Bon Group s.r.o.
Bratislava - Lamač · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
613 500 €tržby 2021 ▼ 58 %−10 646 €strata 2021zaniknutá 19. 8. 2026
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 19. 8. 2026. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 1 410 €, výsledok hospodárenia 610 €
- 20 : tržby 1 476 166 €, výsledok hospodárenia -4 783 €
- 21 : tržby 613 500 €, výsledok hospodárenia -10 646 €
Bon Group s.r.o. (IČO 52128539), sídlo Bratislava - mestská časť Lamač, je v registri zapísaná od 23. 1. 2019 do 19. 8. 2026 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Bon Group
osobné náklady v roku 2021 boli 8 415 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2021 | — | 8 415 € | 6 215 € |
| 2020 | — | 6 363 € | 4 711 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2021
- Mzdy 74 % 6 215 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 2 187 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2021 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Ľudia a vlastníci Bon Group
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Bon Group
Za rok 2021 má Bon Group v závierke tržby 613 500 €, o 58,4 % menej než v roku 2020, a výsledok hospodárenia −10 646 €. Závierky máme za 3 roky (2019 až 2021), najvyššie tržby sú z roku 2020: 1 476 166 €.
Výkaz ziskov a strát Bon Group
Najvyššie tržby: rok 2020, 1 476 166 €. Najnižšie: rok 2019, 1 410 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2021 | 613 500 € |
| 2020 | 1 476 166 € |
| 2019 | 1 410 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 2 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −14 819 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2021 | −10 646 € |
| 2020 | −4 783 € |
| 2019 | 610 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Bon Group
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −1,7 %, medián odvetvia +3,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Bon Group | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2021 | −1,7 % | +3,0 % |
| 2020 | −0,3 % | +2,5 % |
| 2019 | +43,3 % | +2,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Bon Group
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2021 mala súvaha majetok 499 €, vlastné imanie −9 820 € a záväzky 10 319 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2021 | 499 € | −9 820 € | 10 319 € |
| 2020 | 348 069 € | 826 € | 347 243 € |
| 2019 | 1 702 € | 610 € | 1 092 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Bon Group (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 613 500 € | −10 646 € | 499 € | −9 820 € | 10 319 € | −5 237 € | −1,7 % |
| 2020 | 1 476 166 € | −4 783 € | 348 069 € | 826 € | 347 243 € | 2 116 € | −0,3 % |
| 2019 | 1 410 € | 610 € | 1 702 € | 610 € | 1 092 € | 881 € | +43,3 % |
Riziko: zaplatí Bon Group?
Peniaze od štátu: Bon Group
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Bon Group
Dátum vzniku Bon Group je 23. 1. 2019. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/146697/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 1 410 € · majetok 1 702 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021Závierok máme 3, posledné tržby 613 500 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Bon Group v odvetví administratívne a kancelárske služby
Bon Group je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 35 907 € (14 982 závierok), Bon Group má 613 500 €, čo je 17-násobok mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 2 255 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Bon Group 55. z 927.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 999 €, polovica do 35 907 €, tri štvrtiny do 112 266 €; 10 % firiem má viac než 401 728 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 114 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 999 € |
| medián | 35 907 € |
| horný kvartil | 112 266 € |
| 10 % firiem má viac než | 401 728 € |
| Bon Group | 613 500 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Bon Group
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Bon Group s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Bon Group | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2021 | 613 500 € | 35 907 € |
| 2020 | 1 476 166 € | 34 318 € |
| 2019 | 1 410 € | 37 023 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2021.
Čísla v tabuľke
| Bon Group | 613 500 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava IV | 42 140 € |
| medián kraja | 39 245 € |
| medián Slovenska | 35 907 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- DAPIRA1 s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 476 734 € (2022)
- Gauche Consult s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 1 473 193 € (2017)
- KENE Servis s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 1 470 189 € (2025)
- TWF Services, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 469 718 € (2025)
- SOUK TRADE s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 1 468 455 € (2025)
- Iglovia centrum s.r.o.Spišská Nová Ves · tržby 1 467 591 € (2025)
- BYTSERVIS SENICA s.r.o.Senica · tržby 1 467 087 € (2025)
- Kalapati 11 s.r.o.Jasov · tržby 1 466 212 € (2023)
- MYPLAV s. r. o.Michalovce · tržby 1 464 800 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Bon Group, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Bon Group: Bratislava - Lamač
Bon Group sídli na adrese Vrančovičova 71, 841 03 Bratislava - mestská časť Lamač, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Lamač je 1 838 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 25 932.
Bratislava - Lamač: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›
Bon Group: IČO, sídlo a základné údaje
Bon Group s.r.o. (IČO 52128539) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Lamač, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 23. 1. 2019, zánik je v registri zapísaný ku dňu 19. 8. 2026, po 7 rokoch. Za rok 2021 sú v závierke tržby 613 500 € a výsledok hospodárenia −10 646 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Vznik | 23. 1. 2019 |
| Zánik | 19. 8. 2026 |
| Obec | Bratislava - Lamač |
| Okres | Okres Bratislava IV |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Bon Group
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Bon Group
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Bon Group
- Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy390zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 900 €
- Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
- Diery na trhu12odvetví chýba v meste Bratislava - Lamačtypický nepokrytý dopyt 530 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 257 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 191 zmlúv za 3 roky · 4 701 342 € · naposledy 9. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava759 zmlúv za 3 roky · 35 855 690 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 906 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Lamač
OBI Slovakia s.r.o.Siemens Mobility, s. r. o.Todos s.r.o.Cromwell a. s.iStyle s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Lamač ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava IV
VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o.Rolling Stock Services Bratislava s.r.o.SETOCESTER s.r.o.Aqist, a. s.INVEST 29 - Westend Square a. s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.