Inšpirované Bibliou s. r. o.
Zlatá Baňa · Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou
4 433 €tržby 2022 ▼ 57 %+945 €zisk 2022aktívna 7 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 18 : tržby 642 €, výsledok hospodárenia 25 €
- 19 : tržby 10 857 €, výsledok hospodárenia 67 €
- 20 : tržby 4 347 €, výsledok hospodárenia -2 609 €
- 21 : tržby 10 202 €, výsledok hospodárenia -6 042 €
- 22 : tržby 4 433 €, výsledok hospodárenia 945 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
Inšpirované Bibliou s. r. o. (IČO 52085317), sídlo Zlatá Baňa, je v registri zapísaná od 27. 11. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.
Prejsť na časť profilu 11
Konatelia Inšpirované Bibliou
Podľa Registra právnických osôb konajú za Inšpirované Bibliou 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločníci Inšpirované Bibliou
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Benjamín Greško50,0 %
- Ema Lukáčová50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Benjamín Greškood 1. 1. 2026 | 2 500 € | 50,0 % |
| Ema Lukáčováod 1. 1. 2026 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Inšpirované Bibliou
Za rok 2022 má Inšpirované Bibliou v závierke tržby 4 433 €, o 56,5 % menej než v roku 2021, a výsledok hospodárenia +945 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 10 857 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Inšpirované Bibliou
Najvyššie tržby: rok 2019, 10 857 €. Najnižšie: rok 2018, 642 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | 4 433 € |
| 2021 | 10 202 € |
| 2020 | 4 347 € |
| 2019 | 10 857 € |
| 2018 | 642 € |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 4 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: −8 294 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −340 € |
| 2024 | −340 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 945 € |
| 2021 | −6 042 € |
| 2020 | −2 609 € |
| 2019 | 67 € |
| 2018 | 25 € |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Inšpirované Bibliou
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +21,3 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Inšpirované Bibliou | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +6,7 % |
| 2024 | — | +4,4 % |
| 2023 | — | +2,8 % |
| 2022 | +21,3 % | +2,3 % |
| 2021 | −59,2 % | +2,6 % |
| 2020 | −60,0 % | +2,5 % |
| 2019 | +0,6 % | +2,0 % |
| 2018 | +3,9 % | +2,3 % |
| 2017 | — | +4,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2021 (+134,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | −56,5 % |
| 2021 | +134,7 % |
| 2020 | −60,0 % |
| 2019 | +1 591,1 % |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Inšpirované Bibliou
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 12 422 €, vlastné imanie −3 294 € a záväzky 15 716 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 12 422 € | −3 294 € | 15 716 € |
| 2024 | 14 132 € | −2 954 € | 17 086 € |
| 2023 | 14 132 € | −2 614 € | 16 746 € |
| 2022 | 14 138 € | −2 614 € | 16 752 € |
| 2021 | 13 173 € | −3 559 € | 16 732 € |
| 2020 | 9 003 € | 2 483 € | 6 520 € |
| 2019 | 11 507 € | 5 092 € | 6 415 € |
| 2018 | 5 065 € | 5 025 € | 40 € |
| 2017 | 5 150 € | 5 000 € | 150 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Inšpirované Bibliou (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −340 € | 12 422 € | −3 294 € | 15 716 € | — | — |
| 2024 | — | −340 € | 14 132 € | −2 954 € | 17 086 € | — | — |
| 2023 | — | 0 € | 14 132 € | −2 614 € | 16 746 € | — | — |
| 2022 | 4 433 € | 945 € | 14 138 € | −2 614 € | 16 752 € | 1 059 € | +21,3 % |
| 2021 | 10 202 € | −6 042 € | 13 173 € | −3 559 € | 16 732 € | −5 979 € | −59,2 % |
| 2020 | 4 347 € | −2 609 € | 9 003 € | 2 483 € | 6 520 € | −2 549 € | −60,0 % |
| 2019 | 10 857 € | 67 € | 11 507 € | 5 092 € | 6 415 € | −922 € | +0,6 % |
| 2018 | 642 € | 25 € | 5 065 € | 5 025 € | 40 € | 119 € | +3,9 % |
| 2017 | — | — | 5 150 € | 5 000 € | 150 € | — | — |
Riziko: zaplatí Inšpirované Bibliou?
Inšpirované Bibliou a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom Inšpirované Bibliou z rokov 2020 až 2021.
Rok s najväčším objemom: 2020, 0 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2021 | 1 | 0 € |
| 2020 | 2 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Inšpirované Bibliou
Dátum vzniku Inšpirované Bibliou je 27. 11. 2018, teda pred 7 rokmi. Skoršie obchodné mená: Ceferino s.r.o., Solid Wooden Products Slovakia s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 14 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017majetok 5 150 €
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/37343/P
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Implementačná agentúra Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky. Firma vznikla 27. 11. 2018.
- Zmena obchodného menaPredtým Ceferino s.r.o., odvtedy Solid Wooden Products Slovakia s.r.o.
- Nový štatutár: Ema LukáčováKonateľ
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9.
- Zmena obchodného menaPredtým Solid Wooden Products Slovakia s.r.o., odvtedy Inšpirované Bibliou s. r. o.
- Nový spoločník: Ema LukáčováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Inšpirované Bibliou
- Textilná výroba
- Odevná výroba
- Spracovanie kože
- Opracovanie drevnej hmoty a výroby komponentov z dreva
- Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
- Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov
- Keramická výroba
- Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Výroba bižutérie a suvenírov
- Výroba hračiek a hier
- Výroba sviečok a tieniacej techniky
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Vedenie účtovníctva
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Dizajnérske činnosti
- Fotografické služby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Inšpirované Bibliou v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny
Inšpirované Bibliou je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81), činnosť činnosti súvisiace s krajinnou úpravou. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 41 197 € (3 844 závierok), Inšpirované Bibliou má 4 433 €, čo je 11 % mediánu. V okrese Prešov je v tomto odvetví 678 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Inšpirované Bibliou 117. z 127.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 965 €, polovica do 41 197 €, tri štvrtiny do 109 326 €; 10 % firiem má viac než 367 567 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 844 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 965 € |
| medián | 41 197 € |
| horný kvartil | 109 326 € |
| 10 % firiem má viac než | 367 567 € |
| Inšpirované Bibliou | 4 433 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Inšpirované Bibliou
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Inšpirované Bibliou s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Inšpirované Bibliou | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 46 441 € |
| 2024 | — | 43 184 € |
| 2023 | — | 41 916 € |
| 2022 | 4 433 € | 41 197 € |
| 2021 | 10 202 € | 37 641 € |
| 2020 | 4 347 € | 36 958 € |
| 2019 | 10 857 € | 37 759 € |
| 2018 | 642 € | 38 247 € |
| 2017 | — | 36 877 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2022.
Čísla v tabuľke
| Inšpirované Bibliou | 4 433 € |
|---|---|
| medián okresu Prešov | 42 429 € |
| medián kraja | 41 176 € |
| medián Slovenska | 41 197 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- záhradky s.r.o.Vrbové · tržby 11 088 € (2025)
- Kaem sec s. r. o.Nitra · tržby 11 071 € (2024)
- Quality Inspection s. r. o.Bardejov · tržby 11 060 € (2025)
- DA Clean, s. r. o.Šamorín · tržby 11 040 € (2025)
- Komíny Ďurčík s.r.o.Bacúch · tržby 11 007 € (2025)
- Allwork Europe s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 11 000 € (2025)
- FAM EXIM PLUS s. r. o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 10 985 € (2025)
- EURO BAZÁR, s.r.o.Gbelce · tržby 10 970 € (2025)
- Tonko Trans s.r.o.Malinovo · tržby 10 966 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Inšpirované Bibliou, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Inšpirované Bibliou: Zlatá Baňa
Inšpirované Bibliou sídli na adrese Sigord 154, 082 52 Zlatá Baňa, okres Prešov. V obci Zlatá Baňa je 82 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 243.
Zlatá Baňa: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›
Inšpirované Bibliou: IČO, sídlo a základné údaje
Inšpirované Bibliou s. r. o. (IČO 52085317) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zlatá Baňa, okres Prešov. Dátum vzniku je 27. 11. 2018, na trhu je 7 rokov a štatutármi sú Benjamín Greško a Ema Lukáčová. Za rok 2022 sú v závierke tržby 4 433 € a výsledok hospodárenia +945 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou (SK NACE 8130) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 27. 11. 2018 |
| Skoršie názvy | Ceferino s.r.o. Solid Wooden Products Slovakia s.r.o. |
| Obec | Zlatá Baňa |
| Okres | Okres Prešov |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81) Inšpirované Bibliou s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2022 mala 4 433 €, typická firma odvetvia 41 197 € (medián z 3 844 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Prešov ›Služby pre budovy a úprava krajiny: tržby a mzdy ›Služby pre budovy a úprava krajiny v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Prešov ›
Sieť prepojení firmy Inšpirované Bibliou
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Inšpirované Bibliou
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Inšpirované Bibliou
- Tendre16súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 919 tis. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
- Končiace zmluvy145zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 34 tis. €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 142 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v obci Zlatá Baňa
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen885 zmlúv za 3 roky · 27 984 272 € · naposledy 8. 10. 2026Pôdohospodárska platobná agentúra197 zmlúv za 3 roky · 2 981 440 € · naposledy 11. 12. 2025Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves137 zmlúv za 3 roky · 16 357 129 € · naposledy 6. 10. 2026 Všetkých 5 910 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Zlatá Baňa
BEVÍNO, spol. s r.o.JH CARS s. r. o.NAIROBI GROUP, s. r. o.FEDEST s.r.o.R - PCP, s.r.o.Všetky firmy v obci Zlatá Baňa ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 81.30) v okrese Prešov
SADEX Green solutions s. r. o.GRASS, spol. s r.o.VEREJNOPROSPEŠNÉ SLUŽBY s.r.o., r.s.p.ZÁHRADA REAL, s.r.o.Obecný podnik Červenica s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.