VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ProtonChains s.r.o.

Bratislava - Staré Mesto · Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva

110 610 €tržby 2025 ▼ 59 %+1 033 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

110 610 €tržby 2025 ▼ 59 %
+1 033 €zisk 2025
  1. 18 : tržby 10 000 €, výsledok hospodárenia 2 216 €
  2. 19 : tržby 1 068 140 €, výsledok hospodárenia 30 010 €
  3. 20 : tržby 594 860 €, výsledok hospodárenia 40 403 €
  4. 21 : tržby 211 747 €, výsledok hospodárenia -3 824 €
  5. 22 : tržby 287 237 €, výsledok hospodárenia 5 131 €
  6. 23 : tržby 338 450 €, výsledok hospodárenia 5 610 €
  7. 24 : tržby 269 574 €, výsledok hospodárenia 10 746 €
  8. 25 : tržby 110 610 €, výsledok hospodárenia 1 033 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ProtonChains s.r.o. (IČO 51947293) mala v roku 2025 tržby 110 610 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci ProtonChains

ProtonChains má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 22 603 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.

Konateľ ProtonChains

Podľa Registra právnických osôb koná za ProtonChains 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

Spoločník ProtonChains

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch ProtonChains
Podiely spoločníkov na vkladoch ProtonChains Ing. Martin Smutný 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Martin Smutný: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Martin Smutný100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Martin Smutnýod 25. 9. 2018 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok ProtonChains

Za rok 2025 má ProtonChains v závierke tržby 110 610 €, o 59,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 033 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 1 068 140 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 30. 11. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025111 tis. €▼ −59,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20251 033 €zisk
Majetok (aktíva) 2025124 tis. €
Vlastné imanie 202596 tis. €
Záväzky 202527 tis. €22,0 % majetku
Pridaná hodnota 202530 tis. €
Zisková marža 2025+0,9 %medián odvetvia +19,3 %
Súčet výsledkov za 8 rokov91 tis. €2018 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 30. 11. 2025

Výkaz ziskov a strát ProtonChains

Súvaha ProtonChains

Všetky čísla zo závierok ProtonChains (8 rokov)
Čísla zo závierok ProtonChains po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025110 610 €1 033 €123 574 €96 326 €27 248 €30 093 €+0,9 %
2024269 574 €10 746 €147 792 €95 293 €52 499 €62 559 €+4,0 %
2023338 450 €5 610 €202 093 €84 547 €117 546 €65 865 €+1,7 %
2022287 237 €5 131 €215 003 €78 937 €136 066 €56 721 €+1,8 %
2021211 747 €−3 824 €181 920 €73 805 €108 115 €44 479 €−1,8 %
2020594 860 €40 403 €221 292 €77 629 €143 663 €70 331 €+6,8 %
20191 068 140 €30 010 €326 267 €37 226 €289 041 €58 806 €+2,8 %
201810 000 €2 216 €13 375 €7 216 €6 159 €3 164 €+22,2 %

Riziko: zaplatí ProtonChains?

ProtonChains a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom ProtonChains z roku 2025.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202513. 2. 2025

História firmy ProtonChains

Dátum vzniku ProtonChains je 25. 9. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/139083/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120848917
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 10 000 € · majetok 13 375 €
  4. Nový spoločník: Ing. Martin SmutnýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave - Fakulta prírodných vied. Firma vznikla 25. 9. 2018.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 110 610 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ProtonChains

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Faktoring a forfaiting
  • Finančný lízing
  • Vedenie účtovníctva
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Poskytovanie služieb peňaženky virtuálnej meny

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

ProtonChains v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo

ProtonChains je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 892 € (12 871 závierok), ProtonChains má 110 610 €, čo je 2,1-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 2 040 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ProtonChains 365. z 1 082.

V odvetví v okrese Bratislava I2 040aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou12 871Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia54 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+19,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ProtonChains, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Bratislava I ›

Sídlo ProtonChains: Bratislava - Staré Mesto

ProtonChains sídli na adrese Námestie SNP 474/15, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 628 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 461. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 628aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 461aktívnych
V tom istom odvetví2 040okres Bratislava I
Na tej istej adrese7aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

ProtonChains: IČO, sídlo a základné údaje

ProtonChains s.r.o. (IČO 51947293) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 25. 9. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Ing. Martin Smutný. Za rok 2025 sú v závierke tržby 110 610 € a výsledok hospodárenia +1 033 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePočítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220)
Základné imanie5 000 €
Vznik25. 9. 2018
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 30. 11. 2025)
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) ProtonChains s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 110 610 €, typická firma odvetvia 53 892 €, čo je 2,1-násobok mediánu (medián z 12 871 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy ProtonChains

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ProtonChains

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ProtonChains

  • Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 647 tis. €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy134zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 200 €
  • Výhry konkurentov65firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 79 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

ChainTerminal SERed Panda s.r.o.ETERBASE, a.s.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.02) v okrese Bratislava I

SoftwareONE Slovakia s. r. o.foretaster, s. r. o.Luigi's Box, s.r.o.CyberPanda s. r. o.Lerosoft s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk