VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

AFE s. r. o.

Bratislava - Karlova Ves · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

800 €tržby 2020+535 €zisk 2020

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

800 €tržby 2020
+535 €zisk 2020
  1. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -490 €
  3. 20 : tržby 800 €, výsledok hospodárenia 535 €
  4. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  5. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -96 €
  6. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 1 103 €
  7. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 140 €
  8. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 21 161 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

AFE s. r. o. (IČO 51996006), sídlo Bratislava - mestská časť Karlova Ves, je v registri zapísaná od 20. 10. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 12. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci AFE

V roku 2025 mala AFE priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ AFE

Podľa Registra právnických osôb koná za AFE 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločníci AFE

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch AFE
Podiely spoločníkov na vkladoch AFE JUDr. Ing. Peter Varga 50,0 %, PV7 Holding s. r. o. 50,0 %. Spolu 5 000 €. JUDr. Ing. Peter Varga: 2 500 €, 50,0 %PV7 Holding s. r. o.: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • JUDr. Ing. Peter Varga50,0 %
  • PV7 Holding s. r. o.50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
JUDr. Ing. Peter Vargaod 15. 12. 2021 2 500 €50,0 %
PV7 Holding s. r. o.od 15. 12. 2021 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok AFE

Za rok 2020 má AFE v závierke tržby 800 €, a výsledok hospodárenia +535 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2020800 €
Výsledok hospodárenia 2020535 €zisk
Majetok (aktíva) 2025141 tis. €
Vlastné imanie 202527 tis. €
Záväzky 2025114 tis. €80,7 % majetku
Pridaná hodnota 2025−546 €
Zisková marža 2020+66,9 %medián odvetvia +4,0 %
Súčet výsledkov za 8 rokov22 tis. €2018 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát AFE

Súvaha AFE

Všetky čísla zo závierok AFE (8 rokov)
Čísla zo závierok AFE po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—21 161 €140 613 €27 096 €113 517 €−546 €—
2024—140 €112 170 €5 935 €106 235 €−540 €—
2023—1 103 €104 715 €5 794 €98 921 €−145 €—
2022—−96 €103 768 €4 692 €99 076 €−530 €—
2021—0 €73 195 €5 045 €68 150 €−304 €—
2020800 €535 €86 695 €5 045 €81 650 €800 €+66,9 %
2019—−490 €5 000 €4 510 €490 €−490 €—
2018——5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí AFE?

Peniaze od štátu: AFE

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy AFE

Dátum vzniku AFE je 20. 10. 2018, teda pred 7 rokmi. Skoršie obchodné mená: CR7 s. r. o., CR7 v. o. s., AFE v. o. s.. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/157250/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018majetok 5 000 €
  3. Zmena obchodného menaPredtým CR7 s. r. o., odvtedy CR7 v. o. s.
  4. Zmena obchodného menaPredtým CR7 v. o. s., odvtedy AFE v. o. s.
  5. Nový spoločník: PV7 Holding s. r. o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Zmena obchodného menaPredtým AFE v. o. s., odvtedy AFE s. r. o.
  7. Nový štatutár: JUDr. Ing. Peter VargaKonateľ
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti AFE

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • administratívne služby
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • vedenie účtovníctva
  • počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

AFE v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

AFE je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 36 000 € (10 681 závierok), AFE má 800 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 1 662 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AFE 756. z 774.

V odvetví v okrese Bratislava IV1 662aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 681Slovensko, rok 2020
Medián tržieb odvetvia36 tis. €rok 2020
Medián ziskovej marže+4,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AFE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava IV ›

Sídlo AFE: Bratislava - Karlova Ves

AFE sídli na adrese Kresánkova 7C, 841 05 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Karlova Ves je 9 992 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 223. Na tej istej adrese je zapísaných 11 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Karlova Ves9 992aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava IV26 223aktívnych
V tom istom odvetví1 662okres Bratislava IV
Na tej istej adrese11aktívnych subjektov

Bratislava - Karlova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›

AFE: IČO, sídlo a základné údaje

AFE s. r. o. (IČO 51996006) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Karlova Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 20. 10. 2018, na trhu je 7 rokov a štatutárom je JUDr. Ing. Peter Varga. Za rok 2020 sú v závierke tržby 800 € a výsledok hospodárenia +535 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie5 000 €
Vznik20. 10. 2018
Skoršie názvyCR7 s. r. o.
CR7 v. o. s.
AFE v. o. s.
ObecBratislava - Karlova Ves
OkresOkres Bratislava IV
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri10

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) AFE s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2020 mala 800 €, typická firma odvetvia 36 000 € (medián z 10 681 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›

Sieť prepojení firmy AFE

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu AFE

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu AFE

  • Tendre33súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
  • Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Karlova Vestypický nepokrytý dopyt 689 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Highgate Law & Tax s. r. o.Highgate Accounting SK s. r. o.Highgate Events s. r. o.Varga - Law & Tax s. r. o.CARPATHIAN Management s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves

N I K É , spol. s r.o.Siemens Healthcare s. r. o.Siemens s.r.o.Národná diaľničná spoločnosť, a.s.SkyToll, a. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava IV

TOSHEVA, s.r.o.HOLLEN QS, s. r. o.Mia Slovakia s.r.o.VO-PARTNER s.r.o.INVEST 21 – Westend Plazza a. s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk