VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

COMPASSO s. r. o.

Bratislava - Ružinov · Výroba bižutérie a podobných predmetov

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk

COMPASSO s. r. o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.

na trhu7 rokov
zmluvy so štátom0

COMPASSO s. r. o. (IČO 52165388), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 24. 1. 2019 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 8. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci COMPASSO

V roku 2025 mala COMPASSO priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ COMPASSO

Podľa Registra právnických osôb koná za COMPASSO 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločník COMPASSO

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch COMPASSO
Podiely spoločníkov na vkladoch COMPASSO Jozef Fejda 100,0 %. Spolu 5 000 €. Jozef Fejda: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Jozef Fejda100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Jozef Fejdaod 24. 1. 2019 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok COMPASSO

Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.

Majetok (aktíva) 20254 597 €
Vlastné imanie 20254 257 €
Záväzky 2025340 €7,4 % majetku
Súčet výsledkov za 7 rokov−743 €2019 až 2025

Výkaz ziskov a strát COMPASSO

Súvaha COMPASSO

Všetky čísla zo závierok COMPASSO (7 rokov)
Čísla zo závierok COMPASSO po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−403 €4 597 €4 257 €340 €——
2024—−340 €5 000 €4 660 €340 €——
2023—0 €5 000 €5 000 €———
2022—0 €5 000 €5 000 €———
2021—0 €5 000 €5 000 €———
2020—0 €5 000 €5 000 €———
2019——5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí COMPASSO?

Peniaze od štátu: COMPASSO

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy COMPASSO

Dátum vzniku COMPASSO je 24. 1. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/134396/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019majetok 5 000 €
  3. Nový spoločník: Jozef FejdaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti COMPASSO

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Dizajnérske činnosti
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Výroba bižutérie a suvenírov
  • Keramická výroba
  • Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Služby súvisiace so skrášľovaním tela
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Sťahovacie služby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Vedenie účtovníctva
  • Administratívne služby
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  • Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Kuriérske služby
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Prevádzkovanie výdajne stravy
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Služby požičovní
  • Odevná výroba
  • Výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuvi

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

COMPASSO v odvetví iná výroba

COMPASSO je v registri v odvetví Iná výroba (SK NACE 32), činnosť výroba bižutérie a podobných predmetov. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 246 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Bratislava II246aktívnych subjektov

Priemyselná výroba v okrese Bratislava II ›

Sídlo COMPASSO: Bratislava - Ružinov

COMPASSO sídli na adrese Mliekárenská 3, 821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 830. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 533aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II54 830aktívnych
V tom istom odvetví246okres Bratislava II
Na tej istej adrese8aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

COMPASSO: IČO, sídlo a základné údaje

COMPASSO s. r. o. (IČO 52165388) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 24. 1. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Jozef Fejda.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba bižutérie a podobných predmetov (SK NACE 3213)
Základné imanie5 000 €
Vznik24. 1. 2019
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy COMPASSO

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu COMPASSO

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu COMPASSO

  • Tendre38súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 424 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy28zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 200 €
  • Výhry konkurentov198firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

LEGBA s. r. o.LOXODONTA s. r. o.SEJFMAN s. r. o.VALHALLA ELITE s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 32.13) v okrese Bratislava II

Prospereus s.r.o.PN-Metal Trade s. r. o.AIR Group s. r. o.MS Line s.r.o.RSDC s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk