HILMAR s. r. o.
Komárno · Pestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien
44 710 €tržby 2025 ▲ 3 %+16 791 €zisk 2025aktívna 7 rokov4 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 19 : tržby 49 400 €, výsledok hospodárenia -2 920 €
- 20 : tržby 47 990 €, výsledok hospodárenia 1 457 €
- 21 : tržby 22 580 €, výsledok hospodárenia 705 €
- 22 : tržby 44 860 €, výsledok hospodárenia 429 €
- 23 : tržby 37 838 €, výsledok hospodárenia 9 596 €
- 24 : tržby 43 461 €, výsledok hospodárenia 4 819 €
- 25 : tržby 44 710 €, výsledok hospodárenia 16 791 €
HILMAR s. r. o. (IČO 52094251) mala v roku 2025 tržby 44 710 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci HILMAR
V roku 2025 mala HILMAR priemerne 4 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 15 057 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4 | 15 057 € | — |
| 2024 | — | 9 161 € | — |
| 2023 | — | 24 080 € | — |
| 2022 | — | 13 165 € | — |
| 2021 | — | 12 414 € | — |
| 2020 | — | 12 315 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ HILMAR
Podľa Registra právnických osôb koná za HILMAR 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločník HILMAR
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Peter Bihari100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Peter Bihariod 16. 4. 2019 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok HILMAR
Za rok 2025 má HILMAR v závierke tržby 44 710 €, o 2,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +16 791 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 49 400 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 867 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát HILMAR
Najvyššie tržby: rok 2019, 49 400 €. Najnižšie: rok 2021, 22 580 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 44 710 € |
| 2024 | 43 461 € |
| 2023 | 37 838 € |
| 2022 | 44 860 € |
| 2021 | 22 580 € |
| 2020 | 47 990 € |
| 2019 | 49 400 € |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 22. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 1 roku z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 30 877 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 16 791 € |
| 2024 | 4 819 € |
| 2023 | 9 596 € |
| 2022 | 429 € |
| 2021 | 705 € |
| 2020 | 1 457 € |
| 2019 | −2 920 € |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 22. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- HILMAR
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +37,6 %, medián odvetvia +3,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | HILMAR | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +37,6 % | +3,1 % |
| 2024 | +11,1 % | +3,0 % |
| 2023 | +25,4 % | +1,9 % |
| 2022 | +1,0 % | +4,1 % |
| 2021 | +3,1 % | +3,3 % |
| 2020 | +3,0 % | +1,3 % |
| 2019 | −5,9 % | +1,7 % |
| 2018 | — | +2,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 22. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 6 rokov, najviac v roku 2022 (+98,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +2,9 % |
| 2024 | +14,9 % |
| 2023 | −15,7 % |
| 2022 | +98,7 % |
| 2021 | −52,9 % |
| 2020 | −2,9 % |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 22. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha HILMAR
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 84 468 €, vlastné imanie 35 877 € a záväzky 48 591 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 84 468 € | 35 877 € | 48 591 € |
| 2024 | 39 031 € | 19 086 € | 19 945 € |
| 2023 | 18 618 € | 14 266 € | 4 352 € |
| 2022 | 18 930 € | 4 671 € | 14 259 € |
| 2021 | 5 663 € | 4 242 € | 1 421 € |
| 2020 | 5 098 € | 3 537 € | 1 561 € |
| 2019 | 3 302 € | 2 080 € | 1 222 € |
| 2018 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 22. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok HILMAR (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 44 710 € | 16 791 € | 84 468 € | 35 877 € | 48 591 € | 34 565 € | +37,6 % |
| 2024 | 43 461 € | 4 819 € | 39 031 € | 19 086 € | 19 945 € | 15 213 € | +11,1 % |
| 2023 | 37 838 € | 9 596 € | 18 618 € | 14 266 € | 4 352 € | 35 580 € | +25,4 % |
| 2022 | 44 860 € | 429 € | 18 930 € | 4 671 € | 14 259 € | 13 731 € | +1,0 % |
| 2021 | 22 580 € | 705 € | 5 663 € | 4 242 € | 1 421 € | 13 357 € | +3,1 % |
| 2020 | 47 990 € | 1 457 € | 5 098 € | 3 537 € | 1 561 € | 13 628 € | +3,0 % |
| 2019 | 49 400 € | −2 920 € | 3 302 € | 2 080 € | 1 222 € | 6 477 € | −5,9 % |
| 2018 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí HILMAR?
HILMAR a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom HILMAR v objeme 8 800 € z roku 2026. Najväčší objem je s odberateľom Obec Jaslovské Bohunice: 8 800 € v 1 zmluve.
História firmy HILMAR
Dátum vzniku HILMAR je 8. 12. 2018, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/71516/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018majetok 5 000 €
- Nový spoločník: Peter BihariSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 44 710 €.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Obec Jaslovské Bohunice, hodnota zmluvy 8 800 €. Firma vznikla 8. 12. 2018.
- Nový štatutár: Peter KrizsánKonateľ
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti HILMAR
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod )
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Prenájom hnuteľných vecí
- Vedenie účtovníctva
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Čistiace a upratovacie služby
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
HILMAR v odvetví pestovanie plodín a chov zvierat
HILMAR je v registri v odvetví Pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01), činnosť pestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 102 828 € (3 900 závierok), HILMAR má 44 710 €, čo je 43 % mediánu. V okrese Komárno je v tomto odvetví 800 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je HILMAR 101. z 145.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 572 €, polovica do 102 828 €, tri štvrtiny do 608 254 €; 10 % firiem má viac než 2 035 105 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 879 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 572 € |
| medián | 102 828 € |
| horný kvartil | 608 254 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 035 105 € |
| HILMAR | 44 710 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- HILMAR
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby HILMAR s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | HILMAR | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 44 710 € | 102 828 € |
| 2024 | 43 461 € | 98 374 € |
| 2023 | 37 838 € | 100 679 € |
| 2022 | 44 860 € | 101 638 € |
| 2021 | 22 580 € | 101 932 € |
| 2020 | 47 990 € | 92 366 € |
| 2019 | 49 400 € | 97 244 € |
| 2018 | — | 106 321 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 22. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| HILMAR | 44 710 € |
|---|---|
| medián okresu Komárno | 107 730 € |
| medián kraja | 190 237 € |
| medián Slovenska | 102 828 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 22. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Agro PAJER s. r. o.Piešťany · tržby 103 601 € (2025)
- POLINVEST a. s.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 103 450 € (2025)
- BAJER AGRO spol. s r.o.Bajerovce · tržby 103 231 € (2025)
- AT Zemplín Dúbravka, družstvoMalčice · tržby 103 067 € (2025)
- Agro Ľuboreč s.r.o.Banská Bystrica · tržby 102 873 € (2025)
- AG - FYTO, s.r.o.Plevník-Drienové · tržby 102 782 € (2025)
- KORYTIAK s.r.o.Brezno · tržby 102 765 € (2025)
- AGRO-MG s.r.o.Malachov · tržby 102 730 € (2025)
- TANAMA bio family farm s. r. o.Lipníky · tržby 102 723 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb HILMAR, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo HILMAR: Komárno
HILMAR sídli na adrese Jókaiho 10/22, 945 01 Komárno, okres Komárno. V obci Komárno je 10 733 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 677. Na tej istej adrese je zapísaných 116 aktívnych subjektov.
Komárno: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›
HILMAR: IČO, sídlo a základné údaje
HILMAR s. r. o. (IČO 52094251) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, okres Komárno. Dátum vzniku je 8. 12. 2018, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Peter Krizsán. Za rok 2025 sú v závierke tržby 44 710 € a výsledok hospodárenia +16 791 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Pestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien (SK NACE 0111) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 8. 12. 2018 |
| Obec | Komárno |
| Okres | Okres Komárno |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 867 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 22. 9. 2026.
V odvetví pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01) HILMAR s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 44 710 €, typická firma odvetvia 102 828 € (medián z 3 900 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Komárno ›Pestovanie plodín a chov zvierat: tržby a mzdy ›Pestovanie plodín a chov zvierat v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Komárno ›
Sieť prepojení firmy HILMAR
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu HILMAR
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu HILMAR
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 969 tis. €
- Granty a dotácie88výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
- Končiace zmluvy215zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 500 €
- Výhry konkurentov46firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 51 tis. €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Komárno
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
PÔDOHOSPODÁRSKA PLATOBNÁ AGENTÚRA3 177 zmlúv za 3 roky · 66 766 941 € · naposledy 9. 9. 2026Slovenský pozemkový fond504 zmlúv za 3 roky · 2 190 353 € · naposledy 1. 9. 2026Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR412 zmlúv za 3 roky · 153 188 € · naposledy 8. 9. 2026 Všetkých 477 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
TA International s.r.o.hromad company s. r. o.state services s. r. o.Sweetmarketing s. r. o.Cross - Border Commerce s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Komárno
REAL - K, s.r.o.REAL - H.M. s.r.o.GAMEX TRADING s.r.o.AGROSERVIS spol. s r.o.MK Car Rent s. r. o.Všetky firmy v obci Komárno ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 01.11) v okrese Komárno
Poľnohospodárske družstvo Zlatná na OstroveGAMOTA výrobné družstvoAgrodružstvo KameničnáAGRORENT, a.s.Poľnohospodárske družstvo Bátorove Kosihy
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.