EKA INVEST s.r.o.
Trenčianska Teplá · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
56 000 €tržby 2023−6 213 €strata 2023aktívna 7 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -10 897 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 817 €
- 21 : tržby 100 008 €, výsledok hospodárenia -63 340 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 279 €
- 23 : tržby 56 000 €, výsledok hospodárenia -6 213 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -27 069 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
EKA INVEST s.r.o. (IČO 52136311), sídlo Trenčianska Teplá, je v registri zapísaná od 11. 1. 2019 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 29. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci EKA INVEST
V roku 2025 mala EKA INVEST priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ EKA INVEST
Podľa Registra právnických osôb koná za EKA INVEST 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.
Spoločník EKA INVEST
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mgr. Eva Yilmazová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Eva Yilmazováod 11. 1. 2019 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok EKA INVEST
Za rok 2023 má EKA INVEST v závierke tržby 56 000 €, a výsledok hospodárenia −6 213 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 100 008 €.
Výkaz ziskov a strát EKA INVEST
Najvyššie tržby: rok 2021, 100 008 €. Najnižšie: rok 2023, 56 000 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | 56 000 € |
| 2022 | — |
| 2021 | 100 008 € |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 7 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: −116 955 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −340 € |
| 2024 | −27 069 € |
| 2023 | −6 213 € |
| 2022 | −3 279 € |
| 2021 | −63 340 € |
| 2020 | −5 817 € |
| 2019 | −10 897 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- EKA INVEST
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −11,1 %, medián odvetvia +3,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | EKA INVEST | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +8,4 % |
| 2024 | — | +4,9 % |
| 2023 | −11,1 % | +3,1 % |
| 2022 | — | +2,7 % |
| 2021 | −63,3 % | +3,0 % |
| 2020 | — | +2,5 % |
| 2019 | — | +2,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha EKA INVEST
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 49 632 €, vlastné imanie −111 955 € a záväzky 161 587 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 49 632 € | −111 955 € | 161 587 € |
| 2024 | 49 972 € | −111 615 € | 161 587 € |
| 2023 | 160 874 € | −84 546 € | 245 420 € |
| 2022 | 224 178 € | −78 333 € | 302 511 € |
| 2021 | 331 729 € | −75 054 € | 406 783 € |
| 2020 | 241 227 € | −11 714 € | 252 941 € |
| 2019 | 245 162 € | −5 897 € | 251 059 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok EKA INVEST (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −340 € | 49 632 € | −111 955 € | 161 587 € | — | — |
| 2024 | — | −27 069 € | 49 972 € | −111 615 € | 161 587 € | −4 347 € | — |
| 2023 | 56 000 € | −6 213 € | 160 874 € | −84 546 € | 245 420 € | 43 691 € | −11,1 % |
| 2022 | — | −3 279 € | 224 178 € | −78 333 € | 302 511 € | −2 617 € | — |
| 2021 | 100 008 € | −63 340 € | 331 729 € | −75 054 € | 406 783 € | −61 476 € | −63,3 % |
| 2020 | — | −5 817 € | 241 227 € | −11 714 € | 252 941 € | −4 554 € | — |
| 2019 | — | −10 897 € | 245 162 € | −5 897 € | 251 059 € | −8 609 € | — |
Riziko: zaplatí EKA INVEST?
Peniaze od štátu: EKA INVEST
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy EKA INVEST
Dátum vzniku EKA INVEST je 11. 1. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/37599/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019majetok 245 162 €
- Nový spoločník: Mgr. Eva YilmazováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvé tržby po 2 rokoch bez tržiebZa rok 2021 firma vykázala 100 008 €.
- Nový štatutár: Mgr. Eva YilmazováKonateľ
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti EKA INVEST
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Výroba bižutérie a suvenírov
- Výroba hudobných nástrojov
- Výroba hračiek a hier
- Výroba metiel, kief a maliarskeho náradia
- Výroba sviečok a tieniacej techniky
- Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Sťahovacie služby
- Čistiace a upratovacie služby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Fotografické služby
- Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.
EKA INVEST v odvetví administratívne a kancelárske služby
EKA INVEST je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 40 736 € (17 448 závierok), EKA INVEST má 56 000 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 1 213 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EKA INVEST 211. z 505.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 117 €, polovica do 40 736 €, tri štvrtiny do 134 251 €; 10 % firiem má viac než 461 791 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 734 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 117 € |
| medián | 40 736 € |
| horný kvartil | 134 251 € |
| 10 % firiem má viac než | 461 791 € |
| EKA INVEST | 56 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- EKA INVEST
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby EKA INVEST s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | EKA INVEST | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 42 000 € |
| 2024 | — | 39 510 € |
| 2023 | 56 000 € | 40 736 € |
| 2022 | — | 39 924 € |
| 2021 | 100 008 € | 35 891 € |
| 2020 | — | 34 323 € |
| 2019 | — | 37 025 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2023.
Čísla v tabuľke
| EKA INVEST | 56 000 € |
|---|---|
| medián okresu Trenčín | 43 770 € |
| medián kraja | 40 196 € |
| medián Slovenska | 40 736 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Seraphinea s. r. o.Kysucké Nové Mesto · tržby 137 228 € (2025)
- BENY CONSULT, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 137 162 € (2025)
- AWYN, s.r.o.Prešov · tržby 137 155 € (2025)
- PB TEL s.r.o.Brezno · tržby 137 154 € (2025)
- ZK vždyviac, s. r. o.Žilina · tržby 137 119 € (2025)
- MDV Trading s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 137 010 € (2025)
- CONTRADUCT, s. r. o.Žabokreky nad Nitrou · tržby 136 998 € (2025)
- Autoservis DUFI s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 136 994 € (2025)
- BELWIN s. r. o.Hosťovce · tržby 136 992 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EKA INVEST, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo EKA INVEST: Trenčianska Teplá
EKA INVEST sídli na adrese Príles 1604/119, 914 01 Trenčianska Teplá, okres Trenčín. V obci Trenčianska Teplá je 522 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 850.
Trenčianska Teplá: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›
EKA INVEST: IČO, sídlo a základné údaje
EKA INVEST s.r.o. (IČO 52136311) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčianska Teplá, okres Trenčín. Dátum vzniku je 11. 1. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Mgr. Eva Yilmazová. Za rok 2023 sú v závierke tržby 56 000 € a výsledok hospodárenia −6 213 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 11. 1. 2019 |
| Obec | Trenčianska Teplá |
| Okres | Okres Trenčín |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) EKA INVEST s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2023 mala 56 000 €, typická firma odvetvia 40 736 € (medián z 17 448 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›
Sieť prepojení firmy EKA INVEST
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu EKA INVEST
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu EKA INVEST
- Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 500 €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
- Končiace zmluvy384zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
- Diery na trhu5odvetví chýba v obci Trenčianska Teplátypický nepokrytý dopyt 178 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 274 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 194 zmlúv za 3 roky · 4 712 153 € · naposledy 13. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava760 zmlúv za 3 roky · 35 866 342 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 912 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Trenčianska Teplá
Považský cukor a.s.LEONI Slovakia, spol. s r. o.HÔRKA s.r.o.Mesnac European Research and Technical…NDF spol. s r.o.Všetky firmy v obci Trenčianska Teplá ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Trenčín
TEC-PRODUCT Slovakia k.s.Agravital - odbytová spoločnosť, s.r.o.POLAR FOOD SLOVAKIA s. r. o.AESTAS s. r. o.INSPINE MEDICAL SLOVAKIA, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.