VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Babocki PM Group s.r.o.

Bratislava - Ružinov · Ostatné vzdelávanie i. n.

52 390 €tržby 2025 ▲ 6 %+28 092 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

52 390 €tržby 2025 ▲ 6 %
+28 092 €zisk 2025
  1. 18 : tržby 1 537 €, výsledok hospodárenia 1 024 €
  2. 19 : tržby 8 140 €, výsledok hospodárenia -166 €
  3. 20 : tržby 17 720 €, výsledok hospodárenia -322 €
  4. 21 : tržby 22 425 €, výsledok hospodárenia 2 144 €
  5. 22 : tržby 23 637 €, výsledok hospodárenia -9 081 €
  6. 23 : tržby 27 846 €, výsledok hospodárenia 8 764 €
  7. 24 : tržby 49 388 €, výsledok hospodárenia 11 263 €
  8. 25 : tržby 52 390 €, výsledok hospodárenia 28 092 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Babocki PM Group s.r.o. (IČO 51935945) mala v roku 2025 tržby 52 390 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Babocki PM Group

V roku 2025 mala Babocki PM Group priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konatelia Babocki PM Group

Podľa Registra právnických osôb konajú za Babocki PM Group 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

Spoločníci Babocki PM Group

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Babocki PM Group
Podiely spoločníkov na vkladoch Babocki PM Group Ing. Martin Babocký 50,0 %, Mgr. Paula Babocká 50,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Martin Babocký: 2 500 €, 50,0 %Mgr. Paula Babocká: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Ing. Martin Babocký50,0 %
  • Mgr. Paula Babocká50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Martin Babockýod 13. 9. 2018 2 500 €50,0 %
Mgr. Paula Babockáod 13. 9. 2018 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Babocki PM Group

Za rok 2025 má Babocki PM Group v závierke tržby 52 390 €, o 6,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +28 092 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 52 390 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 463 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202552 tis. €▲ +6,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202528 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202551 tis. €
Vlastné imanie 202547 tis. €
Záväzky 20253 942 €7,8 % majetku
Pridaná hodnota 202538 tis. €
Zisková marža 2025+53,6 %medián odvetvia +8,6 %
Súčet výsledkov za 8 rokov42 tis. €2018 až 2025
Vyrubená daň z príjmov3 463 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Babocki PM Group

Súvaha Babocki PM Group

Všetky čísla zo závierok Babocki PM Group (8 rokov)
Čísla zo závierok Babocki PM Group po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202552 390 €28 092 €50 661 €46 719 €3 942 €37 758 €+53,6 %
202449 388 €11 263 €25 447 €18 627 €6 820 €19 538 €+22,8 %
202327 846 €8 764 €18 184 €7 364 €10 820 €608 €+31,5 %
202223 637 €−9 081 €23 367 €−1 400 €24 767 €9 073 €−38,4 %
202122 425 €2 144 €35 570 €7 680 €27 890 €13 111 €+9,6 %
202017 720 €−322 €25 685 €5 536 €20 149 €10 241 €−1,8 %
20198 140 €−166 €27 584 €5 858 €21 726 €1 399 €−2,0 %
20181 537 €1 024 €6 307 €6 024 €283 €1 298 €+66,6 %

Riziko: zaplatí Babocki PM Group?

Peniaze od štátu: Babocki PM Group

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Babocki PM Group

Dátum vzniku Babocki PM Group je 13. 9. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/149009/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 1 537 € · majetok 6 307 €
  3. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2120839094 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  4. Nový spoločník: Ing. Martin BabockýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 52 390 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Babocki PM Group

  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Administratívne služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

Babocki PM Group v odvetví vzdelávanie

Babocki PM Group je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 39 930 € (4 555 závierok), Babocki PM Group má 52 390 €, čo je 1,3-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 1 032 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Babocki PM Group 175. z 429.

V odvetví v okrese Bratislava II1 032aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 555Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia40 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Babocki PM Group, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Vzdelávanie v okrese Bratislava II ›

Sídlo Babocki PM Group: Bratislava - Ružinov

Babocki PM Group sídli na adrese Košická 19650/11, 821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 829. Na tej istej adrese je zapísaných 58 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 533aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II54 829aktívnych
V tom istom odvetví1 032okres Bratislava II
Na tej istej adrese58aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

Babocki PM Group: IČO, sídlo a základné údaje

Babocki PM Group s.r.o. (IČO 51935945) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 13. 9. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutármi sú Ing. Martin Babocký a Mgr. Paula Babocká. Za rok 2025 sú v závierke tržby 52 390 € a výsledok hospodárenia +28 092 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559)
Základné imanie5 000 €
Vznik13. 9. 2018
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Vyrubená daň z príjmov3 463 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) Babocki PM Group s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 52 390 €, typická firma odvetvia 39 930 € (medián z 4 555 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy Babocki PM Group

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Babocki PM Group

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Babocki PM Group

  • Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 400 €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
  • Končiace zmluvy243zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
  • Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Babocky Investment Office s.r.o.Friends of G4 Friends s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Bratislava II

FF Technologies s. r. o.Topdental Slovensko, s.r.o.ELU Medical s.r.o.GALILEO SCHOOL, s.r.o.Shirtago s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk