Steelcore group s. r. o.
Prešov · Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
70 209 €tržby 2025 ▼ 23 %+4 144 €zisk 2025aktívna 7 rokov2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 371 879 €, výsledok hospodárenia 7 728 €
- 20 : tržby 238 886 €, výsledok hospodárenia 12 €
- 21 : tržby 104 258 €, výsledok hospodárenia -3 526 €
- 22 : tržby 132 331 €, výsledok hospodárenia -55 028 €
- 23 : tržby 72 903 €, výsledok hospodárenia -2 759 €
- 24 : tržby 91 657 €, výsledok hospodárenia 1 722 €
- 25 : tržby 70 209 €, výsledok hospodárenia 4 144 €
Steelcore group s. r. o. (IČO 52080773) mala v roku 2025 tržby 70 209 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Steelcore group
Steelcore group má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 23 136 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 23 136 € | — |
| 2024 | — | 30 642 € | — |
| 2023 | — | 36 284 € | — |
| 2022 | — | 35 799 € | — |
| 2021 | — | 41 141 € | — |
| 2020 | — | 40 922 € | — |
| 2019 | — | 30 817 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ Steelcore group
Podľa Registra právnických osôb koná za Steelcore group 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločníci Steelcore group
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- CORE GROUP s.r.o.85,0 %
- Ing. Viliam Dohňanský15,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| CORE GROUP s.r.o.od 21. 12. 2021 | 4 250 € | 85,0 % |
| Ing. Viliam Dohňanskýod 31. 7. 2026 | 750 € | 15,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Steelcore group
Za rok 2025 má Steelcore group v závierke tržby 70 209 €, o 23,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 144 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 371 879 €.
Výkaz ziskov a strát Steelcore group
Najvyššie tržby: rok 2019, 371 879 €. Najnižšie: rok 2025, 70 209 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 70 209 € |
| 2024 | 91 657 € |
| 2023 | 72 903 € |
| 2022 | 132 331 € |
| 2021 | 104 258 € |
| 2020 | 238 886 € |
| 2019 | 371 879 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 3 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: −47 707 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 4 144 € |
| 2024 | 1 722 € |
| 2023 | −2 759 € |
| 2022 | −55 028 € |
| 2021 | −3 526 € |
| 2020 | 12 € |
| 2019 | 7 728 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Steelcore group
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +5,9 %, medián odvetvia +4,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Steelcore group | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +5,9 % | +4,0 % |
| 2024 | +1,9 % | +3,1 % |
| 2023 | −3,8 % | +2,4 % |
| 2022 | −41,6 % | +2,4 % |
| 2021 | −3,4 % | +2,3 % |
| 2020 | 0,0 % | +1,9 % |
| 2019 | +2,1 % | +2,1 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 6 rokov, najviac v roku 2022 (+26,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −23,4 % |
| 2024 | +25,7 % |
| 2023 | −44,9 % |
| 2022 | +26,9 % |
| 2021 | −56,4 % |
| 2020 | −35,8 % |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Steelcore group
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 139 265 €, vlastné imanie 82 298 € a záväzky 56 967 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 139 265 € | 82 298 € | 56 967 € |
| 2024 | 125 646 € | 78 154 € | 47 492 € |
| 2023 | 109 266 € | 76 431 € | 32 835 € |
| 2022 | 116 976 € | 79 191 € | 37 785 € |
| 2021 | 129 037 € | 9 217 € | 119 820 € |
| 2020 | 215 420 € | 12 741 € | 202 679 € |
| 2019 | 280 795 € | 12 728 € | 268 067 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Steelcore group (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 70 209 € | 4 144 € | 139 265 € | 82 298 € | 56 967 € | 28 334 € | +5,9 % |
| 2024 | 91 657 € | 1 722 € | 125 646 € | 78 154 € | 47 492 € | 34 280 € | +1,9 % |
| 2023 | 72 903 € | −2 759 € | 109 266 € | 76 431 € | 32 835 € | 29 544 € | −3,8 % |
| 2022 | 132 331 € | −55 028 € | 116 976 € | 79 191 € | 37 785 € | −25 987 € | −41,6 % |
| 2021 | 104 258 € | −3 526 € | 129 037 € | 9 217 € | 119 820 € | 25 733 € | −3,4 % |
| 2020 | 238 886 € | 12 € | 215 420 € | 12 741 € | 202 679 € | 691 € | 0,0 % |
| 2019 | 371 879 € | 7 728 € | 280 795 € | 12 728 € | 268 067 € | 35 127 € | +2,1 % |
Riziko: zaplatí Steelcore group?
Peniaze od štátu: Steelcore group
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Steelcore group
Dátum vzniku Steelcore group je 24. 1. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/37612/P
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120916732
- Nový štatutár: Helena DohňanskáKonateľ
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 371 879 € · majetok 280 795 €
- Nový spoločník: CORE GROUP s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 70 209 €.
- Nový spoločník: Ing. Viliam DohňanskýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Steelcore group
- výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- prenájom hnuteľných vecí
- reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- prípravné práce k realizácii stavby
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- sťahovacie služby
- administratívne služby
- skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- vedenie účtovníctva
- čistiace a upratovacie služby
- inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- dizajnérske činnosti
- fotografické služby
- montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení- elektrických
- montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - plynových
- vodoinštaltérstvo a kúrenárstvo
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Steelcore group v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
Steelcore group je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba ostatných kovových výrobkov i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 405 € (5 799 závierok), Steelcore group má 70 209 €, čo je 69 % mediánu. V okrese Prešov je v tomto odvetví 980 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Steelcore group 110. z 185.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 31 001 €, polovica do 101 405 €, tri štvrtiny do 465 315 €; 10 % firiem má viac než 1 758 948 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 10 071 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 31 001 € |
| medián | 101 405 € |
| horný kvartil | 465 315 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 758 948 € |
| Steelcore group | 70 209 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Steelcore group
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Steelcore group s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Steelcore group | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 70 209 € | 101 405 € |
| 2024 | 91 657 € | 107 696 € |
| 2023 | 72 903 € | 108 953 € |
| 2022 | 132 331 € | 110 929 € |
| 2021 | 104 258 € | 107 911 € |
| 2020 | 238 886 € | 98 550 € |
| 2019 | 371 879 € | 117 881 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Steelcore group | 70 209 € |
|---|---|
| medián okresu Prešov | 140 955 € |
| medián kraja | 129 759 € |
| medián Slovenska | 101 405 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Sil&Iri s. r. o.Žilina · tržby 157 820 € (2021)
- TS KTL s.r.o.Valaská Belá · tržby 157 521 € (2025)
- GM - STEEL, s.r.o.Dubnica nad Váhom · tržby 157 475 € (2023)
- FOREMEN s.r.o.Komárno · tržby 157 200 € (2025)
- KOVOR s.r.o.Sereď · tržby 157 178 € (2025)
- GRAVEA s. r. o.Trenčianske Jastrabie · tržby 156 882 € (2025)
- LUNO WELDING s.r.o.Svidník · tržby 156 575 € (2025)
- TOVECOM, s. r. o.Štefanová · tržby 156 552 € (2025)
- WELDINOX s. r. o.Bánovce nad Bebravou · tržby 156 523 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Steelcore group, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Steelcore group: Prešov
Steelcore group sídli na adrese Strojnícka 20B, 080 06 Prešov, okres Prešov. V obci Prešov je 17 919 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 243. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.
Prešov: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›
Steelcore group: IČO, sídlo a základné údaje
Steelcore group s. r. o. (IČO 52080773) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, okres Prešov. Dátum vzniku je 24. 1. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Helena Dohňanská. Za rok 2025 sú v závierke tržby 70 209 € a výsledok hospodárenia +4 144 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 24. 1. 2019 |
| Obec | Prešov |
| Okres | Okres Prešov |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) Steelcore group s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 70 209 €, typická firma odvetvia 101 405 € (medián z 5 799 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Prešov ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Prešov ›
Sieť prepojení firmy Steelcore group
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Steelcore group
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Steelcore group
- Tendre44súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 197 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
- Končiace zmluvy30zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 37 tis. €
- Výhry konkurentov236firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 600 €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Prešovtypický nepokrytý dopyt 7,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.444 zmlúv za 3 roky · 599 952 € · naposledy 12. 10. 2026Ministerstvo obrany SR326 zmlúv za 3 roky · 3 497 213 € · naposledy 12. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen236 zmlúv za 3 roky · 2 968 370 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 792 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
KTL, s. r. o.CORE GROUP s.r.o.Združenie vlastníkov nehnuteľností v areáli…SLEPČANY s.r.o.Steelong s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Prešov
Lear Corporation Seating Slovakia s.r.o.MERKURY SHOP s.r.o.MERKURY MARKET SLOVAKIA, s.r.o.KE Prešov Elektrik, s.r.o.MILK-AGRO, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Prešov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.99) v okrese Prešov
Kipech Production Hotel, s.r.o.KODA Slowakei, s.r.o.INSEMPRE s.r.o.KIPECH Mounting s. r. o.GM WELD s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.