GT Capital s.r.o.
Košúty · Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
15 050 €tržby 2025−19 421 €strata 2025aktívna 7 rokov2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 20 : tržby 98 240 €, výsledok hospodárenia -114 €
- 21 : tržby 190 931 €, výsledok hospodárenia -21 645 €
- 22 : tržby 359 432 €, výsledok hospodárenia -26 220 €
- 23 : tržby 370 486 €, výsledok hospodárenia -47 358 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -52 309 €
- 25 : tržby 15 050 €, výsledok hospodárenia -19 421 €
GT Capital s.r.o. (IČO 52007006) mala v roku 2025 tržby 15 050 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci GT Capital
GT Capital má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 667 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 1 667 € | — |
| 2024 | — | 3 004 € | — |
| 2023 | — | 3 240 € | — |
| 2022 | — | 3 241 € | — |
| 2021 | — | 3 252 € | — |
| 2020 | — | 499 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ GT Capital
Podľa Registra právnických osôb koná za GT Capital 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločník GT Capital
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Tomáš Gregorovics100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Tomáš Gregorovicsod 17. 10. 2018 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok GT Capital
Za rok 2025 má GT Capital v závierke tržby 15 050 €, a výsledok hospodárenia −19 421 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 370 486 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát GT Capital
Najvyššie tržby: rok 2023, 370 486 €. Najnižšie: rok 2025, 15 050 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 15 050 € |
| 2024 | — |
| 2023 | 370 486 € |
| 2022 | 359 432 € |
| 2021 | 190 931 € |
| 2020 | 98 240 € |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 6 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: −167 067 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −19 421 € |
| 2024 | −52 309 € |
| 2023 | −47 358 € |
| 2022 | −26 220 € |
| 2021 | −21 645 € |
| 2020 | −114 € |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- GT Capital
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −12,8 %, medián odvetvia +9,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | GT Capital | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +9,1 % |
| 2024 | — | +6,6 % |
| 2023 | −12,8 % | +5,9 % |
| 2022 | −7,3 % | +5,7 % |
| 2021 | −11,3 % | +6,2 % |
| 2020 | −0,1 % | +5,4 % |
| 2019 | — | +4,8 % |
| 2018 | — | +5,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 3 roky, najviac v roku 2021 (+94,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | +3,1 % |
| 2022 | +88,3 % |
| 2021 | +94,4 % |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha GT Capital
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 3 300 264 €, vlastné imanie −66 730 € a záväzky 3 366 994 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 300 264 € | −66 730 € | 3 366 994 € |
| 2024 | 2 227 840 € | −47 309 € | 2 275 149 € |
| 2023 | 1 636 546 € | −42 358 € | 1 678 904 € |
| 2022 | 1 164 286 € | −21 978 € | 1 186 264 € |
| 2021 | 655 850 € | −16 758 € | 672 608 € |
| 2020 | 371 671 € | 4 886 € | 366 785 € |
| 2019 | 5 000 € | 5 000 € | — |
| 2018 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok GT Capital (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15 050 € | −19 421 € | 3 300 264 € | −66 730 € | 3 366 994 € | −13 854 € | −129,0 % |
| 2024 | — | −52 309 € | 2 227 840 € | −47 309 € | 2 275 149 € | −15 727 € | — |
| 2023 | 370 486 € | −47 358 € | 1 636 546 € | −42 358 € | 1 678 904 € | −15 293 € | −12,8 % |
| 2022 | 359 432 € | −26 220 € | 1 164 286 € | −21 978 € | 1 186 264 € | 3 826 € | −7,3 % |
| 2021 | 190 931 € | −21 645 € | 655 850 € | −16 758 € | 672 608 € | 704 € | −11,3 % |
| 2020 | 98 240 € | −114 € | 371 671 € | 4 886 € | 366 785 € | 2 729 € | −0,1 % |
| 2019 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
| 2018 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí GT Capital?
GT Capital a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 7 zmlúv s dodávateľom GT Capital v objeme 606 € z rokov 2022 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Slovenský pozemkový fond: 604 € v 2 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2025, 604 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 3 | 0 € |
| 2025 | 2 | 604 € |
| 2022 | 1 | 1 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy GT Capital
Dátum vzniku GT Capital je 17. 10. 2018, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/43181/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018majetok 5 000 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120882764
- Prvé tržby po 2 rokoch bez tržiebZa rok 2020 firma vykázala 98 240 €.
- Nový spoločník: Tomáš GregorovicsSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s., hodnota zmluvy 1 €. Firma vznikla 17. 10. 2018.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 15 050 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti GT Capital
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Baliace činnosti a manipulácia s tovarom
- Čistiace a upratovacie služby
- Sťahovacie služby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
GT Capital v odvetví architektonické a inžinierske činnosti
GT Capital je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 449 € (7 324 závierok), GT Capital má 15 050 €, čo je 29 % mediánu. V okrese Galanta je v tomto odvetví 471 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GT Capital 81. z 106.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 888 €, polovica do 51 449 €, tri štvrtiny do 162 438 €; 10 % firiem má viac než 542 053 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 567 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 888 € |
| medián | 51 449 € |
| horný kvartil | 162 438 € |
| 10 % firiem má viac než | 542 053 € |
| GT Capital | 15 050 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- GT Capital
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby GT Capital s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | GT Capital | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 15 050 € | 51 449 € |
| 2024 | — | 49 638 € |
| 2023 | 370 486 € | 49 330 € |
| 2022 | 359 432 € | 48 100 € |
| 2021 | 190 931 € | 46 534 € |
| 2020 | 98 240 € | 44 184 € |
| 2019 | — | 47 037 € |
| 2018 | — | 47 236 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| GT Capital | 15 050 € |
|---|---|
| medián okresu Galanta | 45 395 € |
| medián kraja | 49 944 € |
| medián Slovenska | 51 449 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- REGIS PRO, s.r.o.Dunajská Streda · tržby 33 880 € (2025)
- EUPROM spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 33 862 € (2025)
- TEVYS AQUA, s.r.o.Trenčín · tržby 33 852 € (2025)
- IN4EL s.r.o.Žbince · tržby 33 850 € (2025)
- NEMOPAS s. r. o.Žilina · tržby 33 850 € (2025)
- STATIKREAL s.r.o.Piešťany · tržby 33 843 € (2025)
- EnergetikaPro, s. r. o.Prešov · tržby 33 840 € (2025)
- C&D Construction&Development, s.r.o.Nitra · tržby 33 837 € (2025)
- J.K.B. PLUS s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 33 829 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GT Capital, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo GT Capital: Košúty
GT Capital sídli na adrese 553, 925 09 Košúty, okres Galanta. V obci Košúty je 271 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 152. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Košúty: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›
GT Capital: IČO, sídlo a základné údaje
GT Capital s.r.o. (IČO 52007006) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košúty, okres Galanta. Dátum vzniku je 17. 10. 2018, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Tomáš Gregorovics. Za rok 2025 sú v závierke tržby 15 050 € a výsledok hospodárenia −19 421 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 17. 10. 2018 |
| Obec | Košúty |
| Okres | Okres Galanta |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) GT Capital s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 15 050 €, typická firma odvetvia 51 449 € (medián z 7 324 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Galanta ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Galanta ›
Sieť prepojení firmy GT Capital
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu GT Capital
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu GT Capital
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 46 tis. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
- Končiace zmluvy133zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 16 tis. €
- Výhry konkurentov106firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 39 tis. €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Košútytypický nepokrytý dopyt 99 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava257 zmlúv za 3 roky · 3 424 057 € · naposledy 29. 9. 2026STREDOSLOVENSKÁ VODÁRENSKÁ SPOLOČNOSŤ, a. s.195 zmlúv za 3 roky · 2 331 022 € · naposledy 14. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.173 zmlúv za 3 roky · 224 504 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 3 006 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Košúty
ALSO TRANS s. r. o.KOCUR, s.r.o.Ts-AGRO, s.r.o.MARSTING-S, s. r. o.Strýček, s.r.o.Všetky firmy v obci Košúty ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.12) v okrese Galanta
S7 s.r.o.Karovičová s.r.o.BCKS Inžinieri, s.r.o.BF CONSTRUCT, s.r.o.MNPA s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.