kreato s. r. o.
Piešťany · Výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska
12 279 €tržby 2024 ▲ 65 %−10 933 €strata 2024aktívna 7 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 24 611 €, výsledok hospodárenia -2 570 €
- 20 : tržby 58 744 €, výsledok hospodárenia 3 893 €
- 21 : tržby 76 764 €, výsledok hospodárenia 5 840 €
- 22 : tržby 54 944 €, výsledok hospodárenia -51 235 €
- 23 : tržby 7 455 €, výsledok hospodárenia -7 580 €
- 24 : tržby 12 279 €, výsledok hospodárenia -10 933 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -7 802 €
kreato s. r. o. (IČO 52167003) mala v roku 2024 tržby 12 279 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci kreato
osobné náklady v roku 2023 boli 2 740 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2023 | — | 2 740 € | 2 068 € |
| 2022 | — | 4 384 € | 3 360 € |
| 2021 | — | 4 730 € | 3 562 € |
| 2020 | — | 15 409 € | 10 925 € |
| 2019 | — | 7 507 € | 5 533 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2023
- Mzdy 75 % 2 068 €
- Odvody zamestnávateľa 23 % 619 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2023 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ kreato
Podľa Registra právnických osôb koná za kreato 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník kreato
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Kristína Imrichová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Kristína Imrichováod 3. 6. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok kreato
Za rok 2024 má kreato v závierke tržby 12 279 €, o 64,7 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia −10 933 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 76 764 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát kreato
Najvyššie tržby: rok 2021, 76 764 €. Najnižšie: rok 2023, 7 455 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | 12 279 € |
| 2023 | 7 455 € |
| 2022 | 54 944 € |
| 2021 | 76 764 € |
| 2020 | 58 744 € |
| 2019 | 24 611 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 5 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: −70 387 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −7 802 € |
| 2024 | −10 933 € |
| 2023 | −7 580 € |
| 2022 | −51 235 € |
| 2021 | 5 840 € |
| 2020 | 3 893 € |
| 2019 | −2 570 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- kreato
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −89,0 %, medián odvetvia +2,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | kreato | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +3,0 % |
| 2024 | −89,0 % | +2,2 % |
| 2023 | — | +1,3 % |
| 2022 | −93,2 % | +1,5 % |
| 2021 | +7,6 % | +1,3 % |
| 2020 | +6,6 % | +1,1 % |
| 2019 | −10,4 % | +1,1 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 5 rokov, najviac v roku 2020 (+138,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | +64,7 % |
| 2023 | −86,4 % |
| 2022 | −28,4 % |
| 2021 | +30,7 % |
| 2020 | +138,7 % |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha kreato
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 25 384 €, vlastné imanie 5 083 € a záväzky 20 301 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 25 384 € | 5 083 € | 20 301 € |
| 2024 | 33 532 € | 3 800 € | 29 732 € |
| 2023 | 43 553 € | 705 € | 42 848 € |
| 2022 | 36 905 € | −39 072 € | 75 977 € |
| 2021 | 47 985 € | 12 163 € | 35 822 € |
| 2020 | 27 494 € | 6 323 € | 21 171 € |
| 2019 | 22 280 € | 2 430 € | 19 850 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok kreato (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −7 802 € | 25 384 € | 5 083 € | 20 301 € | −422 € | — |
| 2024 | 12 279 € | −10 933 € | 33 532 € | 3 800 € | 29 732 € | −857 € | −89,0 % |
| 2023 | 7 455 € | −7 580 € | 43 553 € | 705 € | 42 848 € | 719 € | −101,7 % |
| 2022 | 54 944 € | −51 235 € | 36 905 € | −39 072 € | 75 977 € | −38 393 € | −93,2 % |
| 2021 | 76 764 € | 5 840 € | 47 985 € | 12 163 € | 35 822 € | 14 056 € | +7,6 % |
| 2020 | 58 744 € | 3 893 € | 27 494 € | 6 323 € | 21 171 € | 20 299 € | +6,6 % |
| 2019 | 24 611 € | −2 570 € | 22 280 € | 2 430 € | 19 850 € | 4 943 € | −10,4 % |
Riziko: zaplatí kreato?
kreato a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 4 zmluvy s dodávateľom kreato z rokov 2019 až 2021.
Rok s najväčším objemom: 2019, 0 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2021 | 2 | 0 € |
| 2019 | 2 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy kreato
Dátum vzniku kreato je 22. 1. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/43679/T
- Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva SR. Firma vznikla 22. 1. 2019.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 24 611 € · majetok 22 280 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120916061
- Nový spoločník: Ing. Kristína ImrichováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti kreato
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Kuriérske služby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Administratívne služby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- Stolárstvo
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
kreato v odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva
kreato je v registri v odvetví Spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16), činnosť výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 54 256 € (4 085 závierok), kreato má 12 279 €, čo je 23 % mediánu. V okrese Piešťany je v tomto odvetví 106 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je kreato 33. z 38.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 20 080 €, polovica do 54 256 €, tri štvrtiny do 222 642 €; 10 % firiem má viac než 658 351 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 043 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 20 080 € |
| medián | 54 256 € |
| horný kvartil | 222 642 € |
| 10 % firiem má viac než | 658 351 € |
| kreato | 12 279 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- kreato
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby kreato s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | kreato | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 56 115 € |
| 2024 | 12 279 € | 54 256 € |
| 2023 | 7 455 € | 51 601 € |
| 2022 | 54 944 € | 49 748 € |
| 2021 | 76 764 € | 48 430 € |
| 2020 | 58 744 € | 45 082 € |
| 2019 | 24 611 € | 48 008 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| kreato | 12 279 € |
|---|---|
| medián okresu Piešťany | 61 331 € |
| medián kraja | 59 627 € |
| medián Slovenska | 54 256 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Diligent s. r. o.Košice - mestská časť Západ · tržby 29 502 € (2025)
- otopis s.r.o.Kremnica · tržby 29 500 € (2023)
- JZ.Wood-interiér s. r. o.Nová Bošáca · tržby 29 493 € (2025)
- Luky & apparel s.r.o.Senica · tržby 29 485 € (2025)
- Re FURN s. r. o.Liptovský Mikuláš · tržby 29 458 € (2025)
- ElkiM Creative & Dent s.r.o.Kolárovo · tržby 29 456 € (2025)
- PTH plus, s.r.o.Prešov · tržby 29 450 € (2025)
- REBORN-W s. r. o.Brezno · tržby 29 424 € (2025)
- Shurnoldutrade s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 29 422 € (2022)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb kreato, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo kreato: Piešťany
kreato sídli na adrese Dudvážska 7873/39, 921 01 Piešťany, okres Piešťany. V obci Piešťany je 5 612 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 573.
Piešťany: obyvatelia a dáta ›Okres Piešťany ›Adresár firiem v okrese Piešťany ›
kreato: IČO, sídlo a základné údaje
kreato s. r. o. (IČO 52167003) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Piešťany, okres Piešťany. Dátum vzniku je 22. 1. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Ing. Kristína Imrichová. Za rok 2024 sú v závierke tržby 12 279 € a výsledok hospodárenia −10 933 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska (SK NACE 1623) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 22. 1. 2019 |
| Obec | Piešťany |
| Okres | Okres Piešťany |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16) kreato s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 12 279 €, typická firma odvetvia 54 256 € (medián z 4 085 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Piešťany ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva: tržby a mzdy ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Piešťany ›
Sieť prepojení firmy kreato
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu kreato
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu kreato
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 26 tis. €
- Granty a dotácie70výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
- Končiace zmluvy21zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 57 tis. €
- Výhry konkurentov64firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 12 tis. €
- Diery na trhu11odvetví chýba v meste Piešťanytypický nepokrytý dopyt 447 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen239 zmlúv za 3 roky · 2 434 378 € · naposledy 5. 10. 2026LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, organizačná zložka Vihorlat93 zmlúv za 3 roky · 1 890 734 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.71 zmlúv za 3 roky · 145 866 € · naposledy 23. 9. 2026 Všetkých 386 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Piešťany
MAGNA ENERGIA a.s.SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s.Respect Slovakia, s.r.o.LEGUSEM pt, a.s.TIP travel a.s.Všetky firmy v obci Piešťany ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 16.23) v okrese Piešťany
EUROHAUSE, s.r.o.Fonďa s. r. o.Eden Haus s.r.o.HARPER NÁBYTOK s.r.o.Schody PK s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.