ARETE Dunajska Streda s.r.o.
Bratislava - Staré Mesto · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
1 388 925 €tržby 2025 ▲ 2 %−63 736 €strata 2025aktívna 8 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 810 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 254 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -4 792 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -8 740 €
- 22 : tržby 234 349 €, výsledok hospodárenia -302 391 €
- 23 : tržby 1 305 991 €, výsledok hospodárenia -396 720 €
- 24 : tržby 1 363 327 €, výsledok hospodárenia -330 094 €
- 25 : tržby 1 388 925 €, výsledok hospodárenia -63 736 €
ARETE Dunajska Streda s.r.o. (IČO 51967375) mala v roku 2025 tržby 1 388 925 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ARETE Dunajska Streda
ARETE Dunajska Streda má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 4 312 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 4 312 € | — |
| 2024 | — | 2 147 € | — |
| 2022 | — | 3 € | — |
| 2021 | — | 3 € | — |
| 2020 | — | 3 € | — |
| 2019 | — | 3 € | — |
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Odvody zamestnávateľa 11 % 472 €
- Odmeny členom orgánov 89 % 3 840 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia ARETE Dunajska Streda
Podľa Registra právnických osôb konajú za ARETE Dunajska Streda 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník ARETE Dunajska Streda
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- ARETE HoldCo 1 a.s.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| ARETE HoldCo 1 a.s.od 21. 2. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ARETE Dunajska Streda
Za rok 2025 má ARETE Dunajska Streda v závierke tržby 1 388 925 €, o 1,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −63 736 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 1 388 925 €.
Výkaz ziskov a strát ARETE Dunajska Streda
Najvyššie tržby: rok 2025, 1 388 925 €. Najnižšie: rok 2022, 234 349 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 1 388 925 € |
| 2024 | 1 363 327 € |
| 2023 | 1 305 991 € |
| 2022 | 234 349 € |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 8 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: −1 114 537 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −63 736 € |
| 2024 | −330 094 € |
| 2023 | −396 720 € |
| 2022 | −302 391 € |
| 2021 | −8 740 € |
| 2020 | −4 792 € |
| 2019 | −5 254 € |
| 2018 | −2 810 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ARETE Dunajska Streda
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −4,6 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ARETE Dunajska Streda | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −4,6 % | +8,8 % |
| 2024 | −24,2 % | +6,0 % |
| 2023 | −30,4 % | +4,1 % |
| 2022 | — | +4,6 % |
| 2021 | — | +4,4 % |
| 2020 | — | +3,4 % |
| 2019 | — | +3,2 % |
| 2018 | — | +3,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+457,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +1,9 % |
| 2024 | +4,4 % |
| 2023 | +457,3 % |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ARETE Dunajska Streda
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 17 100 570 €, vlastné imanie 6 234 463 € a záväzky 10 866 107 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 17 100 570 € | 6 234 463 € | 10 866 107 € |
| 2024 | 17 696 018 € | 6 298 199 € | 11 397 819 € |
| 2023 | 18 145 160 € | 3 328 293 € | 14 816 867 € |
| 2022 | 21 686 469 € | 3 725 013 € | 17 961 456 € |
| 2021 | 29 550 € | 27 404 € | 2 146 € |
| 2020 | 7 846 € | 6 144 € | 1 702 € |
| 2019 | 8 087 € | 4 936 € | 3 151 € |
| 2018 | 4 970 € | 2 190 € | 2 780 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ARETE Dunajska Streda (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 388 925 € | −63 736 € | 17 100 570 € | 6 234 463 € | 10 866 107 € | 1 285 183 € | −4,6 % |
| 2024 | 1 363 327 € | −330 094 € | 17 696 018 € | 6 298 199 € | 11 397 819 € | 1 257 498 € | −24,2 % |
| 2023 | 1 305 991 € | −396 720 € | 18 145 160 € | 3 328 293 € | 14 816 867 € | 1 201 774 € | −30,4 % |
| 2022 | 234 349 € | −302 391 € | 21 686 469 € | 3 725 013 € | 17 961 456 € | −51 417 € | −129,0 % |
| 2021 | — | −8 740 € | 29 550 € | 27 404 € | 2 146 € | −8 468 € | — |
| 2020 | — | −4 792 € | 7 846 € | 6 144 € | 1 702 € | −4 671 € | — |
| 2019 | — | −5 254 € | 8 087 € | 4 936 € | 3 151 € | −5 142 € | — |
| 2018 | — | −2 810 € | 4 970 € | 2 190 € | 2 780 € | −2 777 € | — |
Riziko: zaplatí ARETE Dunajska Streda?
Peniaze od štátu: ARETE Dunajska Streda
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ARETE Dunajska Streda
Dátum vzniku ARETE Dunajska Streda je 11. 10. 2018, teda pred 8 rokmi. Skoršie obchodné meno: Arete Lambda SK s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/131990/B
- Nový štatutár: Martin KonečnýKonateľ
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018majetok 4 970 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120866572
- Prvé tržby po 4 rokoch bez tržiebZa rok 2022 firma vykázala 234 349 €.
- Zmena obchodného menaPredtým Arete Lambda SK s.r.o., odvtedy ARETE Dunajska Streda s.r.o.
- Nový spoločník: ARETE HoldCo 1 a.s.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový štatutár: Miroslav BarnášKonateľ
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 1 388 925 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ARETE Dunajska Streda
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- prenájom hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
ARETE Dunajska Streda v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
ARETE Dunajska Streda je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 458 € (16 659 závierok), ARETE Dunajska Streda má 1 388 925 €, čo je 31-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 3 648 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ARETE Dunajska Streda 177. z 1 901.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 458 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 662 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 039 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 458 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 662 € |
| ARETE Dunajska Streda | 1 388 925 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ARETE Dunajska Streda
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ARETE Dunajska Streda s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ARETE Dunajska Streda | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 1 388 925 € | 45 458 € |
| 2024 | 1 363 327 € | 41 451 € |
| 2023 | 1 305 991 € | 39 296 € |
| 2022 | 234 349 € | 39 137 € |
| 2021 | — | 36 517 € |
| 2020 | — | 38 849 € |
| 2019 | — | 41 631 € |
| 2018 | — | 41 078 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ARETE Dunajska Streda | 1 388 925 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 50 738 € |
| medián kraja | 47 360 € |
| medián Slovenska | 45 458 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- TROKERA GROUP CORP S.R.O.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 3 407 308 € (2020)
- Poštová 1, a.s.Žilina · tržby 3 391 933 € (2025)
- First One, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 3 372 039 € (2025)
- D Developement Senica, a.s.Senec · tržby 3 368 109 € (2025)
- REALROZ s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 3 365 995 € (2025)
- OMNIA INVEST, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 3 354 359 € (2025)
- Omega Holding a.s.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 3 335 223 € (2019)
- Megastore s. r. o., v konkurzeBratislava - mestská časť Petržalka · tržby 3 332 428 € (2017)
- P3 Logistic Parks Slovakia s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 3 327 110 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ARETE Dunajska Streda, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ARETE Dunajska Streda: Bratislava - Staré Mesto
ARETE Dunajska Streda sídli na adrese EUROVEA Central 2, Pribinova 6, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 961 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 864. Na tej istej adrese je zapísaných 9 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
ARETE Dunajska Streda: IČO, sídlo a základné údaje
ARETE Dunajska Streda s.r.o. (IČO 51967375) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 11. 10. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutármi sú Martin Konečný a Miroslav Barnáš. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 388 925 € a výsledok hospodárenia −63 736 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 11. 10. 2018 |
| Skoršie názvy | Arete Lambda SK s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) ARETE Dunajska Streda s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 1 388 925 €, typická firma odvetvia 45 458 €, čo je 31-násobok mediánu (medián z 16 659 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy ARETE Dunajska Streda
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ARETE Dunajska Streda
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ARETE Dunajska Streda
- Tendre124súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy440zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 700 €
- Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 324 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.690 zmlúv za 3 roky · 42 531 037 € · naposledy 15. 9. 2026Štátny fond rozvoja bývania555 zmlúv za 3 roky · 186 236 595 € · naposledy 9. 10. 2026Mesto Rajec498 zmlúv za 3 roky · 118 399 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 4 224 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
ARETE Vrable s. r. o.ARETE Kezmarok s.r.o.ARETE Puchov s.r.o.Mataloni s. r. o.Pasienkova s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Bratislava I
Vydrica Development V1+V2, s.r.o.Parfumerie Douglas Slovensko, s.r.o.Wolt Services Slovensko s. r. o.CTP Slovakia, s. r. o.P3 Bratislava Park s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.