VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Delmonte Bauinvest SK s.r.o.

Bratislava - Staré Mesto · Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou

29 214 €tržby 2021+9 469 €zisk 2021

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 11. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 1. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

29 214 €tržby 2021
+9 469 €zisk 2021
  1. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 735 €
  3. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -18 250 €
  4. 21 : tržby 29 214 €, výsledok hospodárenia 9 469 €
  5. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -10 682 €
  6. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 196 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Delmonte Bauinvest SK s.r.o. (IČO 52066851), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 22. 11. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 1. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Delmonte Bauinvest SK

V roku 2023 mala Delmonte Bauinvest SK priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2023 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konatelia Delmonte Bauinvest SK

Podľa Registra právnických osôb konajú za Delmonte Bauinvest SK 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.

Spoločník Delmonte Bauinvest SK

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Delmonte Bauinvest SK
Podiely spoločníkov na vkladoch Delmonte Bauinvest SK Ing. Ladislav Jůna 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Ladislav Jůna: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Ladislav Jůna100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Ladislav Jůnaod 22. 11. 2018 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Delmonte Bauinvest SK

Za rok 2021 má Delmonte Bauinvest SK v závierke tržby 29 214 €, a výsledok hospodárenia +9 469 €.

Tržby 202129 tis. €
Výsledok hospodárenia 20219 469 €zisk
Majetok (aktíva) 202316 tis. €
Vlastné imanie 2023−19 tis. €
Záväzky 202336 tis. €218,2 % majetku
Pridaná hodnota 2023−980 €
Zisková marža 2021+32,4 %medián odvetvia +2,6 %
Súčet výsledkov za 6 rokov−24 tis. €2018 až 2023

Výkaz ziskov a strát Delmonte Bauinvest SK

Súvaha Delmonte Bauinvest SK

Všetky čísla zo závierok Delmonte Bauinvest SK (6 rokov)
Čísla zo závierok Delmonte Bauinvest SK po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2023—−2 196 €16 406 €−19 394 €35 800 €−980 €—
2022—−10 682 €17 602 €−17 198 €34 800 €−10 682 €—
202129 214 €9 469 €17 623 €−6 516 €24 139 €10 243 €+32,4 %
2020—−18 250 €16 815 €−15 985 €32 800 €−18 220 €—
2019—−2 735 €7 715 €2 265 €5 450 €−2 735 €—
2018——5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí Delmonte Bauinvest SK?

Peniaze od štátu: Delmonte Bauinvest SK

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Delmonte Bauinvest SK

Dátum vzniku Delmonte Bauinvest SK je 22. 11. 2018, teda pred 7 rokmi. Skoršie obchodné mená: PHILIPP ŠPORTOVÉ TRÁVNIKY SK s.r.o., Delmonte športové trávniky SK s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/142414/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018majetok 5 000 €
  3. Zmena obchodného menaPredtým PHILIPP ŠPORTOVÉ TRÁVNIKY SK s.r.o., odvtedy Delmonte športové trávniky SK s.r.o.
  4. Zmena obchodného menaPredtým Delmonte športové trávniky SK s.r.o., odvtedy Delmonte Bauinvest SK s.r.o.
  5. Nový spoločník: Ing. Ladislav JůnaSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Delmonte Bauinvest SK

  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.

Delmonte Bauinvest SK v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny

Delmonte Bauinvest SK je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81), činnosť činnosti súvisiace s krajinnou úpravou. Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 37 619 € (3 439 závierok), Delmonte Bauinvest SK má 29 214 €, čo je 78 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 754 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Delmonte Bauinvest SK 190. z 254.

V odvetví v okrese Bratislava I754aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou3 439Slovensko, rok 2021
Medián tržieb odvetvia38 tis. €rok 2021
Medián ziskovej marže+2,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Delmonte Bauinvest SK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava I ›

Sídlo Delmonte Bauinvest SK: Bratislava - Staré Mesto

Delmonte Bauinvest SK sídli na adrese Tichá 45, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 628 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 461. Na tej istej adrese je zapísaných 45 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 628aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 461aktívnych
V tom istom odvetví754okres Bratislava I
Na tej istej adrese45aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

Delmonte Bauinvest SK: IČO, sídlo a základné údaje

Delmonte Bauinvest SK s.r.o. (IČO 52066851) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 22. 11. 2018, na trhu je 7 rokov a štatutármi sú Ing. Ladislav Jůna a Michal Hlaváč. Za rok 2021 sú v závierke tržby 29 214 € a výsledok hospodárenia +9 469 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti súvisiace s krajinnou úpravou (SK NACE 8130)
Základné imanie5 000 €
Vznik22. 11. 2018
Skoršie názvyPHILIPP ŠPORTOVÉ TRÁVNIKY SK s.r.o.
Delmonte športové trávniky SK s.r.o.
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81) Delmonte Bauinvest SK s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2021 mala 29 214 €, typická firma odvetvia 37 619 € (medián z 3 439 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Služby pre budovy a úprava krajiny: tržby a mzdy ›Služby pre budovy a úprava krajiny v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy Delmonte Bauinvest SK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Delmonte Bauinvest SK

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Delmonte Bauinvest SK

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2,1 mil. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
  • Končiace zmluvy144zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 35 tis. €
  • Výhry konkurentov83firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 126 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 81.30) v okrese Bratislava I

GLOBAL HOME SERVICES s.r.o.REFAZA s.r.o.Košík.sk Online Supermarket s. r. o.Hut group s. r. o.Ecoprogress s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk