Smart Juice s.r.o.
Štúrovo · Činnosti reklamných agentúr
105 753 €tržby 2019+15 193 €zisk 2019aktívna 8 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 19 : tržby 105 753 €, výsledok hospodárenia 15 193 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -14 880 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 5 139 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
Smart Juice s.r.o. (IČO 51997509), sídlo Štúrovo, je v registri zapísaná od 9. 10. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 29. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Smart Juice
V roku 2025 mala Smart Juice priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2020 boli 14 457 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2020 | — | 14 457 € | — |
| 2019 | — | 6 644 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2020 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2020 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 10. 10. 2026.
Konatelia Smart Juice
Podľa Registra právnických osôb konajú za Smart Juice 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.
Spoločníci Smart Juice
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ilona Szádoczki50,0 %
- Péter Gulyás50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ilona Szádoczkiod 9. 10. 2018 | 2 500 € | 50,0 % |
| Péter Gulyásod 9. 10. 2018 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Smart Juice
Za rok 2019 má Smart Juice v závierke tržby 105 753 €, a výsledok hospodárenia +15 193 €.
Výkaz ziskov a strát Smart Juice
Zisk v 2 rokoch, strata v 3 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 4 772 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −340 € |
| 2024 | −340 € |
| 2023 | 5 139 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | −14 880 € |
| 2019 | 15 193 € |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Smart Juice
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 114 036 €, vlastné imanie 9 773 € a záväzky 104 263 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 114 036 € | 9 773 € | 104 263 € |
| 2024 | 114 376 € | 10 113 € | 104 263 € |
| 2023 | 115 282 € | 10 453 € | 104 829 € |
| 2022 | 155 513 € | 5 314 € | 150 199 € |
| 2021 | 155 513 € | 5 314 € | 150 199 € |
| 2020 | 155 513 € | 5 314 € | 150 199 € |
| 2019 | 161 370 € | 20 193 € | 141 177 € |
| 2018 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Smart Juice (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −340 € | 114 036 € | 9 773 € | 104 263 € | — | — |
| 2024 | — | −340 € | 114 376 € | 10 113 € | 104 263 € | — | — |
| 2023 | — | 5 139 € | 115 282 € | 10 453 € | 104 829 € | −21 € | — |
| 2022 | — | 0 € | 155 513 € | 5 314 € | 150 199 € | — | — |
| 2021 | — | 0 € | 155 513 € | 5 314 € | 150 199 € | — | — |
| 2020 | — | −14 880 € | 155 513 € | 5 314 € | 150 199 € | −423 € | — |
| 2019 | 105 753 € | 15 193 € | 161 370 € | 20 193 € | 141 177 € | 31 762 € | +14,4 % |
| 2018 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Smart Juice?
Peniaze od štátu: Smart Juice
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Smart Juice
Dátum vzniku Smart Juice je 9. 10. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/46690/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018majetok 5 000 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120868695
- Nový spoločník: Ilona SzádoczkiSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Smart Juice
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla
- Prenájom hnuteľných vecí
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Administratívne služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.
Smart Juice v odvetví reklama a prieskum trhu
Smart Juice je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 38 843 € (5 903 závierok), Smart Juice má 105 753 €, čo je 2,7-násobok mediánu. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 442 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Smart Juice 60. z 157.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 069 €, polovica do 38 843 €, tri štvrtiny do 134 631 €; 10 % firiem má viac než 473 163 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 901 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 069 € |
| medián | 38 843 € |
| horný kvartil | 134 631 € |
| 10 % firiem má viac než | 473 163 € |
| Smart Juice | 105 753 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Smart Juice
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Smart Juice s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Smart Juice | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 46 176 € |
| 2024 | — | 44 807 € |
| 2023 | — | 43 497 € |
| 2022 | — | 42 000 € |
| 2021 | — | 38 425 € |
| 2020 | — | 35 958 € |
| 2019 | 105 753 € | 38 843 € |
| 2018 | — | 40 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2019.
Čísla v tabuľke
| Smart Juice | 105 753 € |
|---|---|
| medián okresu Nové Zámky | 59 286 € |
| medián kraja | 38 450 € |
| medián Slovenska | 38 843 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- EUROCOMPANY GROUP, s.r.o.Vrútky · tržby 239 509 € (2025)
- Ad Awards Association, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 239 497 € (2025)
- Emerised, s.r.o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 239 423 € (2025)
- birdies s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 239 334 € (2018)
- PROEXIMA, s. r. o.Prešov · tržby 239 265 € (2014)
- NERDIA s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 239 207 € (2025)
- SlovaKiss s. r. o.Dežerice · tržby 239 135 € (2025)
- CARISMA group s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 238 791 € (2025)
- Kiss Me a.s.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 238 690 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Smart Juice, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Smart Juice: Štúrovo
Smart Juice sídli na adrese Komenského 317/135, 943 01 Štúrovo, okres Nové Zámky. V obci Štúrovo je 4 188 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 004. Na tej istej adrese je zapísaných 155 aktívnych subjektov.
Štúrovo: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›
Smart Juice: IČO, sídlo a základné údaje
Smart Juice s.r.o. (IČO 51997509) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Štúrovo, okres Nové Zámky. Dátum vzniku je 9. 10. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutármi sú Péter Gulyás a Ilona Szádoczki. Za rok 2019 sú v závierke tržby 105 753 € a výsledok hospodárenia +15 193 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 9. 10. 2018 |
| Obec | Štúrovo |
| Okres | Okres Nové Zámky |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) Smart Juice s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2019 mala 105 753 €, typická firma odvetvia 38 843 €, čo je 2,7-násobok mediánu (medián z 5 903 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nové Zámky ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nové Zámky ›
Sieť prepojení firmy Smart Juice
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Smart Juice
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Smart Juice
- Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
- Granty a dotácie88výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy160zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 100 €
- Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Štúrovo
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava581 zmlúv za 3 roky · 4 609 073 € · naposledy 6. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.573 zmlúv za 3 roky · 2 340 996 € · naposledy 6. 10. 2026Slovenská televízia a rozhlas511 zmlúv za 3 roky · 13 859 117 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 1 446 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Štúrovo
Smurfit Westrock Slovakia, a. s.Monarflex s.r.o.Jet Stream Sales s.r.o.SPEED LINE, s.r.o.SKC foundry s. r. o.Všetky firmy v obci Štúrovo ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Nové Zámky
FOTISTEC, s. r. o.Lucky Group s.r.o.Westlake Tyres Central-Eastern Europe, s…Airbox s. r. o.FORTMONT s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.