VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Penzion Gabika, s.r.o.

Dudince · Turistické a iné krátkodobé ubytovanie

13 152 €tržby 2025 ▲ 6 %+1 038 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 18. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

13 152 €tržby 2025 ▲ 6 %
+1 038 €zisk 2025
  1. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 19 : tržby 19 490 €, výsledok hospodárenia -1 570 €
  3. 20 : tržby 14 530 €, výsledok hospodárenia -1 235 €
  4. 21 : tržby 7 807 €, výsledok hospodárenia -1 934 €
  5. 22 : tržby 13 895 €, výsledok hospodárenia -1 252 €
  6. 23 : tržby 14 472 €, výsledok hospodárenia -548 €
  7. 24 : tržby 12 361 €, výsledok hospodárenia -821 €
  8. 25 : tržby 13 152 €, výsledok hospodárenia 1 038 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Penzion Gabika, s.r.o. (IČO 52053857) mala v roku 2025 tržby 13 152 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Penzion Gabika

V roku 2025 mala Penzion Gabika priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2022 boli 2 419 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Konatelia Penzion Gabika

Podľa Registra právnických osôb konajú za Penzion Gabika 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločníci Penzion Gabika

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Penzion Gabika
Podiely spoločníkov na vkladoch Penzion Gabika Gabriela Onderková 50,0 %, Ing. Zdeněk Onderka 50,0 %. Spolu 5 000 €. Gabriela Onderková: 2 500 €, 50,0 %Ing. Zdeněk Onderka: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Gabriela Onderková50,0 %
  • Ing. Zdeněk Onderka50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Gabriela Onderkováod 20. 11. 2018 2 500 €50,0 %
Ing. Zdeněk Onderkaod 30. 9. 2022 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Penzion Gabika

Za rok 2025 má Penzion Gabika v závierke tržby 13 152 €, o 6,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 038 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 19 490 €.

Tržby 202513 tis. €▲ +6,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20251 038 €zisk
Majetok (aktíva) 20252 658 €
Vlastné imanie 2025−1 322 €
Záväzky 20253 980 €149,7 % majetku
Pridaná hodnota 20252 638 €
Zisková marža 2025+7,9 %medián odvetvia +5,0 %
Súčet výsledkov za 8 rokov−6 322 €2018 až 2025

Výkaz ziskov a strát Penzion Gabika

Súvaha Penzion Gabika

Všetky čísla zo závierok Penzion Gabika (8 rokov)
Čísla zo závierok Penzion Gabika po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202513 152 €1 038 €2 658 €−1 322 €3 980 €2 638 €+7,9 %
202412 361 €−821 €3 156 €−2 360 €5 516 €555 €−6,6 %
202314 472 €−548 €3 537 €−1 539 €5 076 €389 €−3,8 %
202213 895 €−1 252 €1 316 €−991 €2 307 €1 393 €−9,0 %
20217 807 €−1 934 €505 €261 €244 €702 €−24,8 %
202014 530 €−1 235 €6 139 €2 195 €3 944 €3 047 €−8,5 %
201919 490 €−1 570 €3 644 €3 430 €214 €1 886 €−8,1 %
2018——5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí Penzion Gabika?

Peniaze od štátu: Penzion Gabika

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Penzion Gabika

Dátum vzniku Penzion Gabika je 20. 11. 2018, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/35459/S
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018majetok 5 000 €
  3. Nový spoločník: Gabriela OnderkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Nový spoločník: Ing. Zdeněk OnderkaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 13 152 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Penzion Gabika

  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Penzion Gabika v odvetví ubytovanie

Penzion Gabika je v registri v odvetví Ubytovanie (SK NACE 55), činnosť turistické a iné krátkodobé ubytovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 48 767 € (2 289 závierok), Penzion Gabika má 13 152 €, čo je 27 % mediánu. V okrese Krupina je v tomto odvetví 24 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Penzion Gabika 7. z 8.

V odvetví v okrese Krupina24aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou2 289Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia49 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+5,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Penzion Gabika, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Krupina ›

Sídlo Penzion Gabika: Dudince

Penzion Gabika sídli na adrese Viničná 5, 962 71 Dudince, okres Krupina. V obci Dudince je 316 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 3 088. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Dudince316aktívnych
Subjektov v okrese Krupina3 088aktívnych
V tom istom odvetví24okres Krupina
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Dudince: obyvatelia a dáta ›Okres Krupina ›Adresár firiem v okrese Krupina ›

Penzion Gabika: IČO, sídlo a základné údaje

Penzion Gabika, s.r.o. (IČO 52053857) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dudince, okres Krupina. Dátum vzniku je 20. 11. 2018, na trhu je 7 rokov a štatutármi sú Gabriela Onderková a Ing. Onderka Zdeněk. Za rok 2025 sú v závierke tržby 13 152 € a výsledok hospodárenia +1 038 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieTuristické a iné krátkodobé ubytovanie (SK NACE 5520)
Základné imanie5 000 €
Vznik20. 11. 2018
ObecDudince
OkresOkres Krupina
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví ubytovanie (SK NACE 55) Penzion Gabika, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 13 152 €, typická firma odvetvia 48 767 € (medián z 2 289 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Krupina ›Ubytovanie: tržby a mzdy ›Ubytovanie v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Krupina ›

Sieť prepojení firmy Penzion Gabika

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Penzion Gabika

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Penzion Gabika

  • Tendre88súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 107 tis. €
  • Končiace zmluvy73zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
  • Výhry konkurentov408firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 605 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Dudince

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

OZ Slovakia, s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Dudince

Kúpele Dudince, a.s.Hotel HVIEZDA, s.r.o.AGROHONT DUDINCE, a.s.Discovery s.r.o.L GLOBAL LOGISTIC s. r. o.Všetky firmy v obci Dudince ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 55.20) v okrese Krupina

Dobrý ročník, s.r.o.AION s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk