REDFIN, s.r.o.
Bratislava - Ružinov · Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
342 €tržby 2024−499 €strata 2024aktívna 7 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 1. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 19 : tržby 680 €, výsledok hospodárenia -73 €
- 20 : tržby 63 €, výsledok hospodárenia -21 €
- 21 : tržby 146 €, výsledok hospodárenia 62 €
- 22 : tržby 380 €, výsledok hospodárenia 254 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -84 €
- 24 : tržby 342 €, výsledok hospodárenia -499 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -443 €
REDFIN, s.r.o. (IČO 52100073) mala v roku 2024 tržby 342 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci REDFIN
V roku 2025 mala REDFIN priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ REDFIN
Podľa Registra právnických osôb koná za REDFIN 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.
Spoločníci REDFIN
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ing. Martin Ilavský80,0 %
- Michaela Rokašová20,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Martin Ilavskýod 21. 9. 2022 | 4 000 € | 80,0 % |
| Michaela Rokašováod 20. 12. 2018 | 1 000 € | 20,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok REDFIN
Za rok 2024 má REDFIN v závierke tržby 342 €, a výsledok hospodárenia −499 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 680 €.
Výkaz ziskov a strát REDFIN
Najvyššie tržby: rok 2019, 680 €. Najnižšie: rok 2020, 63 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | 342 € |
| 2023 | — |
| 2022 | 380 € |
| 2021 | 146 € |
| 2020 | 63 € |
| 2019 | 680 € |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 5 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: −804 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −443 € |
| 2024 | −499 € |
| 2023 | −84 € |
| 2022 | 254 € |
| 2021 | 62 € |
| 2020 | −21 € |
| 2019 | −73 € |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- REDFIN
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +66,8 %, medián odvetvia +6,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | REDFIN | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +8,8 % |
| 2024 | — | +6,0 % |
| 2023 | — | +4,1 % |
| 2022 | +66,8 % | +4,6 % |
| 2021 | +42,5 % | +4,4 % |
| 2020 | −33,3 % | +3,4 % |
| 2019 | −10,7 % | +3,2 % |
| 2018 | — | +3,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2022 (+160,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | +160,3 % |
| 2021 | +131,7 % |
| 2020 | −90,7 % |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha REDFIN
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 4 537 €, vlastné imanie 4 197 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4 537 € | 4 197 € | 340 € |
| 2024 | 4 980 € | 4 640 € | 340 € |
| 2023 | 5 139 € | 5 139 € | — |
| 2022 | 5 264 € | 5 222 € | 42 € |
| 2021 | 4 969 € | 4 969 € | — |
| 2020 | 4 906 € | 4 906 € | — |
| 2019 | 4 927 € | 4 927 € | — |
| 2018 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok REDFIN (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −443 € | 4 537 € | 4 197 € | 340 € | −1 € | — |
| 2024 | 342 € | −499 € | 4 980 € | 4 640 € | 340 € | −75 € | −145,9 % |
| 2023 | — | −84 € | 5 139 € | 5 139 € | — | — | — |
| 2022 | 380 € | 254 € | 5 264 € | 5 222 € | 42 € | 380 € | +66,8 % |
| 2021 | 146 € | 62 € | 4 969 € | 4 969 € | — | 146 € | +42,5 % |
| 2020 | 63 € | −21 € | 4 906 € | 4 906 € | — | 63 € | −33,3 % |
| 2019 | 680 € | −73 € | 4 927 € | 4 927 € | — | −70 € | −10,7 % |
| 2018 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí REDFIN?
Peniaze od štátu: REDFIN
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy REDFIN
Dátum vzniku REDFIN je 20. 12. 2018, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/133558/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018majetok 5 000 €
- Nový spoločník: Ing. Martin IlavskýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti REDFIN
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
- Reklamné a marketingové služby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Obstarávanie služieb spojených so správou bytového alebo nebytového fondu v rozsahu voľnej živnosti
- Výkon činnosti podriadeného finančného agenta v sektore poistenia alebo zaistenia
- Výkon činnosti podriadeného finančného agenta v sektore poskytovanie úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.
REDFIN v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
REDFIN je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 41 451 € (16 544 závierok), REDFIN má 342 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 949 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je REDFIN 1 710. z 1 728.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 849 €, polovica do 41 451 €, tri štvrtiny do 131 116 €; 10 % firiem má viac než 506 444 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 025 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 849 € |
| medián | 41 451 € |
| horný kvartil | 131 116 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 444 € |
| REDFIN | 342 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- REDFIN
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby REDFIN s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | REDFIN | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 45 458 € |
| 2024 | 342 € | 41 451 € |
| 2023 | — | 39 296 € |
| 2022 | 380 € | 39 137 € |
| 2021 | 146 € | 36 517 € |
| 2020 | 63 € | 38 849 € |
| 2019 | 680 € | 41 634 € |
| 2018 | — | 41 053 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| REDFIN | 342 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 46 895 € |
| medián kraja | 43 005 € |
| medián Slovenska | 41 451 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- RuVix Real s. r. o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 775 € (2025)
- PeopleNest s. r. o.Trenčín · tržby 772 € (2025)
- HOBYT s. r. o.Nitra · tržby 770 € (2025)
- REB BROKER 3, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 770 € (2025)
- Pharm-Life s.r.o.Topoľčany · tržby 768 € (2025)
- GOVA ONE s. r. o.Nitra · tržby 761 € (2025)
- MATCHAO, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 760 € (2018)
- HEADON coach s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 760 € (2025)
- HOGAN, s.r.o.Bratislava - mestská časť Lamač · tržby 750 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb REDFIN, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo REDFIN: Bratislava - Ružinov
REDFIN sídli na adrese Vlčie hrdlo 61, 821 07 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 865 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 356. Na tej istej adrese je zapísaných 16 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
REDFIN: IČO, sídlo a základné údaje
REDFIN, s.r.o. (IČO 52100073) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 20. 12. 2018, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Ing. Martin Ilavský. Za rok 2024 sú v závierke tržby 342 € a výsledok hospodárenia −499 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 20. 12. 2018 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) REDFIN, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 342 €, typická firma odvetvia 41 451 € (medián z 16 544 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy REDFIN
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu REDFIN
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu REDFIN
- Tendre113súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy25zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
- Výhry konkurentov527firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 310 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Najbližší tender zadarmo
Tlačiarenské službyPrešovská univerzita v Prešovelehota 21. 10. 2026, 9:00 · odhad 2 700 € · EKSKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.200 zmlúv za 3 roky · 3 262 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava195 zmlúv za 3 roky · 1 559 915 € · naposledy 15. 10. 2026Hlavné mesto SR Bratislava83 zmlúv za 3 roky · 21 294 319 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 593 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
REGIONPRESS, s.r.o.REB - REAL PARTNERS, s. r. o.Media Esprit, s. r. o.REB Real, s. r. o.REB BROKER TWO, s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Bratislava II
Nové Apollo s. r. o.FR-INVEST Hranična, s.r.o.Jones Lang LaSalle s. r. o.BRS, a.s.insignis s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.