VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

NorWood NT s.r.o.

Lučenec · Výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska

116 012 €tržby 2025 ▲ 702 %+4 266 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

116 012 €tržby 2025 ▲ 702 %
+4 266 €zisk 2025
  1. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -260 €
  2. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  3. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  4. 21 : tržby 3 423 €, výsledok hospodárenia 107 €
  5. 22 : tržby 14 560 €, výsledok hospodárenia 761 €
  6. 23 : tržby 6 855 €, výsledok hospodárenia 388 €
  7. 24 : tržby 14 457 €, výsledok hospodárenia 1 820 €
  8. 25 : tržby 116 012 €, výsledok hospodárenia 4 266 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

NorWood NT s.r.o. (IČO 52103153) mala v roku 2025 tržby 116 012 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci NorWood NT

NorWood NT má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 3 001 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.

Konateľ NorWood NT

Podľa Registra právnických osôb koná za NorWood NT 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločník NorWood NT

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch NorWood NT
Podiely spoločníkov na vkladoch NorWood NT Norbert Trizna 100,0 %. Spolu 5 000 €. Norbert Trizna: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Norbert Trizna100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Norbert Triznaod 25. 8. 2022 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok NorWood NT

Za rok 2025 má NorWood NT v závierke tržby 116 012 €, o 702,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 266 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 116 012 €.

Tržby 2025116 tis. €▲ +702,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20254 266 €zisk
Majetok (aktíva) 202552 tis. €
Vlastné imanie 202512 tis. €
Záväzky 202539 tis. €76,6 % majetku
Pridaná hodnota 20259 013 €
Zisková marža 2025+3,7 %medián odvetvia +3,0 %
Súčet výsledkov za 8 rokov7 082 €2018 až 2025

Výkaz ziskov a strát NorWood NT

Súvaha NorWood NT

Všetky čísla zo závierok NorWood NT (8 rokov)
Čísla zo závierok NorWood NT po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025116 012 €4 266 €51 519 €12 081 €39 438 €9 013 €+3,7 %
202414 457 €1 820 €18 243 €7 815 €10 428 €6 300 €+12,6 %
20236 855 €388 €6 522 €5 995 €527 €5 372 €+5,7 %
202214 560 €761 €6 142 €5 608 €534 €3 528 €+5,2 %
20213 423 €107 €4 866 €4 847 €19 €126 €+3,1 %
2020——4 740 €4 740 €———
2019——4 740 €4 740 €———
2018—−260 €4 740 €4 740 €—−260 €—

Riziko: zaplatí NorWood NT?

Peniaze od štátu: NorWood NT

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy NorWood NT

Dátum vzniku NorWood NT je 13. 12. 2018, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/35592/S
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018majetok 4 740 €
  3. Nový spoločník: Norbert TriznaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120894215
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 116 012 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti NorWood NT

  • Stolárstvo.
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod).
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

NorWood NT v odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva

NorWood NT je v registri v odvetví Spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16), činnosť výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 56 115 € (4 017 závierok), NorWood NT má 116 012 €, čo je 2,1-násobok mediánu. V okrese Lučenec je v tomto odvetví 143 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je NorWood NT 25. z 51.

V odvetví v okrese Lučenec143aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 017Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia56 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+3,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb NorWood NT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Lučenec ›

Sídlo NorWood NT: Lučenec

NorWood NT sídli na adrese Továrenská 722, 984 01 Lučenec, okres Lučenec. V obci Lučenec je 4 183 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 525.

Subjektov v obci Lučenec4 183aktívnych
Subjektov v okrese Lučenec8 525aktívnych
V tom istom odvetví143okres Lučenec

Lučenec: obyvatelia a dáta ›Okres Lučenec ›Adresár firiem v okrese Lučenec ›

NorWood NT: IČO, sídlo a základné údaje

NorWood NT s.r.o. (IČO 52103153) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lučenec, okres Lučenec. Dátum vzniku je 13. 12. 2018, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Norbert Trizna. Za rok 2025 sú v závierke tržby 116 012 € a výsledok hospodárenia +4 266 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba ostatná stavebnostolárska a tesárska (SK NACE 1623)
Základné imanie5 000 €
Vznik13. 12. 2018
ObecLučenec
OkresOkres Lučenec
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16) NorWood NT s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 116 012 €, typická firma odvetvia 56 115 €, čo je 2,1-násobok mediánu (medián z 4 017 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Lučenec ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva: tržby a mzdy ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Lučenec ›

Sieť prepojení firmy NorWood NT

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu NorWood NT

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu NorWood NT

  • Tendre15súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 18 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
  • Končiace zmluvy21zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 57 tis. €
  • Výhry konkurentov65firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
  • Diery na trhu17odvetví chýba v meste Lučenectypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Lučenec

Potraviny Kačka, a.s. „v konkurze“KAM Rent, s.r.o.AGRO CS Slovakia, a.s.NICHOLTRACKT, s.r.o.mobil online, s.r.o.Všetky firmy v obci Lučenec ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 16.23) v okrese Lučenec

DOMIREX GROUP s.r.o.HGWood, s.r.o.J2 studio s.r.o.LH nábytok s. r. o.AB FINISH, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk