VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Mustard s. r. o.

Banská Bystrica · Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu

13 303 €tržby 2020 ▼ 15 %−43 €strata 2020

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 18. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

13 303 €tržby 2020 ▼ 15 %
−43 €strata 2020
  1. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -272 €
  2. 19 : tržby 15 686 €, výsledok hospodárenia -1 712 €
  3. 20 : tržby 13 303 €, výsledok hospodárenia -43 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Mustard s. r. o. (IČO 52098931), sídlo Banská Bystrica, je v registri zapísaná od 19. 12. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 18. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Mustard

V roku 2020 mala Mustard priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2020 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ Mustard

Podľa Registra právnických osôb koná za Mustard 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Spoločník Mustard

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Mustard
Podiely spoločníkov na vkladoch Mustard Coyle Bernard 100,0 %. Spolu 5 000 €. Coyle Bernard: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Coyle Bernard100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Coyle Bernardod 19. 12. 2018 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Mustard

Za rok 2020 má Mustard v závierke tržby 13 303 €, o 15,2 % menej než v roku 2019, a výsledok hospodárenia −43 €. Závierky máme za 3 roky (2018 až 2020), najvyššie tržby sú z roku 2019: 15 686 €.

Tržby 202013 tis. €▼ −15,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2020−43 €strata
Majetok (aktíva) 20207 678 €
Vlastné imanie 20202 973 €
Záväzky 20204 705 €61,3 % majetku
Pridaná hodnota 2020109 €
Zisková marža 2020−0,3 %medián odvetvia +1,6 %
Súčet výsledkov za 3 roky−2 027 €2018 až 2020

Výkaz ziskov a strát Mustard

Súvaha Mustard

Všetky čísla zo závierok Mustard (3 roky)
Čísla zo závierok Mustard po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202013 303 €−43 €7 678 €2 973 €4 705 €109 €−0,3 %
201915 686 €−1 712 €9 586 €3 016 €6 570 €−1 661 €−10,9 %
2018—−272 €4 728 €4 728 €—−272 €—

Riziko: zaplatí Mustard?

Peniaze od štátu: Mustard

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Mustard

Dátum vzniku Mustard je 19. 12. 2018, teda pred 7 rokmi. Skoršie obchodné meno: SHX Slovakia s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/41900/S
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018majetok 4 728 €
  3. Nový štatutár: Coyle BernardKonateľ
  4. Zmena obchodného menaPredtým SHX Slovakia s. r. o., odvtedy Mustard s. r. o.
  5. Nový spoločník: Coyle BernardSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Mustard

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá
  • Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov
  • Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Mustard v odvetví veľkoobchod

Mustard je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 111 972 € (15 729 závierok), Mustard má 13 303 €, čo je 12 % mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 1 224 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Mustard 452. z 540.

V odvetví v okrese Banská Bystrica1 224aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou15 729Slovensko, rok 2020
Medián tržieb odvetvia112 tis. €rok 2020
Medián ziskovej marže+1,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Mustard, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Banská Bystrica ›

Sídlo Mustard: Banská Bystrica

Mustard sídli na adrese Smreková 21, 974 05 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 494 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 823. Na tej istej adrese je zapísaných 9 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Banská Bystrica19 494aktívnych
Subjektov v okrese Banská Bystrica24 823aktívnych
V tom istom odvetví1 224okres Banská Bystrica
Na tej istej adrese9aktívnych subjektov

Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›

Mustard: IČO, sídlo a základné údaje

Mustard s. r. o. (IČO 52098931) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 19. 12. 2018, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Coyle Bernard. Za rok 2020 sú v závierke tržby 13 303 € a výsledok hospodárenia −43 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619)
Základné imanie5 000 €
Vznik19. 12. 2018
Skoršie názvySHX Slovakia s. r. o.
ObecBanská Bystrica
OkresOkres Banská Bystrica
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) Mustard s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2020 mala 13 303 €, typická firma odvetvia 111 972 € (medián z 15 729 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›

Sieť prepojení firmy Mustard

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Mustard

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Mustard

  • Tendre25súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 7 400 €
  • Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy92zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
  • Výhry konkurentov193firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 300 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica

Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Banská Bystrica

AUTODIELYBB s.r.o.Belluria, s.r.o.FLEXIM spol. s r.o.BALTAXIA s. r.o.VIGO BB, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk