VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

TELDEA s. r. o.

Nitra · Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva

191 129 €tržby 2025 ▼ 0 %+104 207 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

191 129 €tržby 2025 ▼ 0 %
+104 207 €zisk 2025
  1. 19 : tržby 48 000 €, výsledok hospodárenia 7 883 €
  2. 20 : tržby 49 983 €, výsledok hospodárenia 25 904 €
  3. 21 : tržby 58 951 €, výsledok hospodárenia 17 875 €
  4. 22 : tržby 96 720 €, výsledok hospodárenia 46 064 €
  5. 23 : tržby 94 081 €, výsledok hospodárenia 37 487 €
  6. 24 : tržby 191 538 €, výsledok hospodárenia 106 665 €
  7. 25 : tržby 191 129 €, výsledok hospodárenia 104 207 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

TELDEA s. r. o. (IČO 52150127) mala v roku 2025 tržby 191 129 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci TELDEA

TELDEA má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 3 888 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.

Konatelia TELDEA

Podľa Registra právnických osôb konajú za TELDEA 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Spoločníci TELDEA

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch TELDEA
Podiely spoločníkov na vkladoch TELDEA Mgr. Ján Deák 50,0 %, Tomáš Deák 50,0 %. Spolu 5 000 €. Mgr. Ján Deák: 2 500 €, 50,0 %Tomáš Deák: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Mgr. Ján Deák50,0 %
  • Tomáš Deák50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mgr. Ján Deákod 16. 1. 2019 2 500 €50,0 %
Tomáš Deákod 21. 7. 2022 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok TELDEA

Za rok 2025 má TELDEA v závierke tržby 191 129 €, o 0,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +104 207 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 191 538 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 30 546 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025191 tis. €▼ −0,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025104 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025260 tis. €
Vlastné imanie 2025216 tis. €
Záväzky 202543 tis. €16,7 % majetku
Pridaná hodnota 2025148 tis. €
Zisková marža 2025+54,5 %medián odvetvia +19,3 %
Súčet výsledkov za 7 rokov346 tis. €2019 až 2025
Vyrubená daň z príjmov31 tis. €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát TELDEA

Súvaha TELDEA

Všetky čísla zo závierok TELDEA (7 rokov)
Čísla zo závierok TELDEA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025191 129 €104 207 €259 636 €216 371 €43 265 €147 883 €+54,5 %
2024191 538 €106 665 €330 277 €213 591 €116 686 €139 550 €+55,7 %
202394 081 €37 487 €197 273 €106 926 €90 347 €52 069 €+39,8 %
202296 720 €46 064 €146 447 €69 439 €77 008 €61 735 €+47,6 %
202158 951 €17 875 €103 638 €23 375 €80 263 €24 558 €+30,3 %
202049 983 €25 904 €63 715 €38 787 €24 928 €30 897 €+51,8 %
201948 000 €7 883 €29 371 €12 883 €16 488 €10 485 €+16,4 %

Riziko: zaplatí TELDEA?

Peniaze od štátu: TELDEA

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy TELDEA

Dátum vzniku TELDEA je 16. 1. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/47290/N
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 48 000 € · majetok 29 371 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120917667
  4. Nový spoločník: Mgr. Ján DeákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 191 129 €.
  6. Nový spoločník: Tomáš DeákSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti TELDEA

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrických
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
  • Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Vyučovanie v odbore cudzích jazykov – anglický jazyk

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

TELDEA v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo

TELDEA je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 892 € (12 871 závierok), TELDEA má 191 129 €, čo je 3,5-násobok mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 814 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TELDEA 54. z 396.

V odvetví v okrese Nitra814aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou12 871Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia54 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+19,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TELDEA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Nitra ›

Sídlo TELDEA: Nitra

TELDEA sídli na adrese Dlhá 4, 949 01 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 133 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 262. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Nitra19 133aktívnych
Subjektov v okrese Nitra31 262aktívnych
V tom istom odvetví814okres Nitra
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›

TELDEA: IČO, sídlo a základné údaje

TELDEA s. r. o. (IČO 52150127) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 16. 1. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutármi sú Mgr. Ján Deák a Tomáš Deák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 191 129 € a výsledok hospodárenia +104 207 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePočítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220)
Základné imanie5 000 €
Vznik16. 1. 2019
ObecNitra
OkresOkres Nitra
Vyrubená daň z príjmov30 546 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) TELDEA s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 191 129 €, typická firma odvetvia 53 892 €, čo je 3,5-násobok mediánu (medián z 12 871 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›

Sieť prepojení firmy TELDEA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu TELDEA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu TELDEA

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 647 tis. €
  • Granty a dotácie88výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy134zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 200 €
  • Výhry konkurentov66firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 79 tis. €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Nitratypický nepokrytý dopyt 1,9 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Nitra

MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.02) v okrese Nitra

VZP ADRIKA s.r.o.CUBETECH, s.r.o.AQUA - SHOPPING s.r.o.ITent s.r.o.TOP - HOLDING s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk