KARPEL SOLUTIONS s.r.o.
Bratislava - Rača
1 657 €tržby 2020 ▼ 18 %+729 €zisk 2020zaniknutá 20. 1. 2024
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 20. 1. 2024. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -67 €
- 19 : tržby 2 027 €, výsledok hospodárenia 1 098 €
- 20 : tržby 1 657 €, výsledok hospodárenia 729 €
KARPEL SOLUTIONS s.r.o. (IČO 51893941), sídlo Bratislava - mestská časť Rača, je v registri zapísaná od 19. 9. 2018 do 20. 1. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 8. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci KARPEL SOLUTIONS
osobné náklady v roku 2019 boli 805 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2019 | — | 805 € | — |
| 2018 | — | 67 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2019 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2019 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 18. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci KARPEL SOLUTIONS
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok KARPEL SOLUTIONS
Za rok 2020 má KARPEL SOLUTIONS v závierke tržby 1 657 €, o 18,3 % menej než v roku 2019, a výsledok hospodárenia +729 €. Závierky máme za 3 roky (2018 až 2020), najvyššie tržby sú z roku 2019: 2 027 €.
Výkaz ziskov a strát KARPEL SOLUTIONS
Najvyššie tržby: rok 2019, 2 027 €. Najnižšie: rok 2020, 1 657 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2020 | 1 657 € |
| 2019 | 2 027 € |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 1 roku z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 1 760 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2020 | 729 € |
| 2019 | 1 098 € |
| 2018 | −67 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- KARPEL SOLUTIONS
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +44,0 %, medián odvetvia +1,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | KARPEL SOLUTIONS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2020 | +44,0 % | +1,7 % |
| 2019 | +54,2 % | +1,9 % |
| 2018 | — | +2,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha KARPEL SOLUTIONS
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2020 mala súvaha majetok 7 761 €, vlastné imanie 6 530 € a záväzky 1 231 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2020 | 7 761 € | 6 530 € | 1 231 € |
| 2019 | 6 903 € | 6 031 € | 872 € |
| 2018 | 5 000 € | 4 933 € | 67 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok KARPEL SOLUTIONS (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 1 657 € | 729 € | 7 761 € | 6 530 € | 1 231 € | 858 € | +44,0 % |
| 2019 | 2 027 € | 1 098 € | 6 903 € | 6 031 € | 872 € | 1 903 € | +54,2 % |
| 2018 | — | −67 € | 5 000 € | 4 933 € | 67 € | — | — |
Riziko: zaplatí KARPEL SOLUTIONS?
Peniaze od štátu: KARPEL SOLUTIONS
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy KARPEL SOLUTIONS
Dátum vzniku KARPEL SOLUTIONS je 19. 9. 2018. Závierky v registri máme od roku 2018.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/147219/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018majetok 5 000 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020Závierok máme 3, posledné tržby 1 657 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
KARPEL SOLUTIONS v odvetví špecializované stavebné práce
KARPEL SOLUTIONS je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43). Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 75 550 € (10 610 závierok), KARPEL SOLUTIONS má 1 657 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 3 343 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KARPEL SOLUTIONS 664. z 682.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 852 €, polovica do 75 550 €, tri štvrtiny do 262 529 €; 10 % firiem má viac než 789 494 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 609 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 852 € |
| medián | 75 550 € |
| horný kvartil | 262 529 € |
| 10 % firiem má viac než | 789 494 € |
| KARPEL SOLUTIONS | 1 657 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- KARPEL SOLUTIONS
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby KARPEL SOLUTIONS s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | KARPEL SOLUTIONS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2020 | 1 657 € | 75 550 € |
| 2019 | 2 027 € | 86 068 € |
| 2018 | — | 83 121 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2020.
Čísla v tabuľke
| KARPEL SOLUTIONS | 1 657 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 79 623 € |
| medián kraja | 68 862 € |
| medián Slovenska | 75 550 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- HAGI, s.r.o.Vyšné nad Hronom · tržby 4 167 € (2025)
- APREO s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 4 167 € (2025)
- HARVIBUILD s. r. o.Hankovce · tržby 4 150 € (2025)
- ELPROFIS.EU s. r. o.Poprad · tržby 4 144 € (2025)
- StabilTrade s. r. o.Žilina · tržby 4 144 € (2025)
- Instar s. r. o.Vyšná Myšľa · tržby 4 140 € (2025)
- EMI Reality s.r.o.Lieskovec · tržby 4 136 € (2025)
- VALRAK s. r. o.Mošovce · tržby 4 134 € (2025)
- MULTITECHNA, s.r.o.Šaľa · tržby 4 124 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KARPEL SOLUTIONS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo KARPEL SOLUTIONS: Bratislava - Rača
KARPEL SOLUTIONS sídli na adrese Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 030 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 393. Na tej istej adrese je zapísaných 3 561 aktívnych subjektov.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
KARPEL SOLUTIONS: IČO, sídlo a základné údaje
KARPEL SOLUTIONS s.r.o. (IČO 51893941) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 19. 9. 2018, zánik je v registri zapísaný ku dňu 20. 1. 2024, po 5 rokoch. Za rok 2020 sú v závierke tržby 1 657 € a výsledok hospodárenia +729 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 43210 |
| Vznik | 19. 9. 2018 |
| Zánik | 20. 1. 2024 |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy KARPEL SOLUTIONS
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu KARPEL SOLUTIONS
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu KARPEL SOLUTIONS
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 489 tis. €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy85zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 21 tis. €
- Výhry konkurentov65firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 14 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava215 zmlúv za 3 roky · 2 077 406 € · naposledy 21. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.195 zmlúv za 3 roky · 211 570 € · naposledy 29. 9. 2026Sekcia verejného obstarávanie MO SR72 zmlúv za 3 roky · 5 956 357 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 1 270 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.21) v okrese Bratislava III
ELZA - Elektromontážny závod Bratislava a…OTNS, a. s.Vision1 s.r.o.AktivPersonal s. r. o. v konkurzeLEAN KOMPLEX, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.