Csicsay Engineering & Desing s. r. o.
Dunajská Streda · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
30 805 €tržby 2025+6 958 €zisk 2025aktívna 7 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 25 : tržby 30 805 €, výsledok hospodárenia 6 958 €
Csicsay Engineering & Desing s. r. o. (IČO 52165612) mala v roku 2025 tržby 30 805 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Csicsay Engineering & Desing
V roku 2025 mala Csicsay Engineering & Desing priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konateľ Csicsay Engineering & Desing
Podľa Registra právnických osôb koná za Csicsay Engineering & Desing 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník Csicsay Engineering & Desing
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Adam Csicsay100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Adam Csicsayod 11. 1. 2019 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Csicsay Engineering & Desing
Za rok 2025 má Csicsay Engineering & Desing v závierke tržby 30 805 €, a výsledok hospodárenia +6 958 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 696 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Csicsay Engineering & Desing
Zisk v 1 roku, strata v 0 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 6 958 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 6 958 € |
| 2024 | 0 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | 0 € |
| 2019 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Csicsay Engineering & Desing
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 36 458 €, vlastné imanie 11 958 € a záväzky 24 500 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 36 458 € | 11 958 € | 24 500 € |
| 2024 | 0 € | −5 000 € | 5 000 € |
| 2023 | 0 € | −5 000 € | 5 000 € |
| 2022 | 0 € | −5 000 € | 5 000 € |
| 2021 | 0 € | −5 000 € | 5 000 € |
| 2020 | 0 € | −5 000 € | 5 000 € |
| 2019 | 0 € | −5 000 € | 5 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Csicsay Engineering & Desing (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30 805 € | 6 958 € | 36 458 € | 11 958 € | 24 500 € | 6 958 € | +22,6 % |
| 2024 | — | 0 € | 0 € | −5 000 € | 5 000 € | — | — |
| 2023 | — | 0 € | 0 € | −5 000 € | 5 000 € | — | — |
| 2022 | — | 0 € | 0 € | −5 000 € | 5 000 € | — | — |
| 2021 | — | 0 € | 0 € | −5 000 € | 5 000 € | — | — |
| 2020 | — | 0 € | 0 € | −5 000 € | 5 000 € | — | — |
| 2019 | — | 0 € | 0 € | −5 000 € | 5 000 € | — | — |
Riziko: zaplatí Csicsay Engineering & Desing?
Peniaze od štátu: Csicsay Engineering & Desing
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Csicsay Engineering & Desing
Dátum vzniku Csicsay Engineering & Desing je 11. 1. 2019, teda pred 7 rokmi. Skoršie obchodné meno: Arena Poker Klub s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/43604/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019majetok 0 €
- Zmena obchodného menaPredtým Arena Poker Klub s.r.o., odvtedy Csicsay Engineering & Desing s. r. o.
- Nový spoločník: Adam CsicsaySpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 30 805 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Csicsay Engineering & Desing
- Prenájom nehnuteľností bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prevádzkovanie kartových hier pokrového typu mimo kasína, pri ktorých hráči hrajú jeden proti druhému
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Csicsay Engineering & Desing v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
Csicsay Engineering & Desing je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 458 € (16 659 závierok), Csicsay Engineering & Desing má 30 805 €, čo je 68 % mediánu. V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 614 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Csicsay Engineering & Desing 190. z 299.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 458 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 662 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 039 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 458 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 662 € |
| Csicsay Engineering & Desing | 30 805 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Csicsay Engineering & Desing
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Csicsay Engineering & Desing s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Csicsay Engineering & Desing | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 30 805 € | 45 458 € |
| 2024 | — | 41 451 € |
| 2023 | — | 39 296 € |
| 2022 | — | 39 137 € |
| 2021 | — | 36 517 € |
| 2020 | — | 38 849 € |
| 2019 | — | 41 634 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Csicsay Engineering & Desing | 30 805 € |
|---|---|
| medián okresu Dunajská Streda | 47 522 € |
| medián kraja | 46 155 € |
| medián Slovenska | 45 458 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KIM-TEC spol. s r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 68 240 € (2024)
- BYTAZBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 68 206 € (2025)
- HELA, spol. s r.o.Martin · tržby 68 203 € (2025)
- Spoločenstvo vlastníkov bytov POD LESOMKošice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce · tržby 68 202 € (2025)
- PASÁŽ, a.s.Banská Bystrica · tržby 68 202 € (2025)
- ELITE BA s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 68 166 € (2025)
- Biznis-účto s. r. o.Trnava · tržby 68 166 € (2025)
- FROSANTE s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 68 163 € (2025)
- SAMOSPRÁVA DUNAJEC 17 a 19Poprad · tržby 68 155 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Csicsay Engineering & Desing, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Csicsay Engineering & Desing: Dunajská Streda
Csicsay Engineering & Desing sídli na adrese Ľanárska 4345/1, 929 01 Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. V obci Dunajská Streda je 6 636 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 238.
Dunajská Streda: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›
Csicsay Engineering & Desing: IČO, sídlo a základné údaje
Csicsay Engineering & Desing s. r. o. (IČO 52165612) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 11. 1. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Adam Csicsay. Za rok 2025 sú v závierke tržby 30 805 € a výsledok hospodárenia +6 958 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 11. 1. 2019 |
| Skoršie názvy | Arena Poker Klub s.r.o. |
| Obec | Dunajská Streda |
| Okres | Okres Dunajská Streda |
| Vyrubená daň z príjmov | 696 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) Csicsay Engineering & Desing s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 30 805 €, typická firma odvetvia 45 458 € (medián z 16 659 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Dunajská Streda ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Dunajská Streda ›
Sieť prepojení firmy Csicsay Engineering & Desing
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Csicsay Engineering & Desing
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Csicsay Engineering & Desing
- Tendre113súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy447zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
- Výhry konkurentov527firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 310 tis. €
- Diery na trhu5odvetví chýba v meste Dunajská Stredatypický nepokrytý dopyt 2,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.690 zmlúv za 3 roky · 42 531 037 € · naposledy 15. 9. 2026Štátny fond rozvoja bývania556 zmlúv za 3 roky · 186 535 255 € · naposledy 12. 10. 2026Mesto Rajec496 zmlúv za 3 roky · 114 959 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 4 242 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Dunajská Streda
METRANS /Danubia/, a.s.SCHINDLER ESKALÁTORY, s.r.o.DS - CAR, s.r.o.ISTERMEAT a.s.MINIT SLOVAKIA, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Dunajská Streda ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Dunajská Streda
Arthesys s. r. o.LAUDIS s.r.o.DS PROPERTY, a.s.Fontee s.r.o.Erregi s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.