Ján Albert s.r.o.
Jesenské · Služby poskytované v lesníctve
18 552 €tržby 2025 ▼ 44 %+6 299 €zisk 2025aktívna 8 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby 17 859 €, výsledok hospodárenia 1 176 €
- 19 : tržby 4 209 €, výsledok hospodárenia 166 €
- 20 : tržby 10 532 €, výsledok hospodárenia 109 €
- 21 : tržby 16 622 €, výsledok hospodárenia 120 €
- 22 : tržby 22 636 €, výsledok hospodárenia 919 €
- 23 : tržby 25 341 €, výsledok hospodárenia 1 736 €
- 24 : tržby 33 236 €, výsledok hospodárenia -2 050 €
- 25 : tržby 18 552 €, výsledok hospodárenia 6 299 €
Ján Albert s.r.o. (IČO 51957035) mala v roku 2025 tržby 18 552 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Ján Albert
Ján Albert má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 0 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 € | — |
| 2024 | — | 121 € | — |
| 2023 | — | 142 € | — |
| 2022 | — | 500 € | — |
| 2021 | — | 533 € | — |
| 2020 | — | 1 098 € | — |
| 2019 | — | 22 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konateľ Ján Albert
Podľa Registra právnických osôb koná za Ján Albert 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
Spoločník Ján Albert
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ján Albert100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ján Albertod 18. 9. 2018 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Ján Albert
Za rok 2025 má Ján Albert v závierke tržby 18 552 €, o 44,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +6 299 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 33 236 €.
Výkaz ziskov a strát Ján Albert
Najvyššie tržby: rok 2024, 33 236 €. Najnižšie: rok 2019, 4 209 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 18 552 € |
| 2024 | 33 236 € |
| 2023 | 25 341 € |
| 2022 | 22 636 € |
| 2021 | 16 622 € |
| 2020 | 10 532 € |
| 2019 | 4 209 € |
| 2018 | 17 859 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 1 roku z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: 8 475 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 6 299 € |
| 2024 | −2 050 € |
| 2023 | 1 736 € |
| 2022 | 919 € |
| 2021 | 120 € |
| 2020 | 109 € |
| 2019 | 166 € |
| 2018 | 1 176 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Ján Albert
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +34,0 %, medián odvetvia +15,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Ján Albert | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +34,0 % | +15,8 % |
| 2024 | −6,2 % | +13,0 % |
| 2023 | +6,9 % | +11,8 % |
| 2022 | +4,1 % | +18,2 % |
| 2021 | +0,7 % | +16,4 % |
| 2020 | +1,0 % | +1,2 % |
| 2019 | +3,9 % | +1,1 % |
| 2018 | +6,6 % | +1,8 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 7 rokov, najviac v roku 2020 (+150,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −44,2 % |
| 2024 | +31,2 % |
| 2023 | +11,9 % |
| 2022 | +36,2 % |
| 2021 | +57,8 % |
| 2020 | +150,2 % |
| 2019 | −76,4 % |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Ján Albert
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 22 612 €, vlastné imanie 13 475 € a záväzky 9 137 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 22 612 € | 13 475 € | 9 137 € |
| 2024 | 7 516 € | 7 176 € | 340 € |
| 2023 | 9 532 € | 9 226 € | 306 € |
| 2022 | 7 750 € | 7 490 € | 260 € |
| 2021 | 6 692 € | 6 571 € | 121 € |
| 2020 | 6 681 € | 6 451 € | 230 € |
| 2019 | 6 342 € | 6 342 € | 0 € |
| 2018 | 11 556 € | 6 176 € | 5 380 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Ján Albert (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18 552 € | 6 299 € | 22 612 € | 13 475 € | 9 137 € | 10 307 € | +34,0 % |
| 2024 | 33 236 € | −2 050 € | 7 516 € | 7 176 € | 340 € | 161 € | −6,2 % |
| 2023 | 25 341 € | 1 736 € | 9 532 € | 9 226 € | 306 € | 3 013 € | +6,9 % |
| 2022 | 22 636 € | 919 € | 7 750 € | 7 490 € | 260 € | 2 004 € | +4,1 % |
| 2021 | 16 622 € | 120 € | 6 692 € | 6 571 € | 121 € | 1 092 € | +0,7 % |
| 2020 | 10 532 € | 109 € | 6 681 € | 6 451 € | 230 € | 1 659 € | +1,0 % |
| 2019 | 4 209 € | 166 € | 6 342 € | 6 342 € | 0 € | −834 € | +3,9 % |
| 2018 | 17 859 € | 1 176 € | 11 556 € | 6 176 € | 5 380 € | 1 338 € | +6,6 % |
Riziko: zaplatí Ján Albert?
Peniaze od štátu: Ján Albert
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Ján Albert
Dátum vzniku Ján Albert je 18. 9. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/35141/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 17 859 € · majetok 11 556 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 18 552 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Ján Albert
- Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
Ján Albert v odvetví lesníctvo a ťažba dreva
Ján Albert je v registri v odvetví Lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02), činnosť služby poskytované v lesníctve. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 24 447 € (3 554 závierok), Ján Albert má 18 552 €, čo je 76 % mediánu. V okrese Rimavská Sobota je v tomto odvetví 239 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Ján Albert 35. z 83.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 6 701 €, polovica do 24 447 €, tri štvrtiny do 77 627 €; 10 % firiem má viac než 291 214 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 491 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 6 701 € |
| medián | 24 447 € |
| horný kvartil | 77 627 € |
| 10 % firiem má viac než | 291 214 € |
| Ján Albert | 18 552 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Ján Albert
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Ján Albert s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Ján Albert | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 18 552 € | 24 447 € |
| 2024 | 33 236 € | 23 906 € |
| 2023 | 25 341 € | 24 551 € |
| 2022 | 22 636 € | 26 882 € |
| 2021 | 16 622 € | 20 620 € |
| 2020 | 10 532 € | 53 791 € |
| 2019 | 4 209 € | 62 317 € |
| 2018 | 17 859 € | 64 452 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Ján Albert | 18 552 € |
|---|---|
| medián okresu Rimavská Sobota | 14 444 € |
| medián kraja | 21 473 € |
| medián Slovenska | 24 447 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Pozemkové spoločenstvo Luhy Závažná PorubaZávažná Poruba · tržby 44 803 € (2025)
- SPMI s.r.o.Michalovce · tržby 44 795 € (2025)
- Urbárska obec Šebešťanová pozemkové spoločenstvoPovažská Bystrica · tržby 44 767 € (2025)
- HORREX s. r. o.Rožňava · tržby 44 726 € (2025)
- Urbárska spoločnosť, pozemkové spoločenstvo NemešanyNemešany · tržby 44 716 € (2025)
- Pozemkové spoločenstvo lesomajiteľov MlynárovceMlynárovce · tržby 44 672 € (2025)
- THORAS Group, s.r.o.Liesek · tržby 44 653 € (2025)
- AT & B s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 44 598 € (2025)
- Lesné pozemkové spoločenstvo bývalých urbárnikov obce LiešťanyLiešťany · tržby 44 565 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Ján Albert, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Rimavská Sobota ›
Sídlo Ján Albert: Jesenské
Ján Albert sídli na adrese 620, 980 02 Jesenské, okres Rimavská Sobota. V obci Jesenské je 222 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 041.
Jesenské: obyvatelia a dáta ›Okres Rimavská Sobota ›Adresár firiem v okrese Rimavská Sobota ›
Ján Albert: IČO, sídlo a základné údaje
Ján Albert s.r.o. (IČO 51957035) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Jesenské, okres Rimavská Sobota. Dátum vzniku je 18. 9. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Ján Albert. Za rok 2025 sú v závierke tržby 18 552 € a výsledok hospodárenia +6 299 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Služby poskytované v lesníctve (SK NACE 0240) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 18. 9. 2018 |
| Obec | Jesenské |
| Okres | Okres Rimavská Sobota |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02) Ján Albert s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 18 552 €, typická firma odvetvia 24 447 € (medián z 3 554 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Rimavská Sobota ›Lesníctvo a ťažba dreva: tržby a mzdy ›Lesníctvo a ťažba dreva v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Rimavská Sobota ›
Sieť prepojení firmy Ján Albert
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Ján Albert
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Ján Albert
- Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 714 tis. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 91 tis. €
- Končiace zmluvy233zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 896 tis. €
- Výhry konkurentov70firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 25 tis. €
- Diery na trhu12odvetví chýba v obci Jesenskétypický nepokrytý dopyt 65 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, OZ Sever555 zmlúv za 3 roky · 38 973 342 € · naposledy 9. 10. 2026Mestské lesy Košice a.s.495 zmlúv za 3 roky · 6 857 € · naposledy 6. 10. 2026Pôdohospodárska platobná agentúra473 zmlúv za 3 roky · 13 223 269 € · naposledy 28. 5. 2026 Všetkých 393 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Spolok majiteľov lesných pozemkov Tušova…
Najväčšie firmy v obci Jesenské
ROLLER, spol. s r.o.EXEN s.r.o.DREVOSTAV1, s. r. o.AG - doprava s. r. o.BARTEX BG s.r.o.Všetky firmy v obci Jesenské ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 02.40) v okrese Rimavská Sobota
Váš Domov Snov s.r.o.Gemerles - RS s.r.o.V-LES RS, s. r. o.FORESTMAN, s.r.o.Lesné združenie POĽANA s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.