VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

CA EDEN travel s.r.o.

Malacky · Činnosti cestovných agentúr

30 751 €tržby 2025 ▼ 24 %+21 818 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

30 751 €tržby 2025 ▼ 24 %
+21 818 €zisk 2025
  1. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  3. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  4. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  5. 23 : tržby 38 182 €, výsledok hospodárenia 18 703 €
  6. 24 : tržby 40 214 €, výsledok hospodárenia 18 801 €
  7. 25 : tržby 30 751 €, výsledok hospodárenia 21 818 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

CA EDEN travel s.r.o. (IČO 52136451) mala v roku 2025 tržby 30 751 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci CA EDEN travel

V roku 2025 mala CA EDEN travel priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konatelia CA EDEN travel

Podľa Registra právnických osôb konajú za CA EDEN travel 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

Spoločník CA EDEN travel

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch CA EDEN travel
Podiely spoločníkov na vkladoch CA EDEN travel Miroslav Jurica 100,0 %. Spolu 5 000 €. Miroslav Jurica: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Miroslav Jurica100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Miroslav Juricaod 22. 1. 2019 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok CA EDEN travel

Za rok 2025 má CA EDEN travel v závierke tržby 30 751 €, o 23,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +21 818 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 40 214 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 2 424 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202531 tis. €▼ −23,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202522 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202575 tis. €
Vlastné imanie 202564 tis. €
Záväzky 202511 tis. €14,2 % majetku
Pridaná hodnota 202524 tis. €
Zisková marža 2025+71,0 %medián odvetvia +4,7 %
Súčet výsledkov za 7 rokov59 tis. €2019 až 2025
Vyrubená daň z príjmov2 424 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát CA EDEN travel

Súvaha CA EDEN travel

Všetky čísla zo závierok CA EDEN travel (7 rokov)
Čísla zo závierok CA EDEN travel po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202530 751 €21 818 €74 956 €64 323 €10 633 €24 351 €+71,0 %
202440 214 €18 801 €54 037 €42 505 €11 532 €22 204 €+46,8 %
202338 182 €18 703 €27 004 €23 703 €3 301 €22 004 €+49,0 %
2022—0 €5 000 €5 000 €———
2021—0 €5 000 €5 000 €———
2020—0 €5 000 €5 000 €———
2019——5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí CA EDEN travel?

Peniaze od štátu: CA EDEN travel

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy CA EDEN travel

Dátum vzniku CA EDEN travel je 22. 1. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/134277/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019majetok 5 000 €
  3. Nový spoločník: Miroslav JuricaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 30 751 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti CA EDEN travel

  • Prevádzkovanie cestovnej agentúry
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb
  • Poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu a služieb

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

CA EDEN travel v odvetví cestovné kancelárie a agentúry

CA EDEN travel je v registri v odvetví Cestovné kancelárie a agentúry (SK NACE 79), činnosť činnosti cestovných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 50 348 € (876 závierok), CA EDEN travel má 30 751 €, čo je 61 % mediánu. V okrese Malacky je v tomto odvetví 34 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je CA EDEN travel 10. z 14.

V odvetví v okrese Malacky34aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou876Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia50 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb CA EDEN travel, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Malacky ›

Sídlo CA EDEN travel: Malacky

CA EDEN travel sídli na adrese Záhorácka 5/54, 901 01 Malacky, okres Malacky. V obci Malacky je 4 208 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 504. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Malacky4 208aktívnych
Subjektov v okrese Malacky14 504aktívnych
V tom istom odvetví34okres Malacky
Na tej istej adrese6aktívnych subjektov

Malacky: obyvatelia a dáta ›Okres Malacky ›Adresár firiem v okrese Malacky ›

CA EDEN travel: IČO, sídlo a základné údaje

CA EDEN travel s.r.o. (IČO 52136451) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Malacky, okres Malacky. Dátum vzniku je 22. 1. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutármi sú Gabriela Juricová a Miroslav Jurica. Za rok 2025 sú v závierke tržby 30 751 € a výsledok hospodárenia +21 818 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti cestovných agentúr (SK NACE 7911)
Základné imanie5 000 €
Vznik22. 1. 2019
ObecMalacky
OkresOkres Malacky
Vyrubená daň z príjmov2 424 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví cestovné kancelárie a agentúry (SK NACE 79) CA EDEN travel s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 30 751 €, typická firma odvetvia 50 348 € (medián z 876 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Malacky ›Cestovné kancelárie a agentúry: tržby a mzdy ›Cestovné kancelárie a agentúry v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Malacky ›

Sieť prepojení firmy CA EDEN travel

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu CA EDEN travel

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu CA EDEN travel

  • Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 450 tis. €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 118 tis. €
  • Končiace zmluvy23zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
  • Výhry konkurentov4firmy vyhrali súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 83 tis. €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Malackytypický nepokrytý dopyt 268 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

CA EDEN tours s. r. o.CA EDEN s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Malacky

IKEA Components s.r.o.IKEA Industry Slovakia s. r. o.Sisecam Automotive Slovakia s.r.o.STAVMAT STAVEBNINY, s.r.o.Snop Automotive Malacky, a. s.Všetky firmy v obci Malacky ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 79.11) v okrese Malacky

JL Navigátor, s. r. o.AWERTOUR INTERNATIONAL, a.s.POHODA cestovná agentúra, s. r. o.NOVATRAVEL s. r. o.CA POHODA Malacky, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk