AMW Pharma s.r.o.
Bratislava - Staré Mesto · Výroba kovových konštrukcií a ich častí
1 708 365 €tržby 2025 ▲ 1 359 %+24 232 €zisk 2025aktívna 8 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby 3 870 €, výsledok hospodárenia 157 €
- 19 : tržby 3 757 €, výsledok hospodárenia 138 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -95 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby 117 124 €, výsledok hospodárenia 7 693 €
- 25 : tržby 1 708 365 €, výsledok hospodárenia 24 232 €
AMW Pharma s.r.o. (IČO 51944154) mala v roku 2025 tržby 1 708 365 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ AMW Pharma
Podľa Registra právnických osôb koná za AMW Pharma 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník AMW Pharma
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Adam Marcin Winczura100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Adam Marcin Winczuraod 11. 12. 2024 | 100 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok AMW Pharma
Za rok 2025 má AMW Pharma v závierke tržby 1 708 365 €, o 1 358,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +24 232 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 1 708 365 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 6 566 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát AMW Pharma
Najvyššie tržby: rok 2025, 1 708 365 €. Najnižšie: rok 2019, 3 757 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 1 708 365 € |
| 2024 | 117 124 € |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | 3 757 € |
| 2018 | 3 870 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 1 roku z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: 32 125 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 24 232 € |
| 2024 | 7 693 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | −95 € |
| 2019 | 138 € |
| 2018 | 157 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- AMW Pharma
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,4 %, medián odvetvia +4,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | AMW Pharma | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +1,4 % | +4,0 % |
| 2024 | +6,6 % | +3,1 % |
| 2023 | — | +2,4 % |
| 2022 | — | +2,4 % |
| 2021 | — | +2,3 % |
| 2020 | — | +1,9 % |
| 2019 | +3,7 % | +2,1 % |
| 2018 | +4,1 % | +2,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha AMW Pharma
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 80 093 €, vlastné imanie 37 071 € a záväzky 43 022 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 80 093 € | 37 071 € | 43 022 € |
| 2024 | 233 081 € | 12 839 € | 220 242 € |
| 2023 | 5 146 € | 5 146 € | — |
| 2022 | 5 146 € | 5 146 € | — |
| 2021 | 5 146 € | 5 146 € | — |
| 2020 | 5 146 € | 5 146 € | — |
| 2019 | 7 518 € | 5 241 € | 2 277 € |
| 2018 | 5 920 € | 5 157 € | 763 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok AMW Pharma (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 708 365 € | 24 232 € | 80 093 € | 37 071 € | 43 022 € | 30 256 € | +1,4 % |
| 2024 | 117 124 € | 7 693 € | 233 081 € | 12 839 € | 220 242 € | 10 688 € | +6,6 % |
| 2023 | — | 0 € | 5 146 € | 5 146 € | — | — | — |
| 2022 | — | 0 € | 5 146 € | 5 146 € | — | — | — |
| 2021 | — | 0 € | 5 146 € | 5 146 € | — | — | — |
| 2020 | — | −95 € | 5 146 € | 5 146 € | — | −39 € | — |
| 2019 | 3 757 € | 138 € | 7 518 € | 5 241 € | 2 277 € | 227 € | +3,7 % |
| 2018 | 3 870 € | 157 € | 5 920 € | 5 157 € | 763 € | 202 € | +4,1 % |
Riziko: zaplatí AMW Pharma?
Peniaze od štátu: AMW Pharma
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy AMW Pharma
Dátum vzniku AMW Pharma je 14. 9. 2018, teda pred 8 rokmi. Skoršie obchodné meno: MT Steel s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/182338/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120839314
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 3 870 € · majetok 5 920 €
- Nový štatutár: Adam Marcin WinczuraKonateľ
- Nový spoločník: Adam Marcin WinczuraSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým MT Steel s.r.o., odvtedy AMW Pharma s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 1 708 365 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti AMW Pharma
- Zámočníctvo
- Nástrojárstvo
- Kovoobrábanie
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
- Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov
- Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
- Výroba hudobných nástrojov
- Výroba hračiek a hier
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Sťahovacie služby
- Prevádzka malých plavidiel
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Kuriérske služby
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu
- Vedenie účtovníctva
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Dizajnérske činnosti
- Prenájom hnuteľných vecí
- Informačná činnosť
- Čistiace a upratovacie služby
- Administratívne služby
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Poskytovanie sociálnych služieb
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
AMW Pharma v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
AMW Pharma je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba kovových konštrukcií a ich častí. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 405 € (5 799 závierok), AMW Pharma má 1 708 365 €, čo je 17-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 252 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AMW Pharma 16. z 123.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 31 001 €, polovica do 101 405 €, tri štvrtiny do 465 315 €; 10 % firiem má viac než 1 758 948 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 10 071 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 31 001 € |
| medián | 101 405 € |
| horný kvartil | 465 315 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 758 948 € |
| AMW Pharma | 1 708 365 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- AMW Pharma
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby AMW Pharma s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | AMW Pharma | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 1 708 365 € | 101 405 € |
| 2024 | 117 124 € | 107 696 € |
| 2023 | — | 108 953 € |
| 2022 | — | 110 929 € |
| 2021 | — | 107 911 € |
| 2020 | — | 98 550 € |
| 2019 | 3 757 € | 117 881 € |
| 2018 | 3 870 € | 121 114 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| AMW Pharma | 1 708 365 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 94 013 € |
| medián kraja | 73 218 € |
| medián Slovenska | 101 405 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- S.R. – WELDINGSTEEL s.r.o.Nové Zámky · tržby 3 925 973 € (2025)
- AVATS, s.r.o.Horné Mýto · tržby 3 918 292 € (2025)
- Knifetec s. r. o.Martin · tržby 3 911 707 € (2025)
- MONTEKO - PV s.r.o.Stará Ľubovňa · tržby 3 909 797 € (2025)
- FIMAD, s.r.o.Dubnica nad Váhom · tržby 3 907 896 € (2025)
- ToMaC s.r.o.Hodruša-Hámre · tržby 3 904 158 € (2025)
- INSEMPRE s.r.o.Ľubotice · tržby 3 883 115 € (2025)
- SOFER s. r. o.Stará Ľubovňa · tržby 3 864 337 € (2025)
- BEST HOME s.r.o.Trnava · tržby 3 843 115 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AMW Pharma, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo AMW Pharma: Bratislava - Staré Mesto
AMW Pharma sídli na adrese Landererova 8, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 970 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 859. Na tej istej adrese je zapísaných 293 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
AMW Pharma: IČO, sídlo a základné údaje
AMW Pharma s.r.o. (IČO 51944154) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 14. 9. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Adam Marcin Winczura. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 708 365 € a výsledok hospodárenia +24 232 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba kovových konštrukcií a ich častí (SK NACE 2511) |
| Základné imanie | 100 000 € |
| Vznik | 14. 9. 2018 |
| Skoršie názvy | MT Steel s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Vyrubená daň z príjmov | 6 566 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) AMW Pharma s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 1 708 365 €, typická firma odvetvia 101 405 €, čo je 17-násobok mediánu (medián z 5 799 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy AMW Pharma
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu AMW Pharma
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu AMW Pharma
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 13 tis. €
- Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 358 tis. €
- Končiace zmluvy77zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
- Výhry konkurentov63firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 900 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trebišov90 zmlúv za 3 roky · 767 786 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.37 zmlúv za 3 roky · 63 751 € · naposledy 18. 9. 2026Stredná odborná škola strojnícka, Športovcov 341/2, Považská Bystrica24 zmlúv za 3 roky · 2 000 € · naposledy 10. 9. 2026 Všetkých 231 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.11) v okrese Bratislava I
Cor Metal, s.r.o.MDOK - BA, s. r. o.ML building, s. r. o.MWS Prievidza, s.r.o.RR 78 s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.