VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ILO trade s.r.o.

Hrnčiarska Ves · Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou

682 647 €tržby 2023+3 736 €zisk 2023

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

682 647 €tržby 2023
+3 736 €zisk 2023
  1. 18 : tržby 11 405 €, výsledok hospodárenia 9 100 €
  2. 19 : tržby 41 130 €, výsledok hospodárenia 29 €
  3. 20 : tržby 68 366 €, výsledok hospodárenia 21 877 €
  4. 21 : tržby 72 316 €, výsledok hospodárenia 1 352 €
  5. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 628 €
  6. 23 : tržby 682 647 €, výsledok hospodárenia 3 736 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ILO trade s.r.o. (IČO 51882418), sídlo Hrnčiarska Ves, je v registri zapísaná od 21. 8. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci ILO trade

osobné náklady v roku 2023 boli 679 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ ILO trade

Podľa Registra právnických osôb koná za ILO trade 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločníci ILO trade

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch ILO trade
Podiely spoločníkov na vkladoch ILO trade MARBOOS-L, s. r. o. 50,0 %, MARBOS, s.r.o. 50,0 %. Spolu 5 000 €. MARBOOS-L, s. r. o.: 2 500 €, 50,0 %MARBOS, s.r.o.: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • MARBOOS-L, s. r. o.50,0 %
  • MARBOS, s.r.o.50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
MARBOOS-L, s. r. o.od 11. 5. 2024 2 500 €50,0 %
MARBOS, s.r.o.od 11. 5. 2024 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok ILO trade

Za rok 2023 má ILO trade v závierke tržby 682 647 €, a výsledok hospodárenia +3 736 €. Závierky máme za 6 rokov (2018 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2023: 682 647 €.

Tržby 2023683 tis. €
Výsledok hospodárenia 20233 736 €zisk
Majetok (aktíva) 2023258 tis. €
Vlastné imanie 202331 tis. €
Záväzky 2023227 tis. €88,0 % majetku
Pridaná hodnota 202314 tis. €
Zisková marža 2023+0,5 %medián odvetvia +2,8 %
Súčet výsledkov za 6 rokov34 tis. €2018 až 2023

Výkaz ziskov a strát ILO trade

Súvaha ILO trade

Všetky čísla zo závierok ILO trade (6 rokov)
Čísla zo závierok ILO trade po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2023682 647 €3 736 €257 683 €30 989 €226 694 €13 897 €+0,5 %
2022—−1 628 €25 692 €25 692 €—−588 €—
202172 316 €1 352 €27 736 €27 321 €415 €3 869 €+1,9 %
202068 366 €21 877 €34 464 €25 968 €8 496 €29 847 €+32,0 %
201941 130 €29 €14 713 €4 091 €10 622 €11 632 €+0,1 %
201811 405 €9 100 €9 150 €9 100 €50 €9 146 €+79,8 %

Riziko: zaplatí ILO trade?

ILO trade a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom ILO trade v objeme 102 € z roku 2022. Najväčší objem je s odberateľom Mesto Topolčany: 102 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv102 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202220. 5. 2022

História firmy ILO trade

Dátum vzniku ILO trade je 21. 8. 2018, teda pred 8 rokmi. Skoršie obchodné meno: AIO service s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/49325/S
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 11 405 € · majetok 9 150 €
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Mesto Topolčany, hodnota zmluvy 102 €. Firma vznikla 21. 8. 2018.
  4. Zmena obchodného menaPredtým AIO service s.r.o., odvtedy ILO trade s.r.o.
  5. Nový spoločník: MARBOS, s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Nový štatutár: František KyselkaKonateľ

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ILO trade

  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  • Poskytovanie služieb v rybárstve
  • Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava
  • Výroba potravinárskych výrobkov
  • Výroba nápojov
  • Opracovanie drevnej hmoty štiepaním, lúpaním
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Sťahovacie služby
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prevádzkovanie výdajne stravy
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Faktoring a forfaiting
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Vedenie účtovníctva
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

ILO trade v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny

ILO trade je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81), činnosť činnosti súvisiace s krajinnou úpravou. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 41 916 € (4 189 závierok), ILO trade má 682 647 €, čo je 16-násobok mediánu. V okrese Poltár je v tomto odvetví 31 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ILO trade 1. z 14.

V odvetví v okrese Poltár31aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 189Slovensko, rok 2023
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2023
Medián ziskovej marže+2,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ILO trade, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Poltár ›

Sídlo ILO trade: Hrnčiarska Ves

ILO trade sídli na adrese Hrnčiarska Ves 305, 980 13 Hrnčiarska Ves, okres Poltár. V obci Hrnčiarska Ves je 181 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 2 275. Na tej istej adrese je zapísaných 47 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Hrnčiarska Ves181aktívnych
Subjektov v okrese Poltár2 275aktívnych
V tom istom odvetví31okres Poltár
Na tej istej adrese47aktívnych subjektov

Hrnčiarska Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Poltár ›Adresár firiem v okrese Poltár ›

ILO trade: IČO, sídlo a základné údaje

ILO trade s.r.o. (IČO 51882418) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Hrnčiarska Ves, okres Poltár. Dátum vzniku je 21. 8. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je František Kyselka. Za rok 2023 sú v závierke tržby 682 647 € a výsledok hospodárenia +3 736 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti súvisiace s krajinnou úpravou (SK NACE 8130)
Základné imanie5 000 €
Vznik21. 8. 2018
Skoršie názvyAIO service s.r.o.
ObecHrnčiarska Ves
OkresOkres Poltár
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81) ILO trade s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2023 mala 682 647 €, typická firma odvetvia 41 916 €, čo je 16-násobok mediánu (medián z 4 189 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Poltár ›Služby pre budovy a úprava krajiny: tržby a mzdy ›Služby pre budovy a úprava krajiny v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Poltár ›

Sieť prepojení firmy ILO trade

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ILO trade

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ILO trade

  • Tendre17súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 919 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
  • Končiace zmluvy146zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 34 tis. €
  • Výhry konkurentov90firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 142 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Hrnčiarska Vestypický nepokrytý dopyt 70 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

CONSULT MEDIA s.r.o.TIMSSYN s. r. o.H&G Global s.r.o.SKEIN s. r. o.N6-kovac-kolcun, s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Hrnčiarska Ves

Blumendeal s.r.o.Logi-Speed s.r.o. „v konkurze“EA golf s. r. o.Twister Consult s. r. o.MTLC, s. r. o.Všetky firmy v obci Hrnčiarska Ves ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 81.30) v okrese Poltár

T.S.K. Services s. r. o.DaJoMa, s.r.o.Technické služby Poltár, s.r.o.Vetagro - Antalík, s.r.o.Utekáč s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk