VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

RebEll pool s.r.o.

Nitra · Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva

44 247 €tržby 2025 ▼ 71 %+8 591 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

44 247 €tržby 2025 ▼ 71 %
+8 591 €zisk 2025
  1. 18 : tržby 24 550 €, výsledok hospodárenia 277 €
  2. 19 : tržby 150 707 €, výsledok hospodárenia 25 567 €
  3. 20 : tržby 109 209 €, výsledok hospodárenia 8 689 €
  4. 21 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
  5. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 340 €
  6. 23 : tržby 61 500 €, výsledok hospodárenia -9 281 €
  7. 24 : tržby 152 279 €, výsledok hospodárenia 7 494 €
  8. 25 : tržby 44 247 €, výsledok hospodárenia 8 591 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

RebEll pool s.r.o. (IČO 52044521) mala v roku 2025 tržby 44 247 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci RebEll pool

RebEll pool má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 13 972 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Konateľ RebEll pool

Podľa Registra právnických osôb koná za RebEll pool 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločník RebEll pool

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch RebEll pool
Podiely spoločníkov na vkladoch RebEll pool Ing. Ján Paulovič 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Ján Paulovič: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Ján Paulovič100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Ján Paulovičod 17. 8. 2023 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok RebEll pool

Za rok 2025 má RebEll pool v závierke tržby 44 247 €, o 70,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +8 591 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 152 279 €.

Tržby 202544 tis. €▼ −70,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20258 591 €zisk
Majetok (aktíva) 2025144 tis. €
Vlastné imanie 202521 tis. €
Záväzky 2025123 tis. €85,4 % majetku
Pridaná hodnota 202518 tis. €
Zisková marža 2025+19,4 %medián odvetvia +19,3 %
Súčet výsledkov za 8 rokov36 tis. €2018 až 2025

Výkaz ziskov a strát RebEll pool

Súvaha RebEll pool

Všetky čísla zo závierok RebEll pool (8 rokov)
Čísla zo závierok RebEll pool po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202544 247 €8 591 €143 925 €20 993 €122 932 €18 286 €+19,4 %
2024152 279 €7 494 €98 156 €12 402 €85 754 €50 457 €+4,9 %
202361 500 €−9 281 €105 480 €4 908 €100 572 €−4 098 €−15,1 %
2022—−5 340 €8 897 €8 850 €47 €−636 €—
20210 €0 €14 476 €14 190 €286 €0 €—
2020109 209 €8 689 €18 548 €14 190 €4 358 €60 234 €+8,0 %
2019150 707 €25 567 €43 424 €30 843 €12 581 €53 236 €+17,0 %
201824 550 €277 €5 350 €5 277 €73 €350 €+1,1 %

Riziko: zaplatí RebEll pool?

Peniaze od štátu: RebEll pool

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy RebEll pool

Dátum vzniku RebEll pool je 16. 11. 2018, teda pred 7 rokmi. Skoršie obchodné meno: BESTEM s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/46942/N
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 24 550 € · majetok 5 350 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120875438
  4. Nový štatutár: Ing. Ján PaulovičKonateľ
  5. Nový spoločník: Ing. Ján PaulovičSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Zmena obchodného menaPredtým BESTEM s.r.o., odvtedy RebEll pool s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 44 247 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti RebEll pool

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

RebEll pool v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo

RebEll pool je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 914 € (12 889 závierok), RebEll pool má 44 247 €, čo je 82 % mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 818 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je RebEll pool 223. z 396.

V odvetví v okrese Nitra818aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou12 889Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia54 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+19,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb RebEll pool, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Nitra ›

Sídlo RebEll pool: Nitra

RebEll pool sídli na adrese Nedbalova 541/13, 949 11 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 286 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 551. Na tej istej adrese je zapísaných 11 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Nitra19 286aktívnych
Subjektov v okrese Nitra31 551aktívnych
V tom istom odvetví818okres Nitra
Na tej istej adrese11aktívnych subjektov

Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›

RebEll pool: IČO, sídlo a základné údaje

RebEll pool s.r.o. (IČO 52044521) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 16. 11. 2018, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Ing. Ján Paulovič. Za rok 2025 sú v závierke tržby 44 247 € a výsledok hospodárenia +8 591 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePočítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220)
Základné imanie5 000 €
Vznik16. 11. 2018
Skoršie názvyBESTEM s.r.o.
ObecNitra
OkresOkres Nitra
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) RebEll pool s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 44 247 €, typická firma odvetvia 53 914 € (medián z 12 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›

Sieť prepojení firmy RebEll pool

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu RebEll pool

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu RebEll pool

  • Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 509 tis. €
  • Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
  • Končiace zmluvy135zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 400 €
  • Výhry konkurentov66firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 84 tis. €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Nitratypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

JP Stav Nitra, s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Nitra

MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.02) v okrese Nitra

VZP ADRIKA s.r.o.CUBETECH, s.r.o.AQUA - SHOPPING s.r.o.ITent s.r.o.TOP - HOLDING s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk