Kežmarok je v tomto odvetví 132 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PROFIREKON 20. z 52.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 067 €, polovica do 46 749 €, tri štvrtiny do 116 037 €; 10 % firiem má viac než 406 858 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 488 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 067 € |
| medián | 46 749 € |
| horný kvartil | 116 037 € |
| 10 % firiem má viac než | 406 858 € |
| PROFIREKON | 71 220 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- PROFIREKON
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby PROFIREKON s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | PROFIREKON | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 71 220 € | 46 749 € |
| 2024 | 5 953 € | 42 193 € |
| 2023 | 39 834 € | 41 565 € |
| 2022 | 72 200 € | 40 572 € |
| 2021 | 2 468 € | 38 055 € |
| 2020 | — | 36 000 € |
| 2019 | — | 38 640 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 8. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| PROFIREKON | 71 220 € |
|---|---|
| medián okresu Kežmarok | 47 857 € |
| medián kraja | 43 915 € |
| medián Slovenska | 46 749 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 8. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ZFO, s.r.o.Malacky · tržby 157 845 € (2024)
- Traffic Quality Management s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 157 728 € (2021)
- Bodhi s. r. o.Bratislava · tržby 157 620 € (2025)
- Business Centrum Hlavná, s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 157 604 € (2025)
- Wita spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 157 579 € (2025)
- Valens Advisory s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 157 528 € (2025)
- OJS s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 157 509 € (2025)
- J-ST s. r. o.Piešťany · tržby 157 448 € (2025)
- GLORIA CONSULTING s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 157 324 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PROFIREKON, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo PROFIREKON: Spišská Belá
PROFIREKON sídli na adrese Osloboditeľov 1252/53, 059 01 Spišská Belá, okres Kežmarok. V obci Spišská Belá je 949 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 425.
Spišská Belá: obyvatelia a dáta ›Okres Kežmarok ›Adresár firiem v okrese Kežmarok ›
PROFIREKON: IČO, sídlo a základné údaje
PROFIREKON, s. r. o. (IČO 52172449) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Spišská Belá, okres Kežmarok. Dátum vzniku je 25. 1. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Lukáš Čižík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 71 220 € a výsledok hospodárenia +38 327 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 25. 1. 2019 |
| Skoršie názvy | TIPPEO, s.r.o. |
| Obec | Spišská Belá |
| Okres | Okres Kežmarok |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 8. 10. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) PROFIREKON, s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 71 220 €, typická firma odvetvia 46 749 € (medián z 13 615 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Kežmarok ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Kežmarok ›
Sieť prepojení firmy PROFIREKON
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu PROFIREKON
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu PROFIREKON
- Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 800 €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy266zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu13odvetví chýba v meste Spišská Belátypický nepokrytý dopyt 789 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 096 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava629 zmlúv za 3 roky · 6 134 702 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR206 zmlúv za 3 roky · 9 066 120 € · naposledy 13. 10. 2026 Všetkých 3 073 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Spišská Belá
Róbert Mačák AQUATERM, s. r. o.C.I.M.A. Slovakia, s.r.o.KRaF, s.r.o.BEMIX, s.r.o.Marko Tatry s.r.o.Všetky firmy v obci Spišská Belá ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Kežmarok
Merate s.r.o.Asset Inter, s.r.o.Perkunas, s. r. o.CATE s.r.o.TATRA BUILDING INVEST, s. r. o. v…
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.