Štatistiky Kompletné dáta o firme

Trade and Mode s. r. o.

Nová Vieska · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

1 053 €tržby 2020 ▼ 88 %+89 €zisk 2020

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

1 053 €tržby 2020 ▼ 88 %
+89 €zisk 2020
  1. 18 : tržby 657 €, výsledok hospodárenia -684 €
  2. 19 : tržby 8 495 €, výsledok hospodárenia 849 €
  3. 20 : tržby 1 053 €, výsledok hospodárenia 89 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Trade and Mode s. r. o. (IČO 51950456), sídlo Nová Vieska, je v registri zapísaná od 15. 9. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 11. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci Trade and Mode

V roku 2020 mala Trade and Mode priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2020 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ Trade and Mode

Podľa Registra právnických osôb koná za Trade and Mode 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Péter Ivánkonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.

Spoločník Trade and Mode

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Trade and Mode
Podiely spoločníkov na vkladoch Trade and Mode Péter Iván 100,0 %. Spolu 5 000 €. Péter Iván: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Péter Iván100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Péter Ivánod 31. 7. 2021 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok Trade and Mode

Za rok 2020 má Trade and Mode v závierke tržby 1 053 €, o 87,6 % menej než v roku 2019, a výsledok hospodárenia +89 €. Závierky máme za 3 roky (2018 až 2020), najvyššie tržby sú z roku 2019: 8 495 €.

Tržby 20201 053 €▼ −87,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202089 €zisk
Majetok (aktíva) 202017 tis. €
Vlastné imanie 20205 254 €
Záväzky 202012 tis. €69,8 % majetku
Pridaná hodnota 2020118 €
Zisková marža 2020+8,5 %medián odvetvia +2,5 %
Súčet výsledkov za 3 roky254 €2018 až 2020

Výkaz ziskov a strát Trade and Mode

Súvaha Trade and Mode

Všetky čísla zo závierok Trade and Mode (3 roky)
Čísla zo závierok Trade and Mode po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20201 053 €89 €17 393 €5 254 €12 139 €118 €+8,5 %
20198 495 €849 €17 428 €5 165 €12 263 €1 274 €+10,0 %
2018657 €−684 €4 316 €4 316 €—−666 €−104,1 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí Trade and Mode?

Peniaze od štátu: Trade and Mode

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Trade and Mode

Dátum vzniku Trade and Mode je 15. 9. 2018, teda pred 8 rokmi. Skoršie obchodné meno: BaksaVital s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/46520/N
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120844880
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 657 € · majetok 4 316 €
  4. Nový štatutár: Péter IvánKonateľ
  5. Zmena obchodného menaPredtým BaksaVital s.r.o., odvtedy Trade and Mode s. r. o.
  6. Nový spoločník: Péter IvánSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Trade and Mode

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Administratívne služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.

Trade and Mode v odvetví administratívne a kancelárske služby

Trade and Mode je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 34 311 € (13 638 závierok), Trade and Mode má 1 053 €, čo je 3 % mediánu. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 1 812 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Trade and Mode 684. z 734.

V odvetví v okrese Nové Zámky1 812aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 638Slovensko, rok 2020
Medián tržieb odvetvia34 tis. €rok 2020
Medián ziskovej marže+2,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Trade and Mode, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Nové Zámky ›

Sídlo Trade and Mode: Nová Vieska

Trade and Mode sídli na adrese Nová Vieska 243, 943 41 Nová Vieska, okres Nové Zámky. V obci Nová Vieska je 401 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 154. Na tej istej adrese je zapísaných 162 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Nová Vieska401aktívnych
Subjektov v okrese Nové Zámky22 154aktívnych
V tom istom odvetví1 812okres Nové Zámky
Na tej istej adrese162aktívnych subjektov

Nová Vieska: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›

Trade and Mode: IČO, sídlo a základné údaje

Trade and Mode s. r. o. (IČO 51950456) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nová Vieska, okres Nové Zámky. Dátum vzniku je 15. 9. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Péter Iván. Za rok 2020 sú v závierke tržby 1 053 € a výsledok hospodárenia +89 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik15. 9. 2018
Skoršie názvyBaksaVital s.r.o.
ObecNová Vieska
OkresOkres Nové Zámky
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Trade and Mode s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2020 mala 1 053 €, typická firma odvetvia 34 311 € (medián z 13 638 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Nové Zámky ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nové Zámky ›

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Nová Vieska

OILCENTER s. r. o.Roľnícke družstvo "Hangáš"VRP Trading s. r. o.Geri&Co s. r. o.GLife s. r. o.Všetky firmy v obci Nová Vieska ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Nové Zámky

EGGspert, s.r.o.GOOD WOOD s. r. o.G & B GLOBAL s.r.o.RAUL METAL s.r.o.Ski Univerzum s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť