ALSTAV s.r.o.
Košice - Sever · Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
3 300 €tržby 2025 ▲ 23 %+3 300 €zisk 2025aktívna 7 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby 8 870 €, výsledok hospodárenia 116 €
- 21 : tržby 6 740 €, výsledok hospodárenia 55 €
- 22 : tržby 2 210 €, výsledok hospodárenia 8 €
- 23 : tržby 13 420 €, výsledok hospodárenia 39 €
- 24 : tržby 2 690 €, výsledok hospodárenia 1 650 €
- 25 : tržby 3 300 €, výsledok hospodárenia 3 300 €
ALSTAV s.r.o. (IČO 52019675) mala v roku 2025 tržby 3 300 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konatelia ALSTAV
Podľa Registra právnických osôb konajú za ALSTAV 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník ALSTAV
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Tibor Stanko100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Tibor Stankood 5. 12. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ALSTAV
Za rok 2025 má ALSTAV v závierke tržby 3 300 €, o 22,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 300 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 13 420 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát ALSTAV
Najvyššie tržby: rok 2023, 13 420 €. Najnižšie: rok 2022, 2 210 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 3 300 € |
| 2024 | 2 690 € |
| 2023 | 13 420 € |
| 2022 | 2 210 € |
| 2021 | 6 740 € |
| 2020 | 8 870 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 0 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: 5 168 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 300 € |
| 2024 | 1 650 € |
| 2023 | 39 € |
| 2022 | 8 € |
| 2021 | 55 € |
| 2020 | 116 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ALSTAV
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +100,0 %, medián odvetvia +4,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ALSTAV | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +100,0 % | +4,0 % |
| 2024 | +61,3 % | +3,1 % |
| 2023 | +0,3 % | +2,4 % |
| 2022 | +0,4 % | +2,4 % |
| 2021 | +0,8 % | +2,3 % |
| 2020 | +1,3 % | +1,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 4 roky, najviac v roku 2025 (+22,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +22,7 % |
| 2024 | −80,0 % |
| 2023 | +507,2 % |
| 2022 | −67,2 % |
| 2021 | −24,0 % |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ALSTAV
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 3 300 €, vlastné imanie 3 300 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 300 € | 3 300 € | — |
| 2024 | 1 990 € | 1 650 € | 340 € |
| 2023 | 9 473 € | 39 € | 9 434 € |
| 2022 | 10 € | 8 € | 2 € |
| 2021 | 55 € | 55 € | — |
| 2020 | −419 € | 116 € | −535 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ALSTAV (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 300 € | 3 300 € | 3 300 € | 3 300 € | — | 3 300 € | +100,0 % |
| 2024 | 2 690 € | 1 650 € | 1 990 € | 1 650 € | 340 € | 1 990 € | +61,3 % |
| 2023 | 13 420 € | 39 € | 9 473 € | 39 € | 9 434 € | 45 € | +0,3 % |
| 2022 | 2 210 € | 8 € | 10 € | 8 € | 2 € | 10 € | +0,4 % |
| 2021 | 6 740 € | 55 € | 55 € | 55 € | — | 169 € | +0,8 % |
| 2020 | 8 870 € | 116 € | −419 € | 116 € | −535 € | 273 € | +1,3 % |
Riziko: zaplatí ALSTAV?
ALSTAV a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 4 zmluvy s dodávateľom ALSTAV v objeme 8 391 € z rokov 2020 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Obec Seňa: 8 000 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2023, 8 000 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 391 € |
| 2023 | 1 | 8 000 € |
| 2020 | 2 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy ALSTAV
Dátum vzniku ALSTAV je 27. 10. 2018, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/44907/V
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice. Firma vznikla 27. 10. 2018.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020tržby 8 870 € · majetok −419 €
- Nový štatutár: Ing. Tibor StankoKonateľ
- Nový spoločník: Ing. Tibor StankoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 3 300 €.
- Nový štatutár: Alica StankováKonateľ
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ALSTAV
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov
- Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
- Výroba zdravotníckych pomôcok
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Prevádzka malých plavidiel
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Faktoring a forfaiting
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Vedenie účtovníctva
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Dizajnérske činnosti
- Prenájom hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Administratívne služby
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Výkon činnosti stavebného dozoru – pozemné stavby
- Výkon činnosti stavbyvedúceho pre iné než vyhradené stavby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
ALSTAV v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
ALSTAV je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba ostatných kovových výrobkov i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 380 € (5 800 závierok), ALSTAV má 3 300 €, čo je 3 % mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 227 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ALSTAV 71. z 76.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 31 002 €, polovica do 101 380 €, tri štvrtiny do 465 308 €; 10 % firiem má viac než 1 758 655 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 10 074 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 31 002 € |
| medián | 101 380 € |
| horný kvartil | 465 308 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 758 655 € |
| ALSTAV | 3 300 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ALSTAV
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ALSTAV s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ALSTAV | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 3 300 € | 101 380 € |
| 2024 | 2 690 € | 107 560 € |
| 2023 | 13 420 € | 108 914 € |
| 2022 | 2 210 € | 110 901 € |
| 2021 | 6 740 € | 107 902 € |
| 2020 | 8 870 € | 98 544 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ALSTAV | 3 300 € |
|---|---|
| medián okresu Košice I | 89 384 € |
| medián kraja | 88 974 € |
| medián Slovenska | 101 380 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- TECONA, s.r.o.Považská Bystrica · tržby 7 291 € (2025)
- AFEKO, s.r.o.Petrovany · tržby 7 230 € (2025)
- GG STORE, s. r. o.Prešov · tržby 7 174 € (2025)
- JSM servis s. r. o.Trebišov · tržby 7 104 € (2025)
- BRITOBRITO s.r.o.Bohunice · tržby 7 100 € (2025)
- Rafiro Employment s. r. o.Šarovce · tržby 7 100 € (2025)
- El Kov s.r.o.Košeca · tržby 7 060 € (2025)
- NIMA ZA, s.r.o.Žilina · tržby 7 030 € (2025)
- MAR-KOV s.r.o. v likvidáciiKomárno · tržby 7 028 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ALSTAV, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ALSTAV: Košice - Sever
ALSTAV sídli na adrese Tolstého 21, 040 01 Košice - mestská časť Sever, okres Košice I. V obci Košice - Sever je 4 366 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 500. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.
Košice - Sever: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›
ALSTAV: IČO, sídlo a základné údaje
ALSTAV s.r.o. (IČO 52019675) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Sever, okres Košice I. Dátum vzniku je 27. 10. 2018, na trhu je 7 rokov a štatutármi sú Alica Stanková a Ing. Tibor Stanko. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 300 € a výsledok hospodárenia +3 300 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 27. 10. 2018 |
| Obec | Košice - Sever |
| Okres | Okres Košice I |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) ALSTAV s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 3 300 €, typická firma odvetvia 101 380 € (medián z 5 800 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›
Sieť prepojení firmy ALSTAV
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ALSTAV
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ALSTAV
- Tendre51súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 122 tis. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 358 tis. €
- Končiace zmluvy29zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 25 tis. €
- Výhry konkurentov234firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 400 €
- Diery na trhu8odvetví chýba v meste Košice - Severtypický nepokrytý dopyt 2,3 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.444 zmlúv za 3 roky · 599 952 € · naposledy 12. 10. 2026Ministerstvo obrany SR327 zmlúv za 3 roky · 3 507 206 € · naposledy 14. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen236 zmlúv za 3 roky · 2 968 370 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 794 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Medical supplies DDL s. r. o.EU Solar s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Sever
Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.ELTRA, s.r.o.STEELINVEST, s.r.o.ANTIK Telecom s.r.o.GreenPharm s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Sever ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.99) v okrese Košice I
reWATT Slovakia s. r. o.EGNE s.r.o.LPN s. r. o.Alfa steelworks s.r.o.BAVIT, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.