VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

terecca s.r.o. v likvidácii

Bratislava - Ružinov · Činnosti reklamných agentúr

2 358 630 €tržby 2019−258 723 €strata 2019

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

2 358 630 €tržby 2019
−258 723 €strata 2019
  1. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 19 : tržby 2 358 630 €, výsledok hospodárenia -258 723 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

terecca s.r.o. v likvidácii (IČO 51947269), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 20. 9. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.

Prejsť na časť profilu 11

Štatutár terecca s.r.o.

Podľa Registra právnických osôb koná za terecca s.r.o. 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločníci terecca s.r.o.

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok terecca s.r.o.

Za rok 2019 má terecca s.r.o. v závierke tržby 2 358 630 €, a výsledok hospodárenia −258 723 €.

Tržby 20192,36 mil. €
Výsledok hospodárenia 2019−259 tis. €strata
Majetok (aktíva) 2019−257 tis. €
Vlastné imanie 2019−259 tis. €
Záväzky 20191 430 €
Pridaná hodnota 2019−256 tis. €
Zisková marža 2019−11,0 %medián odvetvia +2,1 %
Súčet výsledkov za 2 roky−259 tis. €2018 až 2019

Súvaha terecca s.r.o.

Všetky čísla zo závierok terecca s.r.o. (2 roky)
Čísla zo závierok terecca s.r.o. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20192 358 630 €−258 723 €−257 293 €−258 723 €1 430 €−256 494 €−11,0 %
2018——5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí terecca s.r.o.?

Peniaze od štátu: terecca s.r.o.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy terecca s.r.o.

Dátum vzniku terecca s.r.o. je 20. 9. 2018, teda pred 8 rokmi. Skoršie obchodné mená: LEXIT s.r.o., CERTEZZA s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/134945/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018majetok 5 000 €
  3. Zmena obchodného menaPredtým LEXIT s.r.o., odvtedy CERTEZZA s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019Závierok máme 2, posledné tržby 2 358 630 €.
  5. Zapísaný likvidátor: Vilém VýbornýLikvidátor
  6. Zmena obchodného menaPredtým CERTEZZA s.r.o., odvtedy terecca s.r.o. v likvidácii.
  7. Nový spoločník: Vilém VýbornýSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti terecca s.r.o.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Čistiace a upratovacie služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

terecca s.r.o. v odvetví reklama a prieskum trhu

terecca s.r.o. je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 38 820 € (5 907 závierok), terecca s.r.o. má 2 358 630 €, čo je 61-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 414 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je terecca s.r.o. 46. z 1 047.

V odvetví v okrese Bratislava II2 414aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou5 907Slovensko, rok 2019
Medián tržieb odvetvia39 tis. €rok 2019
Medián ziskovej marže+2,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb terecca s.r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II ›

Sídlo terecca s.r.o.: Bratislava - Ružinov

terecca s.r.o. sídli na adrese Sedmokráskova 6, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 862 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 358. Na tej istej adrese je zapísaných 439 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 862aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 358aktívnych
V tom istom odvetví2 414okres Bratislava II
Na tej istej adrese439aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

terecca s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje

terecca s.r.o. v likvidácii (IČO 51947269) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 20. 9. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Vilém Výborný. Za rok 2019 sú v závierke tržby 2 358 630 € a výsledok hospodárenia −258 723 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311)
Základné imanie5 000 €
Vznik20. 9. 2018
Skoršie názvyLEXIT s.r.o.
CERTEZZA s.r.o.
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) terecca s.r.o. v likvidácii patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2019 mala 2 358 630 €, typická firma odvetvia 38 820 €, čo je 61-násobok mediánu (medián z 5 907 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy terecca s.r.o.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu terecca s.r.o.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu terecca s.r.o.

  • Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 100 €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy161zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 200 €
  • Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

DERCEMENT s. r. o. v likvidáciiGORNOBEN, s.r.o., v konkurzeNoNumber s.r.o. v likvidáciiYKATEX s.r.o. v likvidáciiKIDSPLAY s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Bratislava II

BUDAMAR SOUTH, s. r. o.Lion Communications Slovakia s.r.o.WAVEMAKER Slovakia s.r.o.EssenceMediacom Slovakia, s.r.o.Greg Hamm, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk