VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Kováčstvo STAHLSTADT s.r.o.

Olešná · Výroba kovových konštrukcií a ich častí

19 415 €tržby 2025 ▼ 41 %−3 487 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

19 415 €tržby 2025 ▼ 41 %
−3 487 €strata 2025
  1. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -943 €
  2. 19 : tržby 32 314 €, výsledok hospodárenia -90 €
  3. 20 : tržby 28 169 €, výsledok hospodárenia -1 294 €
  4. 21 : tržby 25 410 €, výsledok hospodárenia -1 041 €
  5. 22 : tržby 15 808 €, výsledok hospodárenia 705 €
  6. 23 : tržby 29 780 €, výsledok hospodárenia 7 246 €
  7. 24 : tržby 33 099 €, výsledok hospodárenia -5 925 €
  8. 25 : tržby 19 415 €, výsledok hospodárenia -3 487 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Kováčstvo STAHLSTADT s.r.o. (IČO 52037428) mala v roku 2025 tržby 19 415 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Kováčstvo STAHLSTADT

Kováčstvo STAHLSTADT má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 2 073 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konateľ Kováčstvo STAHLSTADT

Podľa Registra právnických osôb koná za Kováčstvo STAHLSTADT 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločník Kováčstvo STAHLSTADT

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Kováčstvo STAHLSTADT

Za rok 2025 má Kováčstvo STAHLSTADT v závierke tržby 19 415 €, o 41,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −3 487 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 33 099 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202519 tis. €▼ −41,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−3 487 €strata
Majetok (aktíva) 202525 tis. €
Vlastné imanie 2025171 €
Záväzky 202525 tis. €99,3 % majetku
Pridaná hodnota 20254 579 €
Zisková marža 2025−18,0 %medián odvetvia +4,0 %
Súčet výsledkov za 8 rokov−4 829 €2018 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Kováčstvo STAHLSTADT

Súvaha Kováčstvo STAHLSTADT

Všetky čísla zo závierok Kováčstvo STAHLSTADT (8 rokov)
Čísla zo závierok Kováčstvo STAHLSTADT po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202519 415 €−3 487 €25 103 €171 €24 932 €4 579 €−18,0 %
202433 099 €−5 925 €26 296 €3 658 €22 638 €3 334 €−17,9 %
202329 780 €7 246 €27 722 €9 583 €18 139 €11 636 €+24,3 %
202215 808 €705 €16 626 €2 337 €14 289 €4 929 €+4,5 %
202125 410 €−1 041 €18 053 €1 632 €16 421 €8 233 €−4,1 %
202028 169 €−1 294 €21 909 €2 673 €19 236 €8 824 €−4,6 %
201932 314 €−90 €22 875 €3 967 €18 908 €9 088 €−0,3 %
2018—−943 €4 626 €4 057 €569 €−372 €—

Riziko: zaplatí Kováčstvo STAHLSTADT?

Kováčstvo STAHLSTADT a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 5 zmlúv s dodávateľom Kováčstvo STAHLSTADT v objeme 14 525 € z rokov 2019 až 2022. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca: 14 525 € v 5 zmluvách.

Zmluvy so štátom5Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv15 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201928. 3. 2019

História firmy Kováčstvo STAHLSTADT

Dátum vzniku Kováčstvo STAHLSTADT je 22. 11. 2018, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/71215/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018majetok 4 626 €
  3. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca, hodnota zmluvy 3 270 €. Firma vznikla 22. 11. 2018.
  4. Nový spoločník: Miloš ĎuranaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2120877407 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 19 415 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Kováčstvo STAHLSTADT

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Kovoobrábanie
  • Zámočníctvo
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Sťahovacie služby
  • Výroba bižutérie a suvenírov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Kováčstvo STAHLSTADT v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov

Kováčstvo STAHLSTADT je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba kovových konštrukcií a ich častí. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 405 € (5 799 závierok), Kováčstvo STAHLSTADT má 19 415 €, čo je 19 % mediánu. V okrese Čadca je v tomto odvetví 1 055 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Kováčstvo STAHLSTADT 118. z 134.

V odvetví v okrese Čadca1 055aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou5 799Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia101 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Kováčstvo STAHLSTADT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Čadca ›

Sídlo Kováčstvo STAHLSTADT: Olešná

Kováčstvo STAHLSTADT sídli na adrese 758, 023 52 Olešná, okres Čadca. V obci Olešná je 283 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 591.

Subjektov v obci Olešná283aktívnych
Subjektov v okrese Čadca14 591aktívnych
V tom istom odvetví1 055okres Čadca

Olešná: obyvatelia a dáta ›Okres Čadca ›Adresár firiem v okrese Čadca ›

Kováčstvo STAHLSTADT: IČO, sídlo a základné údaje

Kováčstvo STAHLSTADT s.r.o. (IČO 52037428) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Olešná, okres Čadca. Dátum vzniku je 22. 11. 2018, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Miloš Ďurana. Za rok 2025 sú v závierke tržby 19 415 € a výsledok hospodárenia −3 487 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba kovových konštrukcií a ich častí (SK NACE 2511)
Základné imanie5 000 €
Vznik22. 11. 2018
ObecOlešná
OkresOkres Čadca
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) Kováčstvo STAHLSTADT s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 19 415 €, typická firma odvetvia 101 405 € (medián z 5 799 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Čadca ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Čadca ›

Sieť prepojení firmy Kováčstvo STAHLSTADT

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Kováčstvo STAHLSTADT

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Kováčstvo STAHLSTADT

  • Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 13 tis. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
  • Končiace zmluvy76zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 13 tis. €
  • Výhry konkurentov63firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 900 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v obci Olešnátypický nepokrytý dopyt 220 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Olešná

ČESPOL s.r.o.HRD Slovakia s.r.o.Čedopol PÍLA s.r.o.ČEDOPOL s.r.o.TIMEA, s.r.o.Všetky firmy v obci Olešná ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.11) v okrese Čadca

Promont, s.r.o.KONTAKT - SK, s.r.o.ELLI SLOVAKIA s.r.o.K - Ten KOVO, s.r.o.EcoKont, spol. s r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk