SIA Service Trans s.r.o.
Nemšová · Oprava a údržba motorových vozidiel
1 595 298 €tržby 2025 ▼ 18 %+53 755 €zisk 2025aktívna 8 rokov5 až 9 zamestnancov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby 8 120 €, výsledok hospodárenia 673 €
- 19 : tržby 371 874 €, výsledok hospodárenia 2 583 €
- 20 : tržby 334 315 €, výsledok hospodárenia 13 069 €
- 21 : tržby 803 819 €, výsledok hospodárenia 91 289 €
- 22 : tržby 1 266 808 €, výsledok hospodárenia 85 383 €
- 23 : tržby 1 469 238 €, výsledok hospodárenia 61 212 €
- 24 : tržby 1 938 939 €, výsledok hospodárenia 82 974 €
- 25 : tržby 1 595 298 €, výsledok hospodárenia 53 755 €
SIA Service Trans s.r.o. (IČO 51946793) mala v roku 2025 tržby 1 595 298 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci SIA Service Trans
SIA Service Trans má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 5 až 9 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 53 707 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 53 707 € | — |
| 2024 | — | 43 164 € | — |
| 2023 | — | 27 090 € | — |
| 2022 | — | 24 700 € | — |
| 2021 | — | 25 313 € | — |
| 2020 | — | 9 350 € | — |
| 2019 | — | 11 046 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia SIA Service Trans
Podľa Registra právnických osôb konajú za SIA Service Trans 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník SIA Service Trans
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Silvia Gabrišová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Silvia Gabrišováod 12. 2. 2021 | 20 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok SIA Service Trans
Za rok 2025 má SIA Service Trans v závierke tržby 1 595 298 €, o 17,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +53 755 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 1 938 939 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 13 083 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát SIA Service Trans
Najvyššie tržby: rok 2024, 1 938 939 €. Najnižšie: rok 2018, 8 120 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 1 595 298 € |
| 2024 | 1 938 939 € |
| 2023 | 1 469 238 € |
| 2022 | 1 266 808 € |
| 2021 | 803 819 € |
| 2020 | 334 315 € |
| 2019 | 371 874 € |
| 2018 | 8 120 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 0 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: 390 938 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 53 755 € |
| 2024 | 82 974 € |
| 2023 | 61 212 € |
| 2022 | 85 383 € |
| 2021 | 91 289 € |
| 2020 | 13 069 € |
| 2019 | 2 583 € |
| 2018 | 673 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- SIA Service Trans
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +3,4 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | SIA Service Trans | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +3,4 % | +2,3 % |
| 2024 | +4,3 % | +2,0 % |
| 2023 | +4,2 % | +1,3 % |
| 2022 | +6,7 % | +0,9 % |
| 2021 | +11,4 % | +0,8 % |
| 2020 | +3,9 % | +0,6 % |
| 2019 | +0,7 % | +0,7 % |
| 2018 | +8,3 % | +0,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 6 rokov, najviac v roku 2021 (+140,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −17,7 % |
| 2024 | +32,0 % |
| 2023 | +16,0 % |
| 2022 | +57,6 % |
| 2021 | +140,4 % |
| 2020 | −10,1 % |
| 2019 | +4 479,7 % |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SIA Service Trans
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 646 088 €, vlastné imanie 408 172 € a záväzky 237 916 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 646 088 € | 408 172 € | 237 916 € |
| 2024 | 560 942 € | 354 417 € | 206 525 € |
| 2023 | 431 561 € | 274 235 € | 157 326 € |
| 2022 | 342 374 € | 213 023 € | 129 351 € |
| 2021 | 255 683 € | 127 613 € | 128 070 € |
| 2020 | 182 203 € | 25 324 € | 156 879 € |
| 2019 | 160 269 € | 8 255 € | 152 014 € |
| 2018 | 13 957 € | 5 673 € | 8 284 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SIA Service Trans (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 595 298 € | 53 755 € | 646 088 € | 408 172 € | 237 916 € | 187 568 € | +3,4 % |
| 2024 | 1 938 939 € | 82 974 € | 560 942 € | 354 417 € | 206 525 € | 207 393 € | +4,3 % |
| 2023 | 1 469 238 € | 61 212 € | 431 561 € | 274 235 € | 157 326 € | 145 004 € | +4,2 % |
| 2022 | 1 266 808 € | 85 383 € | 342 374 € | 213 023 € | 129 351 € | 185 270 € | +6,7 % |
| 2021 | 803 819 € | 91 289 € | 255 683 € | 127 613 € | 128 070 € | 158 967 € | +11,4 % |
| 2020 | 334 315 € | 13 069 € | 182 203 € | 25 324 € | 156 879 € | 50 113 € | +3,9 % |
| 2019 | 371 874 € | 2 583 € | 160 269 € | 8 255 € | 152 014 € | 16 521 € | +0,7 % |
| 2018 | 8 120 € | 673 € | 13 957 € | 5 673 € | 8 284 € | 922 € | +8,3 % |
Riziko: zaplatí SIA Service Trans?
Peniaze od štátu: SIA Service Trans
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy SIA Service Trans
Dátum vzniku SIA Service Trans je 3. 10. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/37123/R
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120852998
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 8 120 € · majetok 13 957 €
- Nový spoločník: Silvia GabrišováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový štatutár: Natália GabrišováKonateľ
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 1 595 298 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti SIA Service Trans
- Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Sťahovacie služby
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Administratívne služby
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy
- medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
SIA Service Trans v odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť
SIA Service Trans je v registri v odvetví Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95), činnosť oprava a údržba motorových vozidiel. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 62 035 € (4 093 závierok), SIA Service Trans má 1 595 298 €, čo je 26-násobok mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 268 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SIA Service Trans 17. z 115.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 650 €, polovica do 62 035 €, tri štvrtiny do 215 060 €; 10 % firiem má viac než 646 063 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 666 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 650 € |
| medián | 62 035 € |
| horný kvartil | 215 060 € |
| 10 % firiem má viac než | 646 063 € |
| SIA Service Trans | 1 595 298 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- SIA Service Trans
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby SIA Service Trans s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | SIA Service Trans | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 1 595 298 € | 62 035 € |
| 2024 | 1 938 939 € | 59 961 € |
| 2023 | 1 469 238 € | 55 059 € |
| 2022 | 1 266 808 € | 53 687 € |
| 2021 | 803 819 € | 49 823 € |
| 2020 | 334 315 € | 47 442 € |
| 2019 | 371 874 € | 49 532 € |
| 2018 | 8 120 € | 49 264 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| SIA Service Trans | 1 595 298 € |
|---|---|
| medián okresu Trenčín | 151 261 € |
| medián kraja | 49 260 € |
| medián Slovenska | 62 035 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- AB-COM, s.r.o.Topoľčany · tržby 2 755 888 € (2025)
- CONNECT pro, s.r.o.Spišská Nová Ves · tržby 2 720 787 € (2025)
- SUP - TECHNIK SLOVAKIA s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 2 651 658 € (2025)
- Hodinový Manžel s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 2 630 061 € (2025)
- SWISS spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 397 479 € (2025)
- Alexa, s.r.o.Žilina · tržby 2 328 519 € (2025)
- Euronet Services Slovakia, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 143 087 € (2025)
- CHANGE COMPUTER s. r. o.Prievidza · tržby 1 969 675 € (2025)
- NEKI spol. s r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 954 559 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SIA Service Trans, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo SIA Service Trans: Nemšová
SIA Service Trans sídli na adrese Janka Palu 169/11a, 914 41 Nemšová, okres Trenčín. V obci Nemšová je 751 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 848.
Nemšová: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›
SIA Service Trans: IČO, sídlo a základné údaje
SIA Service Trans s.r.o. (IČO 51946793) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nemšová, okres Trenčín. Dátum vzniku je 3. 10. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutármi sú Natália Gabrišová a Silvia Gabrišová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 595 298 € a výsledok hospodárenia +53 755 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531) |
| Základné imanie | 20 000 € |
| Vznik | 3. 10. 2018 |
| Obec | Nemšová |
| Okres | Okres Trenčín |
| Vyrubená daň z príjmov | 13 083 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95) SIA Service Trans s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 1 595 298 €, typická firma odvetvia 62 035 €, čo je 26-násobok mediánu (medián z 4 093 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť: tržby a mzdy ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›
Sieť prepojení firmy SIA Service Trans
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SIA Service Trans
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SIA Service Trans
- Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2,1 mil. €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 140 tis. €
- Končiace zmluvy50zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 22 tis. €
- Výhry konkurentov45firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 600 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Nemšovátypický nepokrytý dopyt 321 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava619 zmlúv za 3 roky · 3 956 960 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.120 zmlúv za 3 roky · 171 971 € · naposledy 21. 9. 2026Stredná odborná škola automobilová, Coburgova 7859/39, Trnava, Coburgova ulica 7859/39, Trnava118 zmlúv za 3 roky · 153 € · naposledy 24. 9. 2026 Všetkých 624 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Nemšová
VETROPACK NEMŠOVÁ s.r.o.Poľnohospodárske družstvo Vlára Nemšová…Transkit s. r. o.INTERBAU PROD. & TRADE, s.r.o.K-Residents, s. r. o.Všetky firmy v obci Nemšová ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 45.20) v okrese Trenčín
A R A V E R a. s.Digital services s.r.o.Autorro Operations s. r. o.MM DRIVE s.r.o.Domanet Trade s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.