MANKES s.r.o.
Rožňava · Výstavba obytných a neobytných budov
56 271 €tržby 2025 ▲ 14 %+7 975 €zisk 2025aktívna 7 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 13 357 €, výsledok hospodárenia -904 €
- 20 : tržby 28 387 €, výsledok hospodárenia 1 673 €
- 21 : tržby 33 750 €, výsledok hospodárenia 7 262 €
- 22 : tržby 35 242 €, výsledok hospodárenia -9 263 €
- 23 : tržby 48 398 €, výsledok hospodárenia -16 579 €
- 24 : tržby 49 278 €, výsledok hospodárenia 2 118 €
- 25 : tržby 56 271 €, výsledok hospodárenia 7 975 €
MANKES s.r.o. (IČO 52128920) mala v roku 2025 tržby 56 271 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci MANKES
V roku 2025 mala MANKES priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 2 304 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 2 304 € | — |
| 2024 | — | 1 976 € | — |
| 2023 | — | 10 481 € | — |
| 2022 | — | 11 104 € | — |
| 2021 | — | 10 247 € | — |
| 2020 | — | 5 797 € | — |
| 2019 | — | 474 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ MANKES
Podľa Registra právnických osôb koná za MANKES 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločník MANKES
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ľuboš Manko100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ľuboš Mankood 16. 1. 2019 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MANKES
Za rok 2025 má MANKES v závierke tržby 56 271 €, o 14,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +7 975 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 56 271 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 013 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát MANKES
Najvyššie tržby: rok 2025, 56 271 €. Najnižšie: rok 2019, 13 357 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 56 271 € |
| 2024 | 49 278 € |
| 2023 | 48 398 € |
| 2022 | 35 242 € |
| 2021 | 33 750 € |
| 2020 | 28 387 € |
| 2019 | 13 357 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 3 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: −7 718 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 7 975 € |
| 2024 | 2 118 € |
| 2023 | −16 579 € |
| 2022 | −9 263 € |
| 2021 | 7 262 € |
| 2020 | 1 673 € |
| 2019 | −904 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MANKES
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +14,2 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MANKES | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +14,2 % | +4,2 % |
| 2024 | +4,3 % | +3,0 % |
| 2023 | −34,3 % | +1,8 % |
| 2022 | −26,3 % | +1,5 % |
| 2021 | +21,5 % | +1,4 % |
| 2020 | +5,9 % | +1,4 % |
| 2019 | −6,8 % | +1,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 6 rokov, najviac v roku 2020 (+112,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +14,2 % |
| 2024 | +1,8 % |
| 2023 | +37,3 % |
| 2022 | +4,4 % |
| 2021 | +18,9 % |
| 2020 | +112,5 % |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MANKES
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 47 318 €, vlastné imanie 16 947 € a záväzky 30 371 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 47 318 € | 16 947 € | 30 371 € |
| 2024 | 36 043 € | 7 834 € | 28 210 € |
| 2023 | 34 133 € | 4 577 € | 29 556 € |
| 2022 | 30 470 € | 2 630 € | 27 840 € |
| 2021 | 23 821 € | 13 031 € | 10 790 € |
| 2020 | 10 506 € | 5 770 € | 4 736 € |
| 2019 | 4 531 € | 4 096 € | 435 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MANKES (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 56 271 € | 7 975 € | 47 318 € | 16 947 € | 30 371 € | 12 971 € | +14,2 % |
| 2024 | 49 278 € | 2 118 € | 36 043 € | 7 834 € | 28 210 € | 6 939 € | +4,3 % |
| 2023 | 48 398 € | −16 579 € | 34 133 € | 4 577 € | 29 556 € | 13 298 € | −34,3 % |
| 2022 | 35 242 € | −9 263 € | 30 470 € | 2 630 € | 27 840 € | 3 119 € | −26,3 % |
| 2021 | 33 750 € | 7 262 € | 23 821 € | 13 031 € | 10 790 € | 13 876 € | +21,5 % |
| 2020 | 28 387 € | 1 673 € | 10 506 € | 5 770 € | 4 736 € | 7 852 € | +5,9 % |
| 2019 | 13 357 € | −904 € | 4 531 € | 4 096 € | 435 € | −405 € | −6,8 % |
Riziko: zaplatí MANKES?
MANKES a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom MANKES z roku 2021.
História firmy MANKES
Dátum vzniku MANKES je 16. 1. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/45379/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 13 357 € · majetok 4 531 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rožňava. Firma vznikla 16. 1. 2019.
- Nový spoločník: Ľuboš MankoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 56 271 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MANKES
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- prenájom hnuteľných vecí
- administratívne služby
- vedenie účtovníctva
- reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby, služieb
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- inžinierske činnosti, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
MANKES v odvetví výstavba budov
MANKES je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 729 € (9 889 závierok), MANKES má 56 271 €, čo je 91 % mediánu. V okrese Rožňava je v tomto odvetví 196 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MANKES 38. z 64.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 106 €, polovica do 61 729 €, tri štvrtiny do 244 551 €; 10 % firiem má viac než 817 834 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 100 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 106 € |
| medián | 61 729 € |
| horný kvartil | 244 551 € |
| 10 % firiem má viac než | 817 834 € |
| MANKES | 56 271 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MANKES
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MANKES s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MANKES | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 56 271 € | 61 729 € |
| 2024 | 49 278 € | 55 174 € |
| 2023 | 48 398 € | 57 914 € |
| 2022 | 35 242 € | 62 248 € |
| 2021 | 33 750 € | 55 221 € |
| 2020 | 28 387 € | 54 853 € |
| 2019 | 13 357 € | 59 835 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| MANKES | 56 271 € |
|---|---|
| medián okresu Rožňava | 69 696 € |
| medián kraja | 59 802 € |
| medián Slovenska | 61 729 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SIMAB s.r.o.Senica · tržby 137 251 € (2025)
- JR log homes, s. r. o.Žilina · tržby 136 940 € (2025)
- PVM Slovakia s.r.o.Handlová · tržby 136 859 € (2025)
- Pemidanr spol. s r.o.Pohranice · tržby 136 812 € (2025)
- N-ERGO plus s.r.o.Nitra · tržby 136 807 € (2025)
- AC Design s.r.o.Trenčianske Bohuslavice · tržby 136 757 € (2025)
- POTEX, s.r.o.Bardejov · tržby 136 610 € (2025)
- PL Building Slovakia s.r.o.Rimavská Sobota · tržby 136 597 € (2025)
- ROSSID s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 136 573 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MANKES, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MANKES: Rožňava
MANKES sídli na adrese Zakarpatská 8, 048 01 Rožňava, okres Rožňava. V obci Rožňava je 2 717 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 730.
Rožňava: obyvatelia a dáta ›Okres Rožňava ›Adresár firiem v okrese Rožňava ›
MANKES: IČO, sídlo a základné údaje
MANKES s.r.o. (IČO 52128920) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rožňava, okres Rožňava. Dátum vzniku je 16. 1. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Ľuboš Manko. Za rok 2025 sú v závierke tržby 56 271 € a výsledok hospodárenia +7 975 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 16. 1. 2019 |
| Obec | Rožňava |
| Okres | Okres Rožňava |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 013 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) MANKES s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 56 271 €, typická firma odvetvia 61 729 € (medián z 9 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Rožňava ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Rožňava ›
Sieť prepojení firmy MANKES
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MANKES
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MANKES
- Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy174zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
- Výhry konkurentov401firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
- Diery na trhu15odvetví chýba v meste Rožňavatypický nepokrytý dopyt 818 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava828 zmlúv za 3 roky · 17 151 084 € · naposledy 30. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.565 zmlúv za 3 roky · 53 342 987 € · naposledy 12. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.326 zmlúv za 3 roky · 1 032 240 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 902 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Rožňava
AGROTRADE GROUP spol. s r.o.Nemocnica s poliklinikou sv. Barbory…PAN - DUR s.r.o.DFC Industrial Services s.r.o.M & G Spedition Rožňava, s.r.o.Všetky firmy v obci Rožňava ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Rožňava
BEVANY s.r.o.G&DM1 s. r. o.PIJATHERM s.r.o.MERIT Group s. r. o.SaxuM RB s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.