GoodFellaz s.r.o.
Bratislava - Rača · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
75 704 €tržby 2020+762 €zisk 2020aktívna 7 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -199 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 20 : tržby 75 704 €, výsledok hospodárenia 762 €
GoodFellaz s.r.o. (IČO 52001199), sídlo Bratislava - mestská časť Rača, je v registri zapísaná od 6. 12. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.
Prejsť na časť profilu 11
Konatelia GoodFellaz
Podľa Registra právnických osôb konajú za GoodFellaz 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník GoodFellaz
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok GoodFellaz
Za rok 2020 má GoodFellaz v závierke tržby 75 704 €, a výsledok hospodárenia +762 €.
Výkaz ziskov a strát GoodFellaz
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 563 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2020 | 762 € |
| 2019 | — |
| 2018 | −199 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha GoodFellaz
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2020 mala súvaha majetok 27 399 €, vlastné imanie 5 563 € a záväzky 21 836 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2020 | 27 399 € | 5 563 € | 21 836 € |
| 2019 | 5 000 € | 4 801 € | 199 € |
| 2018 | 5 000 € | 4 801 € | 199 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok GoodFellaz (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 75 704 € | 762 € | 27 399 € | 5 563 € | 21 836 € | −9 173 € | +1,0 % |
| 2019 | — | — | 5 000 € | 4 801 € | 199 € | — | — |
| 2018 | — | −199 € | 5 000 € | 4 801 € | 199 € | −199 € | — |
Riziko: zaplatí GoodFellaz?
Peniaze od štátu: GoodFellaz
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy GoodFellaz
Dátum vzniku GoodFellaz je 6. 12. 2018, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/133145/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018majetok 5 000 €
- Prvé tržby po 2 rokoch bez tržiebZa rok 2020 firma vykázala 75 704 €.
- Nový štatutár: Viktor HančovskýKonateľ
- Nový spoločník: Viktor HančovskýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti GoodFellaz
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Výroba potravinárskych výrobkov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
GoodFellaz v odvetví administratívne a kancelárske služby
GoodFellaz je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 34 323 € (13 630 závierok), GoodFellaz má 75 704 €, čo je 2,2-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 5 202 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GoodFellaz 775. z 2 210.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 422 €, polovica do 34 323 €, tri štvrtiny do 109 117 €; 10 % firiem má viac než 383 779 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 091 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 422 € |
| medián | 34 323 € |
| horný kvartil | 109 117 € |
| 10 % firiem má viac než | 383 779 € |
| GoodFellaz | 75 704 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- GoodFellaz
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby GoodFellaz s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | GoodFellaz | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2020 | 75 704 € | 34 323 € |
| 2019 | — | 37 025 € |
| 2018 | — | 36 750 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2020.
Čísla v tabuľke
| GoodFellaz | 75 704 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 46 313 € |
| medián kraja | 37 855 € |
| medián Slovenska | 34 323 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Winterklinik s.r.o.Senica · tržby 181 506 € (2025)
- Leiter Advertising, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 181 468 € (2025)
- Sulli s. r. o.Kežmarok · tržby 181 416 € (2025)
- StarDOS s.r.o.Trenčín · tržby 181 361 € (2025)
- Tréner ľudí s. r. o.Ľubica · tržby 181 329 € (2025)
- Števlík, s. r. o.Oravská Lesná · tržby 181 294 € (2025)
- EUROPE AUTOMOTIWE s. r. o.Svätý Peter · tržby 181 241 € (2025)
- Prostoxx, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 181 225 € (2025)
- APOPHIS s. r. o.Omšenie · tržby 181 224 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GoodFellaz, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo GoodFellaz: Bratislava - Rača
GoodFellaz sídli na adrese Tbiliská 10000/15/A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 025 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 394.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
GoodFellaz: IČO, sídlo a základné údaje
GoodFellaz s.r.o. (IČO 52001199) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 6. 12. 2018, na trhu je 7 rokov a štatutármi sú Tomáš Bulej a Viktor Hančovský. Za rok 2020 sú v závierke tržby 75 704 € a výsledok hospodárenia +762 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 6. 12. 2018 |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) GoodFellaz s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2020 mala 75 704 €, typická firma odvetvia 34 323 €, čo je 2,2-násobok mediánu (medián z 13 630 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy GoodFellaz
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu GoodFellaz
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu GoodFellaz
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
- Granty a dotácie70výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy384zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 274 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 196 zmlúv za 3 roky · 4 719 524 € · naposledy 14. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava760 zmlúv za 3 roky · 35 866 342 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 913 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava III
Up Déjeuner, s. r. o.Hitachi Energy Slovakia, s. r. o.Daggopilon s.r.o.FILM SLOVAKIA, s.r.o.Welders Elite, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.