j.matzku s.r.o.
Bratislava - Petržalka · Výstavba obytných a neobytných budov
4 776 €tržby 2020+60 €zisk 2020aktívna 8 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -92 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -348 €
- 20 : tržby 4 776 €, výsledok hospodárenia 60 €
j.matzku s.r.o. (IČO 51956985), sídlo Bratislava - mestská časť Petržalka, je v registri zapísaná od 22. 9. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci j.matzku
V roku 2020 mala j.matzku priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2020 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2020 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ j.matzku
Podľa Registra právnických osôb koná za j.matzku 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník j.matzku
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Jürgen Matzku100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Jürgen Matzkuod 22. 9. 2018 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok j.matzku
Za rok 2020 má j.matzku v závierke tržby 4 776 €, a výsledok hospodárenia +60 €.
Výkaz ziskov a strát j.matzku
Zisk v 1 roku, strata v 2 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −380 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2020 | 60 € |
| 2019 | −348 € |
| 2018 | −92 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha j.matzku
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2020 mala súvaha majetok 24 586 €, vlastné imanie 4 620 € a záväzky 19 966 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2020 | 24 586 € | 4 620 € | 19 966 € |
| 2019 | 4 560 € | 4 560 € | — |
| 2018 | 4 908 € | 4 908 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok j.matzku (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 4 776 € | 60 € | 24 586 € | 4 620 € | 19 966 € | 60 € | +1,3 % |
| 2019 | — | −348 € | 4 560 € | 4 560 € | — | −288 € | — |
| 2018 | — | −92 € | 4 908 € | 4 908 € | — | −92 € | — |
Riziko: zaplatí j.matzku?
Peniaze od štátu: j.matzku
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy j.matzku
Dátum vzniku j.matzku je 22. 9. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/131563/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018majetok 4 908 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120844110
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti j.matzku
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákup a predaj nehnuteľností
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
j.matzku v odvetví výstavba budov
j.matzku je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 54 853 € (7 324 závierok), j.matzku má 4 776 €, čo je 9 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 908 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je j.matzku 357. z 388.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 883 €, polovica do 54 853 €, tri štvrtiny do 228 002 €; 10 % firiem má viac než 764 048 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 897 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 883 € |
| medián | 54 853 € |
| horný kvartil | 228 002 € |
| 10 % firiem má viac než | 764 048 € |
| j.matzku | 4 776 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- j.matzku
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby j.matzku s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | j.matzku | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2020 | 4 776 € | 54 853 € |
| 2019 | — | 59 841 € |
| 2018 | — | 59 207 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2020.
Čísla v tabuľke
| j.matzku | 4 776 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 58 904 € |
| medián kraja | 53 164 € |
| medián Slovenska | 54 853 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- STAVANTA s. r. o.Očová · tržby 11 062 € (2025)
- Andrej BOLF s. r. o.Zvolen · tržby 11 057 € (2025)
- se.al stav s.r.o.Selice · tržby 11 050 € (2024)
- Stavbymax, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 11 043 € (2013)
- V a N, s.r.o.Piešťany · tržby 11 031 € (2025)
- RiHestav, s. r. o.Belá · tržby 11 027 € (2025)
- STAVOREK, s.r.o.Ohrady · tržby 11 013 € (2025)
- JOFI-PROFI Training & Recruitment s. r. o.Ivanka pri Nitre · tržby 11 013 € (2025)
- STADOZ s. r. o.Omšenie · tržby 11 010 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb j.matzku, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo j.matzku: Bratislava - Petržalka
j.matzku sídli na adrese Vyšehradská 12, 851 06 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 141 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 222. Na tej istej adrese je zapísaných 102 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
j.matzku: IČO, sídlo a základné údaje
j.matzku s.r.o. (IČO 51956985) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 22. 9. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Jürgen Matzku. Za rok 2020 sú v závierke tržby 4 776 € a výsledok hospodárenia +60 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 22. 9. 2018 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) j.matzku s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2020 mala 4 776 €, typická firma odvetvia 54 853 € (medián z 7 324 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy j.matzku
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu j.matzku
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu j.matzku
- Tendre118súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy170zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 42 tis. €
- Výhry konkurentov406firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava829 zmlúv za 3 roky · 17 151 084 € · naposledy 30. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.562 zmlúv za 3 roky · 53 342 987 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.326 zmlúv za 3 roky · 1 032 240 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 902 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Bratislava V
Terra Trnavia 5, s.r.o.BeMiCon s.r.o.SKELETON, a. s.GEOSOUL s.r.o.ACISTAV SK s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.