AETERNUS MOTUS s. r. o.
Banská Bystrica · Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk
AETERNUS MOTUS s. r. o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
AETERNUS MOTUS s. r. o. (IČO 52111997), sídlo Banská Bystrica, je v registri zapísaná od 12. 12. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci AETERNUS MOTUS
V roku 2025 mala AETERNUS MOTUS priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ AETERNUS MOTUS
Podľa Registra právnických osôb koná za AETERNUS MOTUS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník AETERNUS MOTUS
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mgr. Patrik Budáč100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Patrik Budáčod 15. 8. 2026 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 24. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok AETERNUS MOTUS
Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát AETERNUS MOTUS
Zisk v 0 rokoch, strata v 8 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: −1 771 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −400 € |
| 2024 | −400 € |
| 2023 | −70 € |
| 2022 | −61 € |
| 2021 | −60 € |
| 2020 | −310 € |
| 2019 | −50 € |
| 2018 | −420 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 24. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha AETERNUS MOTUS
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 4 215 €, vlastné imanie 3 229 € a záväzky 986 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4 215 € | 3 229 € | 986 € |
| 2024 | 4 224 € | 3 629 € | 595 € |
| 2023 | 4 195 € | 4 029 € | 166 € |
| 2022 | 4 435 € | 4 099 € | 336 € |
| 2021 | 4 435 € | 4 160 € | 275 € |
| 2020 | 4 460 € | 4 220 € | 240 € |
| 2019 | 4 650 € | 4 530 € | 120 € |
| 2018 | 4 700 € | 4 580 € | 120 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 24. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok AETERNUS MOTUS (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −400 € | 4 215 € | 3 229 € | 986 € | 0 € | — |
| 2024 | — | −400 € | 4 224 € | 3 629 € | 595 € | 0 € | — |
| 2023 | — | −70 € | 4 195 € | 4 029 € | 166 € | −10 € | — |
| 2022 | — | −61 € | 4 435 € | 4 099 € | 336 € | −1 € | — |
| 2021 | — | −60 € | 4 435 € | 4 160 € | 275 € | 0 € | — |
| 2020 | — | −310 € | 4 460 € | 4 220 € | 240 € | −240 € | — |
| 2019 | — | −50 € | 4 650 € | 4 530 € | 120 € | — | — |
| 2018 | — | −420 € | 4 700 € | 4 580 € | 120 € | −420 € | — |
Riziko: zaplatí AETERNUS MOTUS?
Peniaze od štátu: AETERNUS MOTUS
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy AETERNUS MOTUS
Dátum vzniku AETERNUS MOTUS je 12. 12. 2018, teda pred 7 rokmi. Skoršie obchodné meno: MS Forge s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/35584/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018majetok 4 700 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8.
- Nový štatutár: Mgr. Patrik BudáčKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým MS Forge s.r.o., odvtedy AETERNUS MOTUS s. r. o.
- Nový spoločník: Mgr. Patrik BudáčSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti AETERNUS MOTUS
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Športová činnosť podľa § 3 písm. a) zákona č. 440/2015 Z. z. o športe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
AETERNUS MOTUS v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
AETERNUS MOTUS je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba ostatných kovových výrobkov i. n.. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 402 aktívnych subjektov.
Sídlo AETERNUS MOTUS: Banská Bystrica
AETERNUS MOTUS sídli na adrese Starohorská 6155/58, 974 11 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 488 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 824. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›
AETERNUS MOTUS: IČO, sídlo a základné údaje
AETERNUS MOTUS s. r. o. (IČO 52111997) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 12. 12. 2018, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Mgr. Patrik Budáč.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 12. 12. 2018 |
| Skoršie názvy | MS Forge s.r.o. |
| Obec | Banská Bystrica |
| Okres | Okres Banská Bystrica |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 24. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy AETERNUS MOTUS
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu AETERNUS MOTUS
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu AETERNUS MOTUS
- Tendre51súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 122 tis. €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 358 tis. €
- Končiace zmluvy29zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 25 tis. €
- Výhry konkurentov234firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 400 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.444 zmlúv za 3 roky · 599 952 € · naposledy 12. 10. 2026Ministerstvo obrany SR327 zmlúv za 3 roky · 3 507 206 € · naposledy 14. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen236 zmlúv za 3 roky · 2 968 370 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 794 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica
Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.99) v okrese Banská Bystrica
Witzenmann Slovakia, spol. s r.o.Global Industrial Parts, s.r.o.KOHAFLEX spol. s r.o.SAFETRONICS a.s.KNK zamac, výrobné družstvo
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.