Gabilondo s.r.o.
Košice - Staré Mesto
18 665 €tržby 2018+10 061 €zisk 2018zaniknutá 2. 12. 2021
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 2. 12. 2021. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby 18 665 €, výsledok hospodárenia 10 061 €
Gabilondo s.r.o. (IČO 51892324), sídlo Košice - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 15. 8. 2018 do 2. 12. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci Gabilondo
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Gabilondo
Za rok 2018 má Gabilondo v závierke tržby 18 665 €, a výsledok hospodárenia +10 061 €.
Všetky čísla zo závierok Gabilondo (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 18 665 € | 10 061 € | 16 776 € | 15 061 € | 1 715 € | 11 777 € | +53,9 % |
Riziko: zaplatí Gabilondo?
Peniaze od štátu: Gabilondo
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Gabilondo
Dátum vzniku Gabilondo je 15. 8. 2018. Závierky v registri máme od roku 2018.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/44496/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 18 665 € · majetok 16 776 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Gabilondo v odvetví reklama a prieskum trhu
Gabilondo je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73). Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 40 000 € (5 587 závierok), Gabilondo má 18 665 €, čo je 47 % mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 426 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Gabilondo 128. z 185.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 390 €, polovica do 40 000 €, tri štvrtiny do 132 260 €; 10 % firiem má viac než 481 062 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 974 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 390 € |
| medián | 40 000 € |
| horný kvartil | 132 260 € |
| 10 % firiem má viac než | 481 062 € |
| Gabilondo | 18 665 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2018.
Čísla v tabuľke
| Gabilondo | 18 665 € |
|---|---|
| medián okresu Košice I | 41 137 € |
| medián kraja | 37 774 € |
| medián Slovenska | 40 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MT solution s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 44 855 € (2025)
- BOYANTE, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 44 851 € (2025)
- Diglly, s. r. o.Galanta · tržby 44 828 € (2025)
- Pong s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 44 818 € (2025)
- HAUSER s.r.o.Banská Bystrica · tržby 44 817 € (2018)
- dANTE s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 44 800 € (2025)
- Mistral Slovakia s.r.o.Nové Zámky · tržby 44 762 € (2025)
- Marlotech s. r. o.Lúčnica nad Žitavou · tržby 44 761 € (2025)
- Infomusic s.r.o.Štúrovo · tržby 44 743 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Gabilondo, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Gabilondo: Košice - Staré Mesto
Gabilondo sídli na adrese Zimná 1145/21, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, okres Košice I. V obci Košice - Staré Mesto je 8 744 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 500. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Košice - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›
Gabilondo: IČO, sídlo a základné údaje
Gabilondo s.r.o. (IČO 51892324) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Staré Mesto, okres Košice I. Dátum vzniku je 15. 8. 2018, zánik je v registri zapísaný ku dňu 2. 12. 2021, po 3 rokoch. Za rok 2018 sú v závierke tržby 18 665 € a výsledok hospodárenia +10 061 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 73110 |
| Vznik | 15. 8. 2018 |
| Zánik | 2. 12. 2021 |
| Obec | Košice - Staré Mesto |
| Okres | Okres Košice I |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Gabilondo
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Gabilondo
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Gabilondo
- Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 100 €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy162zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 100 €
- Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Staré Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava581 zmlúv za 3 roky · 4 609 073 € · naposledy 12. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.571 zmlúv za 3 roky · 2 339 003 € · naposledy 6. 10. 2026Slovenská televízia a rozhlas521 zmlúv za 3 roky · 13 861 750 € · naposledy 14. 10. 2026 Všetkých 1 448 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto
Východoslovenská distribučná, a.s.TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO spoločnosť s ručením…DSI Slovakia, s.r.o.Caterpillar Slovakia, s. r. o.GlobalLogic Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Košice I
WhitePress s.r.o.RR DRUCK s.r.o. v konkurzePromiseo s.r.o.ALKEMIA s. r. o.Stratosfera s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.