Modra Capital s. r. o.
Modra · Služby pre tlač a médiá
0 €tržby 2025−340 €strata 2025aktívna 8 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -259 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby 4 630 €, výsledok hospodárenia 64 €
- 24 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -340 €
- 25 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -340 €
Modra Capital s. r. o. (IČO 51846756), sídlo Modra, je v registri zapísaná od 24. 7. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 10. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Modra Capital
V roku 2025 mala Modra Capital priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli 0 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2024 | — | 0 € | — |
| 2023 | — | 825 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2024 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 9. 10. 2026.
Konateľ Modra Capital
Podľa Registra právnických osôb koná za Modra Capital 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločník Modra Capital
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Michal Pátrovič100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Michal Pátrovičod 18. 5. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Modra Capital
Za rok 2025 má Modra Capital v závierke tržby 0 €, a výsledok hospodárenia −340 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 4 630 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Modra Capital
Najvyššie tržby: rok 2023, 4 630 €. Najnižšie: rok 2024, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 0 € |
| 2024 | 0 € |
| 2023 | 4 630 € |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 3 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: −875 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −340 € |
| 2024 | −340 € |
| 2023 | 64 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | 0 € |
| 2019 | 0 € |
| 2018 | −259 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Modra Capital
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 4 465 €, vlastné imanie 4 125 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4 465 € | 4 125 € | 340 € |
| 2024 | 4 805 € | 4 465 € | 340 € |
| 2023 | 4 816 € | 4 805 € | 11 € |
| 2022 | 4 741 € | 4 741 € | — |
| 2021 | 4 741 € | 4 741 € | — |
| 2020 | 4 741 € | 4 741 € | — |
| 2019 | 4 741 € | 4 741 € | — |
| 2018 | 4 741 € | 4 741 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Modra Capital (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 € | −340 € | 4 465 € | 4 125 € | 340 € | 0 € | — |
| 2024 | 0 € | −340 € | 4 805 € | 4 465 € | 340 € | 0 € | — |
| 2023 | 4 630 € | 64 € | 4 816 € | 4 805 € | 11 € | 900 € | +1,4 % |
| 2022 | — | 0 € | 4 741 € | 4 741 € | — | 0 € | — |
| 2021 | — | 0 € | 4 741 € | 4 741 € | — | 0 € | — |
| 2020 | — | 0 € | 4 741 € | 4 741 € | — | 0 € | — |
| 2019 | — | 0 € | 4 741 € | 4 741 € | — | 0 € | — |
| 2018 | — | −259 € | 4 741 € | 4 741 € | — | −259 € | — |
Riziko: zaplatí Modra Capital?
Peniaze od štátu: Modra Capital
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Modra Capital
Dátum vzniku Modra Capital je 24. 7. 2018, teda pred 8 rokmi. Skoršie obchodné meno: Svetlo Sveta Media s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/130176/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018majetok 4 741 €
- Zmena obchodného menaPredtým Svetlo Sveta Media s. r. o., odvtedy Modra Capital s. r. o.
- Nový spoločník: Michal PátrovičSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 0 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Modra Capital
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Administratívne služby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Kuriérske služby
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Prenájom hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Modra Capital v odvetví tlač a reprodukcia záznamov
Modra Capital je v registri v odvetví Tlač a reprodukcia záznamov (SK NACE 18), činnosť služby pre tlač a médiá. V okrese Pezinok je v tomto odvetví 61 aktívnych subjektov.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| medián okresu Pezinok | 49 074 € |
|---|---|
| medián kraja | 48 943 € |
| medián Slovenska | 51 268 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Sídlo Modra Capital: Modra
Modra Capital sídli na adrese Štúrova 189/71, 900 01 Modra, okres Pezinok. V obci Modra je 1 791 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 500. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Modra: obyvatelia a dáta ›Okres Pezinok ›Adresár firiem v okrese Pezinok ›
Modra Capital: IČO, sídlo a základné údaje
Modra Capital s. r. o. (IČO 51846756) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Modra, okres Pezinok. Dátum vzniku je 24. 7. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Michal Pátrovič. Za rok 2025 sú v závierke tržby 0 € a výsledok hospodárenia −340 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Služby pre tlač a médiá (SK NACE 1813) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 24. 7. 2018 |
| Skoršie názvy | Svetlo Sveta Media s. r. o. |
| Obec | Modra |
| Okres | Okres Pezinok |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Modra Capital
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Modra Capital
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Modra Capital
- Tendre3súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,8 mil. €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy17zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 13 tis. €
- Výhry konkurentov59firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Modratypický nepokrytý dopyt 382 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen68 zmlúv za 3 roky · 2 559 235 € · naposledy 22. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas49 zmlúv za 3 roky · 57 148 € · naposledy 2. 10. 2026Rozhlas a televízia Slovenska28 zmlúv za 3 roky · 42 020 € · naposledy 25. 6. 2024 Všetkých 244 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Modranský dom s.r.o.Pozemky Častá s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Modra
Bohnenkamp s. r. o.Ko.Ma.Co-sk s.r.o.KNOTT spol. s r.o.hameln rds s. r. o.NALE TABAK s. r. o.Všetky firmy v obci Modra ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 18.13) v okrese Pezinok
Oak Hill Media s.r.o.Tlačiareň Akcent s.r.o.Malushop s.r.o.VIA BIBLIOTHECA, s.r.o.Cesty Čínou s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.