SOTA-NL s.r.o.
Valaliky · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
37 182 €tržby 2025 ▼ 7 %−176 €strata 2025aktívna 7 rokov2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 65 232 €, výsledok hospodárenia 307 €
- 20 : tržby 28 797 €, výsledok hospodárenia -13 016 €
- 21 : tržby 49 125 €, výsledok hospodárenia -9 824 €
- 22 : tržby 66 722 €, výsledok hospodárenia 2 144 €
- 23 : tržby 43 719 €, výsledok hospodárenia 10 171 €
- 24 : tržby 39 970 €, výsledok hospodárenia 5 130 €
- 25 : tržby 37 182 €, výsledok hospodárenia -176 €
SOTA-NL s.r.o. (IČO 52162524) mala v roku 2025 tržby 37 182 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci SOTA-NL
SOTA-NL má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 2 472 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 2 472 € | 1 836 € |
| 2024 | — | 2 084 € | 1 558 € |
| 2023 | — | 5 102 € | 3 774 € |
| 2022 | — | 377 € | 279 € |
| 2020 | — | 1 669 € | — |
| 2019 | — | 811 € | — |
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 74 % 1 836 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 636 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Konateľ SOTA-NL
Podľa Registra právnických osôb koná za SOTA-NL 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník SOTA-NL
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok SOTA-NL
Za rok 2025 má SOTA-NL v závierke tržby 37 182 €, o 7,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −176 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 66 722 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát SOTA-NL
Najvyššie tržby: rok 2022, 66 722 €. Najnižšie: rok 2020, 28 797 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 37 182 € |
| 2024 | 39 970 € |
| 2023 | 43 719 € |
| 2022 | 66 722 € |
| 2021 | 49 125 € |
| 2020 | 28 797 € |
| 2019 | 65 232 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 3 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: −5 264 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −176 € |
| 2024 | 5 130 € |
| 2023 | 10 171 € |
| 2022 | 2 144 € |
| 2021 | −9 824 € |
| 2020 | −13 016 € |
| 2019 | 307 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- SOTA-NL
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −0,5 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | SOTA-NL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −0,5 % | +8,4 % |
| 2024 | +12,8 % | +4,9 % |
| 2023 | +23,3 % | +3,1 % |
| 2022 | +3,2 % | +2,7 % |
| 2021 | −20,0 % | +3,0 % |
| 2020 | −45,2 % | +2,5 % |
| 2019 | +0,5 % | +2,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 6 rokov, najviac v roku 2021 (+70,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −7,0 % |
| 2024 | −8,6 % |
| 2023 | −34,5 % |
| 2022 | +35,8 % |
| 2021 | +70,6 % |
| 2020 | −55,9 % |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SOTA-NL
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 58 838 €, vlastné imanie 22 732 € a záväzky 36 106 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 58 838 € | 22 732 € | 36 106 € |
| 2024 | 25 113 € | 22 909 € | 2 004 € |
| 2023 | 24 866 € | 17 779 € | 6 997 € |
| 2022 | 19 301 € | 7 610 € | 11 691 € |
| 2021 | 18 811 € | 5 467 € | 13 344 € |
| 2020 | 19 134 € | 5 291 € | 13 843 € |
| 2019 | 21 094 € | 18 307 € | 2 787 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SOTA-NL (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 37 182 € | −176 € | 58 838 € | 22 732 € | 36 106 € | 13 539 € | −0,5 % |
| 2024 | 39 970 € | 5 130 € | 25 113 € | 22 909 € | 2 004 € | 11 536 € | +12,8 % |
| 2023 | 43 719 € | 10 171 € | 24 866 € | 17 779 € | 6 997 € | 19 917 € | +23,3 % |
| 2022 | 66 722 € | 2 144 € | 19 301 € | 7 610 € | 11 691 € | 7 842 € | +3,2 % |
| 2021 | 49 125 € | −9 824 € | 18 811 € | 5 467 € | 13 344 € | −7 935 € | −20,0 % |
| 2020 | 28 797 € | −13 016 € | 19 134 € | 5 291 € | 13 843 € | −5 856 € | −45,2 % |
| 2019 | 65 232 € | 307 € | 21 094 € | 18 307 € | 2 787 € | 2 039 € | +0,5 % |
Riziko: zaplatí SOTA-NL?
Peniaze od štátu: SOTA-NL
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy SOTA-NL
Dátum vzniku SOTA-NL je 19. 1. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/45406/V
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120913993
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 65 232 € · majetok 21 094 €
- Nový štatutár: Ing. Silvia OntkovičováKonateľ
- Nový spoločník: Ing. Silvia OntkovičováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 37 182 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti SOTA-NL
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
- Čistiace a upratovacie práce
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Finančný lízing
- Faktoring a forfaiting
- Prenájom nehnuteľnosti spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Vedenie účtovníctva
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné práce k realizácii stavby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
SOTA-NL v odvetví administratívne a kancelárske služby
SOTA-NL je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 400 závierok), SOTA-NL má 37 182 €, čo je 89 % mediánu. V okrese Košice - okolie je v tomto odvetví 739 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SOTA-NL 121. z 292.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 605 €; 10 % firiem má viac než 393 584 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 698 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 605 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 584 € |
| SOTA-NL | 37 182 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- SOTA-NL
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby SOTA-NL s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | SOTA-NL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 37 182 € | 42 000 € |
| 2024 | 39 970 € | 39 508 € |
| 2023 | 43 719 € | 40 733 € |
| 2022 | 66 722 € | 39 919 € |
| 2021 | 49 125 € | 35 884 € |
| 2020 | 28 797 € | 34 322 € |
| 2019 | 65 232 € | 37 024 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| SOTA-NL | 37 182 € |
|---|---|
| medián okresu Košice - okolie | 30 171 € |
| medián kraja | 37 864 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Lawyers4Lawyers, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 90 250 € (2025)
- AgroMeder s. r. o.Nové Zámky · tržby 90 226 € (2024)
- Amplify s. r. o.Trnava · tržby 90 225 € (2025)
- TML STAV s. r. o.Košice - mestská časť Západ · tržby 90 223 € (2024)
- ECV s. r. o.Stupava · tržby 90 215 € (2025)
- B.V.A. s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 90 211 € (2025)
- BEMTOJ s. r. o.Nesluša · tržby 90 208 € (2025)
- PROCARS Prešov s. r. o.Prešov · tržby 90 206 € (2025)
- PELCO s. r. o.Borský Mikuláš · tržby 90 203 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SOTA-NL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Administratívne a podporné služby v okrese Košice - okolie ›
Sídlo SOTA-NL: Valaliky
SOTA-NL sídli na adrese Na Balotách 408/1, 044 13 Valaliky, okres Košice - okolie. V obci Valaliky je 478 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 219. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Valaliky: obyvatelia a dáta ›Okres Košice - okolie ›Adresár firiem v okrese Košice - okolie ›
SOTA-NL: IČO, sídlo a základné údaje
SOTA-NL s.r.o. (IČO 52162524) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Valaliky, okres Košice - okolie. Dátum vzniku je 19. 1. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Ing. Silvia Ontkovičová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 37 182 € a výsledok hospodárenia −176 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 19. 1. 2019 |
| Obec | Valaliky |
| Okres | Okres Košice - okolie |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) SOTA-NL s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 37 182 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 400 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice - okolie ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice - okolie ›
Sieť prepojení firmy SOTA-NL
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SOTA-NL
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SOTA-NL
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy386zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu7odvetví chýba v obci Valalikytypický nepokrytý dopyt 427 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 274 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 196 zmlúv za 3 roky · 4 719 524 € · naposledy 14. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava760 zmlúv za 3 roky · 35 866 342 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 915 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Valaliky
NAŠA s.r.o.PRAMEŇ ZDRAV, spol. s r.o.ELIJAPHARM s.r.o.TOSSA s. r. o.Profitmetal s.r.o.Všetky firmy v obci Valaliky ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Košice - okolie
Salexcontrol s.r.o.KRONO PK s. r. o.Kalapati 11 s.r.o.Beton Moldava s.r.o.CECHOTEX s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.