VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Awaken s. r. o.

Bratislava - Petržalka · Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva

63 200 €tržby 2025 ▲ 147 %+14 466 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 1. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

63 200 €tržby 2025 ▲ 147 %
+14 466 €zisk 2025
  1. 18 : tržby 7 243 €, výsledok hospodárenia 4 768 €
  2. 19 : tržby 45 504 €, výsledok hospodárenia 1 617 €
  3. 20 : tržby 42 624 €, výsledok hospodárenia -2 918 €
  4. 21 : tržby 3 500 €, výsledok hospodárenia -3 131 €
  5. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -164 €
  6. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -448 €
  7. 24 : tržby 25 604 €, výsledok hospodárenia 3 717 €
  8. 25 : tržby 63 200 €, výsledok hospodárenia 14 466 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Awaken s. r. o. (IČO 52013723) mala v roku 2025 tržby 63 200 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Awaken

V roku 2025 mala Awaken priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2021 boli 325 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.

Konateľ Awaken

Podľa Registra právnických osôb koná za Awaken 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.

Spoločník Awaken

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Awaken
Podiely spoločníkov na vkladoch Awaken Daniela Burgwieser 100,0 %. Spolu 5 000 €. Daniela Burgwieser: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Daniela Burgwieser100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Daniela Burgwieserod 19. 10. 2018 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Awaken

Za rok 2025 má Awaken v závierke tržby 63 200 €, o 146,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +14 466 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 63 200 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 673 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202563 tis. €▲ +146,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202514 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202524 tis. €
Vlastné imanie 202521 tis. €
Záväzky 20253 361 €13,9 % majetku
Pridaná hodnota 202520 tis. €
Zisková marža 2025+22,9 %medián odvetvia +19,3 %
Súčet výsledkov za 8 rokov18 tis. €2018 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 673 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Awaken

Súvaha Awaken

Všetky čísla zo závierok Awaken (8 rokov)
Čísla zo závierok Awaken po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202563 200 €14 466 €24 170 €20 809 €3 361 €19 908 €+22,9 %
202425 604 €3 717 €13 194 €6 343 €6 851 €6 141 €+14,5 %
2023—−448 €6 009 €2 626 €3 383 €−448 €—
2022—−164 €6 209 €3 074 €3 135 €——
20213 500 €−3 131 €6 209 €3 237 €2 972 €2 561 €−89,5 %
202042 624 €−2 918 €17 251 €6 368 €10 883 €12 684 €−6,8 %
201945 504 €1 617 €30 136 €11 385 €18 751 €10 029 €+3,6 %
20187 243 €4 768 €11 119 €9 768 €1 351 €6 052 €+65,8 %

Riziko: zaplatí Awaken?

Peniaze od štátu: Awaken

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Awaken

Dátum vzniku Awaken je 19. 10. 2018, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/132132/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 7 243 € · majetok 11 119 €
  3. Nový štatutár: Daniela BurgwieserKonateľ
  4. Nový spoločník: Daniela BurgwieserSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120861149
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 63 200 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Awaken

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Služby súvisiace so skrášľovaním tela
  • Fotografické služby
  • Administratívne služby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Prevádzkovanie taxislužby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.

Awaken v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo

Awaken je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 914 € (12 889 závierok), Awaken má 63 200 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 2 027 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Awaken 512. z 1 077.

V odvetví v okrese Bratislava V2 027aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou12 889Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia54 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+19,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Awaken, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Bratislava V ›

Sídlo Awaken: Bratislava - Petržalka

Awaken sídli na adrese Vyšehradská 3732/16, 851 06 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 564. Na tej istej adrese je zapísaných 12 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 439aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 564aktívnych
V tom istom odvetví2 027okres Bratislava V
Na tej istej adrese12aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

Awaken: IČO, sídlo a základné údaje

Awaken s. r. o. (IČO 52013723) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 19. 10. 2018, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Daniela Burgwieser. Za rok 2025 sú v závierke tržby 63 200 € a výsledok hospodárenia +14 466 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePočítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220)
Základné imanie5 000 €
Vznik19. 10. 2018
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Vyrubená daň z príjmov1 673 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) Awaken s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 63 200 €, typická firma odvetvia 53 914 € (medián z 12 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›

Sieť prepojení firmy Awaken

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Awaken

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Awaken

  • Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 509 tis. €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
  • Končiace zmluvy136zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 300 €
  • Výhry konkurentov67firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 83 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.02) v okrese Bratislava V

Alanata a. s.Fiserv Slovakia, s.r.o.Oracle Slovensko spol. s r.o.A Consulting - AS s.r.o.Metrohm Research Slovakia s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk