Slovgroup, s.r.o.
Mojš · Zemné práce
51 487 €tržby 2025 ▼ 60 %−93 358 €strata 2025aktívna 8 rokov2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby 41 580 €, výsledok hospodárenia 308 €
- 19 : tržby 386 584 €, výsledok hospodárenia 18 037 €
- 20 : tržby 573 247 €, výsledok hospodárenia 10 682 €
- 21 : tržby 440 959 €, výsledok hospodárenia 15 007 €
- 22 : tržby 390 919 €, výsledok hospodárenia 13 208 €
- 23 : tržby 33 725 €, výsledok hospodárenia -112 927 €
- 24 : tržby 127 163 €, výsledok hospodárenia -13 531 €
- 25 : tržby 51 487 €, výsledok hospodárenia -93 358 €
Slovgroup, s.r.o. (IČO 51892359) mala v roku 2025 tržby 51 487 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Slovgroup
Slovgroup má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 4 165 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 4 165 € | — |
| 2024 | — | 3 066 € | — |
| 2023 | — | 13 814 € | — |
| 2022 | — | 23 817 € | — |
| 2021 | — | 31 401 € | — |
| 2020 | — | 29 695 € | — |
| 2019 | — | 6 922 € | — |
| 2018 | — | 52 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ Slovgroup
Podľa Registra právnických osôb koná za Slovgroup 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník Slovgroup
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Lukáš Kučera100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Lukáš Kučeraod 5. 4. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Slovgroup
Za rok 2025 má Slovgroup v závierke tržby 51 487 €, o 59,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −93 358 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2020: 573 247 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Slovgroup
Najvyššie tržby: rok 2020, 573 247 €. Najnižšie: rok 2023, 33 725 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 51 487 € |
| 2024 | 127 163 € |
| 2023 | 33 725 € |
| 2022 | 390 919 € |
| 2021 | 440 959 € |
| 2020 | 573 247 € |
| 2019 | 386 584 € |
| 2018 | 41 580 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 3 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: −162 574 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −93 358 € |
| 2024 | −13 531 € |
| 2023 | −112 927 € |
| 2022 | 13 208 € |
| 2021 | 15 007 € |
| 2020 | 10 682 € |
| 2019 | 18 037 € |
| 2018 | 308 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Slovgroup
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −10,6 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Slovgroup | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +4,2 % |
| 2024 | −10,6 % | +3,0 % |
| 2023 | — | +2,0 % |
| 2022 | +3,4 % | +1,7 % |
| 2021 | +3,4 % | +1,6 % |
| 2020 | +1,9 % | +1,7 % |
| 2019 | +4,7 % | +1,9 % |
| 2018 | +0,7 % | +2,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 6 rokov, najviac v roku 2024 (+277,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −59,5 % |
| 2024 | +277,1 % |
| 2023 | −91,4 % |
| 2022 | −11,3 % |
| 2021 | −23,1 % |
| 2020 | +48,3 % |
| 2019 | +829,7 % |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Slovgroup
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 201 350 €, vlastné imanie −157 574 € a záväzky 358 924 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 201 350 € | −157 574 € | 358 924 € |
| 2024 | 249 203 € | −64 216 € | 313 419 € |
| 2023 | 149 163 € | −50 685 € | 199 848 € |
| 2022 | 440 238 € | 62 242 € | 377 996 € |
| 2021 | 292 693 € | 49 034 € | 243 659 € |
| 2020 | 181 746 € | 34 027 € | 147 719 € |
| 2019 | 152 338 € | 23 346 € | 128 992 € |
| 2018 | 17 473 € | 5 308 € | 12 165 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Slovgroup (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 51 487 € | −93 358 € | 201 350 € | −157 574 € | 358 924 € | −10 618 € | −181,3 % |
| 2024 | 127 163 € | −13 531 € | 249 203 € | −64 216 € | 313 419 € | 38 259 € | −10,6 % |
| 2023 | 33 725 € | −112 927 € | 149 163 € | −50 685 € | 199 848 € | −74 872 € | −334,8 % |
| 2022 | 390 919 € | 13 208 € | 440 238 € | 62 242 € | 377 996 € | 47 270 € | +3,4 % |
| 2021 | 440 959 € | 15 007 € | 292 693 € | 49 034 € | 243 659 € | 67 733 € | +3,4 % |
| 2020 | 573 247 € | 10 682 € | 181 746 € | 34 027 € | 147 719 € | 53 920 € | +1,9 % |
| 2019 | 386 584 € | 18 037 € | 152 338 € | 23 346 € | 128 992 € | 35 289 € | +4,7 % |
| 2018 | 41 580 € | 308 € | 17 473 € | 5 308 € | 12 165 € | 442 € | +0,7 % |
Riziko: zaplatí Slovgroup?
Slovgroup a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Slovgroup z roku 2021.
História firmy Slovgroup
Dátum vzniku Slovgroup je 28. 8. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/70720/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 41 580 € · majetok 17 473 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120828149
- Nový spoločník: Lukáš KučeraSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina. Firma vznikla 28. 8. 2018.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 51 487 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Slovgroup
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Prenájom hnuteľných vecí
- údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Slovgroup v odvetví špecializované stavebné práce
Slovgroup je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť zemné práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 954 € (14 574 závierok), Slovgroup má 51 487 €, čo je 72 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 6 513 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Slovgroup 515. z 842.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 740 €, polovica do 71 954 €, tri štvrtiny do 269 089 €; 10 % firiem má viac než 853 119 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 767 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 740 € |
| medián | 71 954 € |
| horný kvartil | 269 089 € |
| 10 % firiem má viac než | 853 119 € |
| Slovgroup | 51 487 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Slovgroup
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Slovgroup s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Slovgroup | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 51 487 € | 71 954 € |
| 2024 | 127 163 € | 79 046 € |
| 2023 | 33 725 € | 84 776 € |
| 2022 | 390 919 € | 86 378 € |
| 2021 | 440 959 € | 76 829 € |
| 2020 | 573 247 € | 75 550 € |
| 2019 | 386 584 € | 86 068 € |
| 2018 | 41 580 € | 83 121 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Slovgroup | 51 487 € |
|---|---|
| medián okresu Žilina | 99 357 € |
| medián kraja | 90 609 € |
| medián Slovenska | 71 954 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Krby-Pece P&P, s.r.o.Nové Zámky · tržby 119 347 € (2025)
- BEMAL s.r.o.Ľubica · tržby 119 345 € (2025)
- T-K-P s.r.o.Košice - mestská časť Barca · tržby 119 297 € (2025)
- VEPEMA, s.r.o.Raková · tržby 119 293 € (2025)
- DIC s. r. o.Zvolen · tržby 119 289 € (2025)
- JAKU MONT s. r. o.Hronské Kosihy · tržby 119 278 € (2025)
- MANGOBIZ, s.r.o.Žilina · tržby 119 241 € (2025)
- Jozef & Jozef Servis s. r. o.Krásno nad Kysucou · tržby 119 222 € (2025)
- MIKRAL s.r.o.Dolný Badín · tržby 119 197 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Slovgroup, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Slovgroup: Mojš
Slovgroup sídli na adrese 417, 010 01 Mojš, okres Žilina. V obci Mojš je 273 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 948. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Mojš: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
Slovgroup: IČO, sídlo a základné údaje
Slovgroup, s.r.o. (IČO 51892359) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Mojš, okres Žilina. Dátum vzniku je 28. 8. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Lukáš Kučera. Za rok 2025 sú v závierke tržby 51 487 € a výsledok hospodárenia −93 358 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Zemné práce (SK NACE 4312) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 28. 8. 2018 |
| Obec | Mojš |
| Okres | Okres Žilina |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) Slovgroup, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 51 487 €, typická firma odvetvia 71 954 € (medián z 14 574 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›
Sieť prepojení firmy Slovgroup
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Slovgroup
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Slovgroup
- Tendre121súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,0 mil. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy73zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
- Výhry konkurentov498firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 200 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Mojštypický nepokrytý dopyt 124 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.992 zmlúv za 3 roky · 1 184 743 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny396 zmlúv za 3 roky · 7 405 928 € · naposledy 14. 10. 2026LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, OZ Sever142 zmlúv za 3 roky · 3 092 559 € · naposledy 12. 10. 2026 Všetkých 1 072 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Mojš
BOMAREX SK s.r.o.Drevinvest, s.r.o.NEVIA, SEMiki Corp, s. r. o.VJ control, s.r.o.Všetky firmy v obci Mojš ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.12) v okrese Žilina
Schweisser Team s.r.o.JOVABOUW, s.r.o.ODEKO RK II s. r. o.KVETNICA, s.r.o.Inspire System, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.