Haus & Design s. r. o.
Bratislava - Ružinov · Výstavba obytných a neobytných budov
38 622 €tržby 2021 ▲ 35 %−2 487 €strata 2021aktívna 8 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby 8 389 €, výsledok hospodárenia -1 800 €
- 19 : tržby 85 771 €, výsledok hospodárenia -2 199 €
- 20 : tržby 28 556 €, výsledok hospodárenia -1 098 €
- 21 : tržby 38 622 €, výsledok hospodárenia -2 487 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
Haus & Design s. r. o. (IČO 51878607), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 21. 8. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 29. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Haus & Design
V roku 2025 mala Haus & Design priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v roku 2021 boli 11 041 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | — | — |
| 2021 | — | 11 041 € | 7 886 € |
| 2020 | — | 8 632 € | 6 370 € |
| 2019 | — | 4 827 € | 3 556 € |
| 2018 | — | 1 939 € | 1 429 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2021
- Mzdy 71 % 7 886 €
- Odvody zamestnávateľa 29 % 3 155 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2021 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Konateľ Haus & Design
Podľa Registra právnických osôb koná za Haus & Design 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.
Spoločník Haus & Design
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Viera Balážová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Viera Balážováod 1. 12. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Haus & Design
Za rok 2021 má Haus & Design v závierke tržby 38 622 €, o 35,3 % viac než v roku 2020, a výsledok hospodárenia −2 487 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 85 771 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Haus & Design
Najvyššie tržby: rok 2019, 85 771 €. Najnižšie: rok 2018, 8 389 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | 38 622 € |
| 2020 | 28 556 € |
| 2019 | 85 771 € |
| 2018 | 8 389 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 4 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: −7 584 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 0 € |
| 2024 | 0 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | −2 487 € |
| 2020 | −1 098 € |
| 2019 | −2 199 € |
| 2018 | −1 800 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Haus & Design
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −6,4 %, medián odvetvia +1,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Haus & Design | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +4,2 % |
| 2024 | — | +3,0 % |
| 2023 | — | +1,8 % |
| 2022 | — | +1,5 % |
| 2021 | −6,4 % | +1,4 % |
| 2020 | −3,8 % | +1,4 % |
| 2019 | −2,6 % | +1,5 % |
| 2018 | −21,5 % | +1,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Haus & Design
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 0 €, vlastné imanie — a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 € | — | — |
| 2024 | 0 € | — | — |
| 2023 | 0 € | — | — |
| 2022 | 0 € | — | — |
| 2021 | 40 909 € | 32 416 € | 8 493 € |
| 2020 | 31 993 € | 24 903 € | 7 090 € |
| 2019 | 32 539 € | 1 001 € | 19 538 € |
| 2018 | 40 446 € | 3 200 € | 2 246 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Haus & Design (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 € | 0 € | — | — | — | — |
| 2024 | — | 0 € | 0 € | — | — | — | — |
| 2023 | — | 0 € | 0 € | — | — | — | — |
| 2022 | — | 0 € | 0 € | — | — | — | — |
| 2021 | 38 622 € | −2 487 € | 40 909 € | 32 416 € | 8 493 € | 11 626 € | −6,4 % |
| 2020 | 28 556 € | −1 098 € | 31 993 € | 24 903 € | 7 090 € | 9 354 € | −3,8 % |
| 2019 | 85 771 € | −2 199 € | 32 539 € | 1 001 € | 19 538 € | 3 840 € | −2,6 % |
| 2018 | 8 389 € | −1 800 € | 40 446 € | 3 200 € | 2 246 € | 285 € | −21,5 % |
Riziko: zaplatí Haus & Design?
Peniaze od štátu: Haus & Design
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Haus & Design
Dátum vzniku Haus & Design je 21. 8. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/130800/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 8 389 € · majetok 40 446 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120824893
- Nový štatutár: Viera BalážováKonateľ
- Nový spoločník: Viera BalážováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Haus & Design
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Sťahovacie služby
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Dizajnérske činnosti
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.
Haus & Design v odvetví výstavba budov
Haus & Design je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 55 221 € (7 804 závierok), Haus & Design má 38 622 €, čo je 70 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 1 930 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Haus & Design 522. z 789.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 567 €, polovica do 55 221 €, tri štvrtiny do 245 764 €; 10 % firiem má viac než 779 941 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 032 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 567 € |
| medián | 55 221 € |
| horný kvartil | 245 764 € |
| 10 % firiem má viac než | 779 941 € |
| Haus & Design | 38 622 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Haus & Design
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Haus & Design s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Haus & Design | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 61 729 € |
| 2024 | — | 55 174 € |
| 2023 | — | 57 914 € |
| 2022 | — | 62 248 € |
| 2021 | 38 622 € | 55 221 € |
| 2020 | 28 556 € | 54 853 € |
| 2019 | 85 771 € | 59 835 € |
| 2018 | 8 389 € | 59 269 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2021.
Čísla v tabuľke
| Haus & Design | 38 622 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 86 145 € |
| medián kraja | 52 541 € |
| medián Slovenska | 55 221 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SULKO, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 90 226 € (2025)
- ZINVERD s. r. o.Trnava · tržby 90 182 € (2025)
- BUKOV Štúdio, s. r. o.Dunajská Streda · tržby 90 152 € (2025)
- RBC s. r. o.Ivanka pri Dunaji · tržby 90 062 € (2025)
- INFACT s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 90 037 € (2025)
- Trainer spol. s r.o. v likvidáciiKošice - mestská časť Juh · tržby 90 000 € (2018)
- Build HZ s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 90 000 € (2018)
- Stavexon s. r. o.Trnava · tržby 89 969 € (2025)
- SV STAV CONSTRUKT s.r.o.Gajary · tržby 89 948 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Haus & Design, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Haus & Design: Bratislava - Ružinov
Haus & Design sídli na adrese Doležalova 3424/15C, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 863 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 360. Na tej istej adrese je zapísaných 1 276 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
Haus & Design: IČO, sídlo a základné údaje
Haus & Design s. r. o. (IČO 51878607) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 21. 8. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Viera Balážová. Za rok 2021 sú v závierke tržby 38 622 € a výsledok hospodárenia −2 487 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 21. 8. 2018 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) Haus & Design s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2021 mala 38 622 €, typická firma odvetvia 55 221 € (medián z 7 804 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy Haus & Design
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Haus & Design
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Haus & Design
- Tendre102súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy175zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
- Výhry konkurentov398firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava846 zmlúv za 3 roky · 17 721 907 € · naposledy 30. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.565 zmlúv za 3 roky · 53 342 987 € · naposledy 12. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.326 zmlúv za 3 roky · 1 032 240 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 922 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Lekáreň Karpatia s.r.o.Gert-bau s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Bratislava II
Metrostav Slovakia a. s.SYTIQ a. s.STRABAG Pozemné staviteľstvo s.r.o.INGSTEEL, spol. s r.o.GOLDBECK Slovensko s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.