Virtual address s.r.o.
Košice - Juh · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
23 968 €tržby 2025 ▼ 6 %+4 189 €zisk 2025aktívna 7 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby 9 248 €, výsledok hospodárenia 3 361 €
- 19 : tržby 37 893 €, výsledok hospodárenia 7 439 €
- 20 : tržby 47 845 €, výsledok hospodárenia 16 887 €
- 21 : tržby 35 502 €, výsledok hospodárenia 15 653 €
- 22 : tržby 36 338 €, výsledok hospodárenia 6 495 €
- 23 : tržby 32 974 €, výsledok hospodárenia 7 143 €
- 24 : tržby 25 376 €, výsledok hospodárenia 6 188 €
- 25 : tržby 23 968 €, výsledok hospodárenia 4 189 €
Virtual address s.r.o. (IČO 52057348) mala v roku 2025 tržby 23 968 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Virtual address
V roku 2025 mala Virtual address priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 12 335 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 12 335 € | — |
| 2024 | — | 8 940 € | — |
| 2023 | — | 8 597 € | — |
| 2022 | — | 7 740 € | — |
| 2021 | — | 8 302 € | — |
| 2020 | — | 4 603 € | — |
| 2019 | — | 4 454 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konateľ Virtual address
Podľa Registra právnických osôb koná za Virtual address 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločník Virtual address
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Bc. Mária Majcherová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Bc. Mária Majcherováod 4. 12. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Virtual address
Za rok 2025 má Virtual address v závierke tržby 23 968 €, o 5,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 189 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2020: 47 845 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 451 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Virtual address
Najvyššie tržby: rok 2020, 47 845 €. Najnižšie: rok 2018, 9 248 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 23 968 € |
| 2024 | 25 376 € |
| 2023 | 32 974 € |
| 2022 | 36 338 € |
| 2021 | 35 502 € |
| 2020 | 47 845 € |
| 2019 | 37 893 € |
| 2018 | 9 248 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 0 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: 67 355 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 4 189 € |
| 2024 | 6 188 € |
| 2023 | 7 143 € |
| 2022 | 6 495 € |
| 2021 | 15 653 € |
| 2020 | 16 887 € |
| 2019 | 7 439 € |
| 2018 | 3 361 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Virtual address
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +17,5 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Virtual address | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +17,5 % | +8,4 % |
| 2024 | +24,4 % | +4,9 % |
| 2023 | +21,7 % | +3,1 % |
| 2022 | +17,9 % | +2,7 % |
| 2021 | +44,1 % | +3,0 % |
| 2020 | +35,3 % | +2,5 % |
| 2019 | +19,6 % | +2,2 % |
| 2018 | +36,3 % | +2,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 7 rokov, najviac v roku 2019 (+309,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −5,5 % |
| 2024 | −23,0 % |
| 2023 | −9,3 % |
| 2022 | +2,4 % |
| 2021 | −25,8 % |
| 2020 | +26,3 % |
| 2019 | +309,7 % |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Virtual address
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 22 301 €, vlastné imanie 19 121 € a záväzky 3 180 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 22 301 € | 19 121 € | 3 180 € |
| 2024 | 17 481 € | 14 626 € | 2 855 € |
| 2023 | 22 385 € | 13 438 € | 8 947 € |
| 2022 | 15 798 € | 11 995 € | 3 803 € |
| 2021 | 25 033 € | 21 153 € | 3 880 € |
| 2020 | 26 451 € | 22 688 € | 3 763 € |
| 2019 | 18 317 € | 15 800 € | 2 517 € |
| 2018 | 9 366 € | 8 361 € | 1 005 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Virtual address (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23 968 € | 4 189 € | 22 301 € | 19 121 € | 3 180 € | 19 115 € | +17,5 % |
| 2024 | 25 376 € | 6 188 € | 17 481 € | 14 626 € | 2 855 € | 19 493 € | +24,4 % |
| 2023 | 32 974 € | 7 143 € | 22 385 € | 13 438 € | 8 947 € | 19 964 € | +21,7 % |
| 2022 | 36 338 € | 6 495 € | 15 798 € | 11 995 € | 3 803 € | 17 651 € | +17,9 % |
| 2021 | 35 502 € | 15 653 € | 25 033 € | 21 153 € | 3 880 € | 27 203 € | +44,1 % |
| 2020 | 47 845 € | 16 887 € | 26 451 € | 22 688 € | 3 763 € | 26 550 € | +35,3 % |
| 2019 | 37 893 € | 7 439 € | 18 317 € | 15 800 € | 2 517 € | 20 255 € | +19,6 % |
| 2018 | 9 248 € | 3 361 € | 9 366 € | 8 361 € | 1 005 € | 6 234 € | +36,3 % |
Riziko: zaplatí Virtual address?
Peniaze od štátu: Virtual address
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Virtual address
Dátum vzniku Virtual address je 13. 11. 2018, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/44992/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 9 248 € · majetok 9 366 €
- Nový spoločník: Bc. Mária MajcherováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 23 968 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Virtual address
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Faktoring a forfaiting
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Administratívne služby
- Prenájom nehnuteľností spojených s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Vedenie účtovníctva
- Reklamné a marketingové služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Virtual address v odvetví administratívne a kancelárske služby
Virtual address je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 358 závierok), Virtual address má 23 968 €, čo je 57 % mediánu. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 1 379 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Virtual address 437. z 641.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 406 €; 10 % firiem má viac než 392 550 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 694 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 406 € |
| 10 % firiem má viac než | 392 550 € |
| Virtual address | 23 968 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Virtual address
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Virtual address s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Virtual address | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 23 968 € | 42 000 € |
| 2024 | 25 376 € | 39 518 € |
| 2023 | 32 974 € | 40 738 € |
| 2022 | 36 338 € | 39 912 € |
| 2021 | 35 502 € | 35 907 € |
| 2020 | 47 845 € | 34 318 € |
| 2019 | 37 893 € | 37 023 € |
| 2018 | 9 248 € | 36 740 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Virtual address | 23 968 € |
|---|---|
| medián okresu Košice IV | 45 394 € |
| medián kraja | 37 877 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BENČÍK s. r. o.Košťany nad Turcom · tržby 59 271 € (2025)
- DEKOMAX s.r.o.Rajec · tržby 59 254 € (2025)
- GreyHouse, s. r. o.Pakostov · tržby 59 249 € (2024)
- M&M PROFI SLOVAKIA s. r. o.Bardejov · tržby 59 231 € (2025)
- ADDEN s.r.o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 59 227 € (2025)
- Ingrand Construct s.r.o.Kvetoslavov · tržby 59 218 € (2025)
- R-Rental s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 59 200 € (2025)
- Fuel Factory s.r.o.Prešov · tržby 59 165 € (2025)
- DANLIT s.r.o.Malacky · tržby 59 158 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Virtual address, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Virtual address: Košice - Juh
Virtual address sídli na adrese Južná trieda 4B, 040 01 Košice - mestská časť Juh, okres Košice IV. V obci Košice - Juh je 8 648 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 297. Na tej istej adrese je zapísaných 554 aktívnych subjektov.
Košice - Juh: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›
Virtual address: IČO, sídlo a základné údaje
Virtual address s.r.o. (IČO 52057348) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Juh, okres Košice IV. Dátum vzniku je 13. 11. 2018, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Ing. Marek Novák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 23 968 € a výsledok hospodárenia +4 189 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 13. 11. 2018 |
| Obec | Košice - Juh |
| Okres | Okres Košice IV |
| Vyrubená daň z príjmov | 451 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Virtual address s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 23 968 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 358 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice IV ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice IV ›
Sieť prepojení firmy Virtual address
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Virtual address
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Virtual address
- Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 111 tis. €
- Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
- Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Juh
Najbližší tender zadarmo
Stravovacie karty pre zamestnancovMestská časť Bratislava - Petržalkalehota 16. 10. 2026 · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 257 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 191 zmlúv za 3 roky · 4 701 342 € · naposledy 9. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava759 zmlúv za 3 roky · 35 855 690 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 907 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
7777 s. r. o.8888 Servis s. r. o.A-Trade Finance s.r.o.8888 s. r. o.Virtuálna pošta BB s .r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Juh
GymBeam s.r.o.Deutsche Telekom Systems Solutions Slovakia…TRANSSERVIS, a.s. KošiceDeutsche Telekom IT & Telecommunications…Carmeuse Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Juh ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Košice IV
Pal.Van., s.r.o.ISS projects, s.r.o.PIKOT PIONEERING s. r. o.FamilyGoods, s.r.o.MQS s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.