LT Living s.r.o.
Bratislava - Nové Mesto · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
861 561 €tržby 2025 ▼ 3 %+13 691 €zisk 2025aktívna 7 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 19 : tržby 64 100 €, výsledok hospodárenia 1 196 €
- 20 : tržby 840 186 €, výsledok hospodárenia 3 365 €
- 21 : tržby 2 243 811 €, výsledok hospodárenia 10 997 €
- 22 : tržby 884 108 €, výsledok hospodárenia 3 065 €
- 23 : tržby 762 863 €, výsledok hospodárenia 880 €
- 24 : tržby 885 415 €, výsledok hospodárenia 12 734 €
- 25 : tržby 861 561 €, výsledok hospodárenia 13 691 €
LT Living s.r.o. (IČO 52042073) mala v roku 2025 tržby 861 561 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci LT Living
V roku 2025 mala LT Living priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2023 boli 841 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2024 | 0 | — | — |
| 2023 | 0 | 841 € | — |
| 2022 | 0 | 188 € | — |
| 2021 | 0 | 207 € | — |
| 2020 | 0 | — | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2023 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ LT Living
Podľa Registra právnických osôb koná za LT Living 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločník LT Living
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Lintum Capital a.s.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Lintum Capital a.s.od 13. 12. 2018 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok LT Living
Za rok 2025 má LT Living v závierke tržby 861 561 €, o 2,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +13 691 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 2 243 811 €.
Výkaz ziskov a strát LT Living
Najvyššie tržby: rok 2021, 2 243 811 €. Najnižšie: rok 2019, 64 100 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 861 561 € |
| 2024 | 885 415 € |
| 2023 | 762 863 € |
| 2022 | 884 108 € |
| 2021 | 2 243 811 € |
| 2020 | 840 186 € |
| 2019 | 64 100 € |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 0 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 45 928 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 13 691 € |
| 2024 | 12 734 € |
| 2023 | 880 € |
| 2022 | 3 065 € |
| 2021 | 10 997 € |
| 2020 | 3 365 € |
| 2019 | 1 196 € |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- LT Living
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,6 %, medián odvetvia +10,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | LT Living | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +1,6 % | +10,2 % |
| 2024 | +1,4 % | +6,5 % |
| 2023 | +0,1 % | +4,8 % |
| 2022 | +0,3 % | +4,2 % |
| 2021 | +0,5 % | +4,7 % |
| 2020 | +0,4 % | +4,0 % |
| 2019 | +1,9 % | +3,7 % |
| 2018 | — | +4,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 5 rokov, najviac v roku 2021 (+167,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −2,7 % |
| 2024 | +16,1 % |
| 2023 | −13,7 % |
| 2022 | −60,6 % |
| 2021 | +167,1 % |
| 2020 | +1 210,7 % |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha LT Living
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 696 630 €, vlastné imanie 412 369 € a záväzky 284 261 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 696 630 € | 412 369 € | 284 261 € |
| 2024 | 628 013 € | 398 678 € | 229 335 € |
| 2023 | 502 507 € | 385 944 € | 116 563 € |
| 2022 | 955 895 € | 385 064 € | 570 831 € |
| 2021 | 1 709 048 € | 381 999 € | 1 327 049 € |
| 2020 | 913 860 € | 141 001 € | 772 859 € |
| 2019 | 187 566 € | 6 196 € | 181 370 € |
| 2018 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok LT Living (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 861 561 € | 13 691 € | 696 630 € | 412 369 € | 284 261 € | 96 697 € | +1,6 % |
| 2024 | 885 415 € | 12 734 € | 628 013 € | 398 678 € | 229 335 € | 52 171 € | +1,4 % |
| 2023 | 762 863 € | 880 € | 502 507 € | 385 944 € | 116 563 € | 24 666 € | +0,1 % |
| 2022 | 884 108 € | 3 065 € | 955 895 € | 385 064 € | 570 831 € | 44 982 € | +0,3 % |
| 2021 | 2 243 811 € | 10 997 € | 1 709 048 € | 381 999 € | 1 327 049 € | 37 241 € | +0,5 % |
| 2020 | 840 186 € | 3 365 € | 913 860 € | 141 001 € | 772 859 € | 13 398 € | +0,4 % |
| 2019 | 64 100 € | 1 196 € | 187 566 € | 6 196 € | 181 370 € | 1 514 € | +1,9 % |
| 2018 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí LT Living?
Peniaze od štátu: LT Living
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy LT Living
Dátum vzniku LT Living je 13. 12. 2018, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/133377/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018majetok 5 000 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120898593
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 861 561 €.
- Nový spoločník: Lintum Capital a. s.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti LT Living
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- prípravné práce k realizácii stavby
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- počítačové služby
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- reklamné a marketingové služby
- prieskum trhu a verejnej mienky
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod )
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- skladovanie a uskladňovanie
- informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- prenájom hnuteľných vecí
- verejné obstarávanie
- sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- faktoring a forfaiting
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľnej živnosti
- ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- čistiace a upratovacie služby
- poskytovanie služieb osobného charakteru a pre osobnú hygienu
- inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
LT Living v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
LT Living je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 749 € (13 615 závierok), LT Living má 861 561 €, čo je 18-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 3 028 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LT Living 86. z 1 368.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 067 €, polovica do 46 749 €, tri štvrtiny do 116 037 €; 10 % firiem má viac než 406 858 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 488 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 067 € |
| medián | 46 749 € |
| horný kvartil | 116 037 € |
| 10 % firiem má viac než | 406 858 € |
| LT Living | 861 561 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- LT Living
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby LT Living s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | LT Living | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 861 561 € | 46 749 € |
| 2024 | 885 415 € | 42 193 € |
| 2023 | 762 863 € | 41 565 € |
| 2022 | 884 108 € | 40 572 € |
| 2021 | 2 243 811 € | 38 055 € |
| 2020 | 840 186 € | 36 000 € |
| 2019 | 64 100 € | 38 640 € |
| 2018 | — | 37 063 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| LT Living | 861 561 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 49 445 € |
| medián kraja | 48 904 € |
| medián Slovenska | 46 749 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- M Power Group s. r. o.Podbrezová · tržby 1 947 040 € (2025)
- Zetnex s. r. o.Štúrovo · tržby 1 943 636 € (2022)
- BARRACUDA MOVIE s. r. o.Bratislava - mestská časť Lamač · tržby 1 942 641 € (2025)
- CSVO s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 941 030 € (2024)
- Bluefin Payment Systems Slovakia s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 938 774 € (2025)
- Olivagroup SK a.s.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 936 758 € (2025)
- TEKMA SLOVENSKO s.r.o.Zvolen · tržby 1 934 275 € (2025)
- Amanah Group, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 1 907 138 € (2016)
- ATI DELICATES SK s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 896 883 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LT Living, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›
Sídlo LT Living: Bratislava - Nové Mesto
LT Living sídli na adrese Varšavská 11, 831 03 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 592 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 394. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
LT Living: IČO, sídlo a základné údaje
LT Living s.r.o. (IČO 52042073) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 13. 12. 2018, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Martin Triskal. Za rok 2025 sú v závierke tržby 861 561 € a výsledok hospodárenia +13 691 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 13. 12. 2018 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) LT Living s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 861 561 €, typická firma odvetvia 46 749 €, čo je 18-násobok mediánu (medián z 13 615 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy LT Living
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu LT Living
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu LT Living
- Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 800 €
- Granty a dotácie70výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy265zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 096 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava629 zmlúv za 3 roky · 6 134 702 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR206 zmlúv za 3 roky · 9 066 120 € · naposledy 13. 10. 2026 Všetkých 3 070 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
S Point s. r. o.Grob-Polina s. r. o.Tridovin s. r. o.Lintum Capital a. s.LT Home s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava III
Baramist, s.r.o.TRANSFER International Staff k.s.Greyson Consulting s.r.o.SZILCAR PARTNERS s.r.o.FBA Slovakia, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.