European gateway to financial and economic education
Bratislava - Nové Mesto · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
19 800 €tržby 2023+19 885 €zisk 2023aktívna 8 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -225 €
- 23 : tržby 19 800 €, výsledok hospodárenia 19 885 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 2 298 €
European gateway to financial and economic education (IČO 51983028), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 3. 10. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 7. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár European gateway to financial and economic education
Podľa Registra právnických osôb koná za European gateway to financial and economic education 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok European gateway to financial and economic education
Za rok 2023 má European gateway to financial and economic education v závierke tržby 19 800 €, a výsledok hospodárenia +19 885 €.
Výkaz ziskov a strát European gateway to financial and economic education
Zisk v 2 rokoch, strata v 1 roku z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 21 958 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 2 298 € |
| 2023 | 19 885 € |
| 2022 | −225 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha European gateway to financial and economic education
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 22 095 €, vlastné imanie 21 992 € a záväzky 103 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 22 095 € | 21 992 € | 103 € |
| 2023 | 19 921 € | 19 694 € | 227 € |
| 2022 | 11 770 € | −191 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok European gateway to financial and economic education (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 2 298 € | 22 095 € | 21 992 € | 103 € | — | — |
| 2023 | 19 800 € | 19 885 € | 19 921 € | 19 694 € | 227 € | — | +100,4 % |
| 2022 | — | −225 € | 11 770 € | −191 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí European gateway to financial and economic education?
Peniaze od štátu: European gateway to financial and economic education
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy European gateway to financial and economic education
Dátum vzniku European gateway to financial and economic education je 3. 10. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-54563
- Nový štatutár: Ján ŠimuničIný štatutárny orgán
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022majetok 11 770 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 3.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti European gateway to financial and economic education
- iné združenia
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
European gateway to financial and economic education v odvetví členské organizácie
European gateway to financial and economic education je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 8 796 € (10 600 závierok), European gateway to financial and economic education má 19 800 €, čo je 2,3-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 2 288 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je European gateway to financial and economic education 125. z 300.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 344 €, polovica do 8 796 €, tri štvrtiny do 27 318 €; 10 % firiem má viac než 70 077 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 300 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 344 € |
| medián | 8 796 € |
| horný kvartil | 27 318 € |
| 10 % firiem má viac než | 70 077 € |
| European gateway to financial and economic education | 19 800 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- European gateway to financial and economic education
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby European gateway to financial and economic education s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | European gateway to financial and economic education | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | — | 8 863 € |
| 2023 | 19 800 € | 8 796 € |
| 2022 | — | 8 098 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2023.
Čísla v tabuľke
| European gateway to financial and economic education | 19 800 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 11 946 € |
| medián kraja | 11 194 € |
| medián Slovenska | 8 796 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Domáci miláčik - terapeutPárnica · tržby 44 828 € (2025)
- Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Vranov nad TopľouVranov nad Topľou · tržby 44 782 € (2025)
- Nezisková organizácia MENTORBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 44 768 € (2013)
- Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Súľov - HradnáSúľov-Hradná · tržby 44 757 € (2025)
- TRENČAN, folklórny súbor Gymnázia Ľ.ŠtúraTrenčín · tržby 44 751 € (2025)
- Kult.1629Oravské Veselé · tržby 44 747 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev, farnosť Moravany nad VáhomMoravany nad Váhom · tržby 44 744 € (2025)
- Združenie obcí "Zdravý mikroregión"Preseľany · tržby 44 738 € (2025)
- Rímskokatolícka farnosť Svätej Rodiny, BardejovBardejov · tržby 44 719 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb European gateway to financial and economic education, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo European gateway to financial and economic education: Bratislava - Nové Mesto
European gateway to financial and economic education sídli na adrese Tomášikova 50E, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 601 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 393. Na tej istej adrese je zapísaných 521 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
European gateway to financial and economic education: IČO, sídlo a základné údaje
European gateway to financial and economic education (IČO 51983028) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 3. 10. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Ján Šimunič. Za rok 2023 sú v závierke tržby 19 800 € a výsledok hospodárenia +19 885 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 3. 10. 2018 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) European gateway to financial and economic education má vyššie tržby než typická firma: za rok 2023 mala 19 800 €, typická firma odvetvia 8 796 €, čo je 2,3-násobok mediánu (medián z 10 600 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy European gateway to financial and economic education
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu European gateway to financial and economic education
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu European gateway to financial and economic education
- Tendre103súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 415 tis. €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 382zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 864 zmlúv za 3 roky · 17 272 977 € · naposledy 12. 10. 2026Fond na podporu umenia2 465 zmlúv za 3 roky · 22 987 497 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 858 zmlúv za 3 roky · 78 123 044 € · naposledy 15. 10. 2026 Všetkých 6 421 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
AccoTaxes Management, s. r. o.AccoTaxes Advisory s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Bratislava III
Výskumný ústav zváračskýOBČIANSKE ZDRUŽENIE A P H P AWe Love SynergyZdruženie na pomoc ľuďom s mentálnym…SILNÉ REČI o. z.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.