PDB Agro, s.r.o.
Pruské · Služby súvisiace so zberom úrody a spracovanie semien na sadenie
89 534 €tržby 2025 ▲ 2 %+2 540 €zisk 2025aktívna 8 rokov2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 18 : tržby 79 454 €, výsledok hospodárenia 28 340 €
- 19 : tržby 82 403 €, výsledok hospodárenia 2 860 €
- 20 : tržby 29 861 €, výsledok hospodárenia -18 807 €
- 21 : tržby 43 858 €, výsledok hospodárenia 273 €
- 22 : tržby 88 892 €, výsledok hospodárenia 14 242 €
- 23 : tržby 94 481 €, výsledok hospodárenia 27 567 €
- 24 : tržby 87 528 €, výsledok hospodárenia 15 104 €
- 25 : tržby 89 534 €, výsledok hospodárenia 2 540 €
PDB Agro, s.r.o. (IČO 51898217) mala v roku 2025 tržby 89 534 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci PDB Agro
PDB Agro má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 26 007 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 26 007 € | — |
| 2024 | — | 13 155 € | — |
| 2023 | — | 11 218 € | — |
| 2022 | — | 10 567 € | — |
| 2021 | — | 9 280 € | — |
| 2020 | — | 9 518 € | — |
| 2019 | — | 10 258 € | — |
| 2018 | — | 4 018 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ PDB Agro
Podľa Registra právnických osôb koná za PDB Agro 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločník PDB Agro
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Peter Hladký100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Peter Hladkýod 22. 8. 2018 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok PDB Agro
Za rok 2025 má PDB Agro v závierke tržby 89 534 €, o 2,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 540 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 94 481 €.
Výkaz ziskov a strát PDB Agro
Najvyššie tržby: rok 2023, 94 481 €. Najnižšie: rok 2020, 29 861 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 89 534 € |
| 2024 | 87 528 € |
| 2023 | 94 481 € |
| 2022 | 88 892 € |
| 2021 | 43 858 € |
| 2020 | 29 861 € |
| 2019 | 82 403 € |
| 2018 | 79 454 € |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 1 roku z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: 72 119 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 540 € |
| 2024 | 15 104 € |
| 2023 | 27 567 € |
| 2022 | 14 242 € |
| 2021 | 273 € |
| 2020 | −18 807 € |
| 2019 | 2 860 € |
| 2018 | 28 340 € |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- PDB Agro
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +2,8 %, medián odvetvia +3,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | PDB Agro | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +2,8 % | +3,1 % |
| 2024 | +17,3 % | +3,0 % |
| 2023 | +29,2 % | +1,9 % |
| 2022 | +16,0 % | +4,1 % |
| 2021 | +0,6 % | +3,3 % |
| 2020 | −63,0 % | +1,3 % |
| 2019 | +3,5 % | +1,7 % |
| 2018 | +35,7 % | +2,2 % |
| 2017 | — | +2,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 7 rokov, najviac v roku 2022 (+102,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +2,3 % |
| 2024 | −7,4 % |
| 2023 | +6,3 % |
| 2022 | +102,7 % |
| 2021 | +46,9 % |
| 2020 | −63,8 % |
| 2019 | +3,7 % |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha PDB Agro
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 106 878 €, vlastné imanie 77 120 € a záväzky 29 758 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 106 878 € | 77 120 € | 29 758 € |
| 2024 | 143 218 € | 74 580 € | 68 638 € |
| 2023 | 129 114 € | 59 475 € | 69 639 € |
| 2022 | 68 296 € | 31 908 € | 36 388 € |
| 2021 | 54 933 € | 17 666 € | 37 267 € |
| 2020 | 67 736 € | 17 393 € | 50 343 € |
| 2019 | 108 925 € | 36 200 € | 72 725 € |
| 2018 | 138 272 € | 33 340 € | 104 932 € |
| 2017 | 10 € | — | 10 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok PDB Agro (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 89 534 € | 2 540 € | 106 878 € | 77 120 € | 29 758 € | 52 321 € | +2,8 % |
| 2024 | 87 528 € | 15 104 € | 143 218 € | 74 580 € | 68 638 € | 49 626 € | +17,3 % |
| 2023 | 94 481 € | 27 567 € | 129 114 € | 59 475 € | 69 639 € | 48 313 € | +29,2 % |
| 2022 | 88 892 € | 14 242 € | 68 296 € | 31 908 € | 36 388 € | 45 198 € | +16,0 % |
| 2021 | 43 858 € | 273 € | 54 933 € | 17 666 € | 37 267 € | 28 232 € | +0,6 % |
| 2020 | 29 861 € | −18 807 € | 67 736 € | 17 393 € | 50 343 € | 12 666 € | −63,0 % |
| 2019 | 82 403 € | 2 860 € | 108 925 € | 36 200 € | 72 725 € | 39 068 € | +3,5 % |
| 2018 | 79 454 € | 28 340 € | 138 272 € | 33 340 € | 104 932 € | 46 187 € | +35,7 % |
| 2017 | — | — | 10 € | — | 10 € | — | — |
Riziko: zaplatí PDB Agro?
Peniaze od štátu: PDB Agro
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy PDB Agro
Dátum vzniku PDB Agro je 22. 8. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017majetok 10 €
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/36945/R
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120827445
- Nový spoločník: Peter HladkýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 89 534 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti PDB Agro
- Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Chov vybraných druhov zvierat
- Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá
- Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
- Poskytovanie služieb v rybárstve
- Výroba kŕmnych zmesí
- Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Administratívne služby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmine
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
PDB Agro v odvetví pestovanie plodín a chov zvierat
PDB Agro je v registri v odvetví Pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01), činnosť služby súvisiace so zberom úrody a spracovanie semien na sadenie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 102 765 € (3 907 závierok), PDB Agro má 89 534 €, čo je 87 % mediánu. V okrese Ilava je v tomto odvetví 135 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PDB Agro 16. z 30.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 644 €, polovica do 102 765 €, tri štvrtiny do 607 012 €; 10 % firiem má viac než 2 034 431 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 892 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 644 € |
| medián | 102 765 € |
| horný kvartil | 607 012 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 034 431 € |
| PDB Agro | 89 534 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- PDB Agro
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby PDB Agro s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | PDB Agro | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 89 534 € | 102 765 € |
| 2024 | 87 528 € | 98 286 € |
| 2023 | 94 481 € | 100 540 € |
| 2022 | 88 892 € | 101 550 € |
| 2021 | 43 858 € | 101 818 € |
| 2020 | 29 861 € | 91 974 € |
| 2019 | 82 403 € | 96 819 € |
| 2018 | 79 454 € | 106 147 € |
| 2017 | — | 110 207 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| PDB Agro | 89 534 € |
|---|---|
| medián okresu Ilava | 100 910 € |
| medián kraja | 172 575 € |
| medián Slovenska | 102 765 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SLOV-FARM, s.r.o.Gabčíkovo · tržby 207 940 € (2025)
- ROLSPOL, s.r.o.Turie · tržby 207 302 € (2025)
- S.B. STAVMONT s. r. o.Dunajská Streda · tržby 207 261 € (2025)
- Biodynamic Libichava, s. r. o.Libichava · tržby 207 112 € (2025)
- Ekofarma Ostrov s.r.o.Zlatná na Ostrove · tržby 206 953 € (2025)
- Poľnohospodárske družstvo v PodkoniciachPodkonice · tržby 205 413 € (2025)
- AGROSPOL Nenince, s. r. o.Lučenec · tržby 204 609 € (2025)
- Farma Mičiná s.r.o.Banská Bystrica · tržby 204 537 € (2025)
- AGRO GE-DO-RO s.r.o.Kožuchov · tržby 204 352 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PDB Agro, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo PDB Agro: Pruské
PDB Agro sídli na adrese Podvažie 2, 018 52 Pruské, okres Ilava. V obci Pruské je 330 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 036. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Pruské: obyvatelia a dáta ›Okres Ilava ›Adresár firiem v okrese Ilava ›
PDB Agro: IČO, sídlo a základné údaje
PDB Agro, s.r.o. (IČO 51898217) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pruské, okres Ilava. Dátum vzniku je 22. 8. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Peter Hladký. Za rok 2025 sú v závierke tržby 89 534 € a výsledok hospodárenia +2 540 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Služby súvisiace so zberom úrody a spracovanie semien na sadenie (SK NACE 0163) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 22. 8. 2018 |
| Obec | Pruské |
| Okres | Okres Ilava |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01) PDB Agro, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 89 534 €, typická firma odvetvia 102 765 € (medián z 3 907 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Ilava ›Pestovanie plodín a chov zvierat: tržby a mzdy ›Pestovanie plodín a chov zvierat v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Ilava ›
Sieť prepojení firmy PDB Agro
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu PDB Agro
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu PDB Agro
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 714 tis. €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
- Končiace zmluvy714zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 500 €
- Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 36 tis. €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Pruskétypický nepokrytý dopyt 282 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Pôdohospodárska platobná agentúra72 zmlúv za 3 roky · 1 397 084 € · naposledy 24. 11. 2025Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.7 zmlúv za 3 roky · 566 942 € · naposledy 15. 10. 2025Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR7 zmlúv za 3 roky · 2 630 € · naposledy 5. 8. 2026 Všetkých 33 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Pruské
MIKON spol. s r.o.Poľnohospodárske družstvo "Vršatec"WELLCORE, s. r. o.MP - MOTORS s. r. o.BM- Engineering s.r.o.Všetky firmy v obci Pruské ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 01.63) v okrese Ilava
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.